رفتن به مطلب

درخواست مد آخرین ارسال های انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان

من میخواستم ببینم آیا مدی هست که آخرین ارسال های انجمن رو به صورت لینکی نشون بده

یعنی مثل ویبولتین:vbiran.ir

من خودم یه مد نصب کردم ولی خیلی بزرگه و بالای انجمن رو گرفته

ضمنا میخواستم ببینم روش نوشتن مد برای این سیستم چطوریه؟

اگه یه آموزشی قرار بدید ممنون میشم

من الان تو هاردم پر مدهای این انجمن ساز

اگه خواستید میتونم براتون بذارم که بقیه هم استفاده کنن

مدها هم نال DGT و FS هستن

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام خدمت شما دوست عزیز و گرامی

شما از چه مدی برای نمایش بالای انجمن استفاده کردید که جا گیر بوده ذکر کنید تا مد بهتر یا ویرایش شده همون مد رو تقدیم کنیم .

ضمنا میخواستم ببینم روش نوشتن مد برای این سیستم چطوریه؟

اگه یه آموزشی قرار بدید ممنون میشم

اگر تا به حال برای VB مد نوشتید مد نویسی به علت ساختار اصولی این سیستم هزاربار آسون تر هست مرجع اصلی راهنما برای ساختن مد ها > این لینک < هست که علاوه به آموزش ها شامل قسمت های دیگه ای برای راهنمایی نیز هست.

اگه خواستید میتونم براتون بذارم که بقیه هم استفاده کنن

مدها هم نال DGT و FS هستن

ما حتما خوشحال می شیم که شما هم در گذاشتن مد ها کمک کنید. البته این نکته رو ذکر کنم ما یک نفر از اعضای گروه IPBFarsi در این دو گروه عضو هست و کاملا آشنایی داریم ولی همون طور که عرض کردم خوشحال می شیم شما هم در گذاشتن مد ها کمکون کنید.

شب خوش

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

من از این مد استفاده میکنم:

(SOS32) Recent Topics

آدرس انجمن من هم این هستش:

http://www.soft29.ir/I.P.B

که البته هنوز در مرحله تست قرار داره

اینم بگم که من خودم هم در انجمن DGT و FS عضوم

برای همینم گفتم که میتونم براتون مد های زیادی رو بذارم

من چون خیلی با وی بی کار کردم میخوام ببینیم آیا این انجمن ساز میتونه

به پای وی بی برسه یا نه

چون وی بی در عین سادگی پر قدرت هستش

البته پنل ادمین IPB یکم پیچیده ست و اگه کسی حرفه ای نباشه تو این زمینه نمیتونه راحت باهاش کار کنه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام دوباره

اینم بگم که من خودم هم در انجمن DGT و FS عضوم

منظور از عضویت ، عضویت در انجمن های این دو تیم نبود ، بلکه عضو رسمی تیم نال کننده بود دوست من :mad: که اقدام به این کار می کنند :blink:

من چون خیلی با وی بی کار کردم میخوام ببینیم آیا این انجمن ساز میتونه

به پای وی بی برسه یا نه

چون وی بی در عین سادگی پر قدرت هستش

من از اولین نسخه این انجمن با IPB کار کردم چیزی نزدیک ده سال ! من از اونجایی که اهل غیر منطقی صحبت کردن نیستم ( متاسفانه چیزی که در بسیاری انجمن ها مواجه هستیم که به این صورت گفته می شه : هیچیاصلا وی بی یا سایر نمی شه ) شما قدرت رو در چه چیزی می بینید ؟! شما بفرمایید تا به طور صد در صد واقعی بیان کنم که این سیستم چه قدرتی داره. اما در کل اگر نظر بخواید جواب شا این هست.

قدرت دو برابر نسبت به VB . به طور مثال IPB این قدرت رو داره که با یک مد تحولات عظیمی در اون صورت بگیره . یک مثال عملی می زنم. شما توی وی بی به اصطلاح پر قدرت در عین سادگی ، می تونید بدون اینکه فایلی رو ویرایش کنید تاریخ کل سیستم رو شمسی کنید ؟! اگر این حرف شما رو من کاملا به این منظور بگیرم باید بگید بله ، ولی من تا به حال ندیدم که که هیچ کسی همچین کاری بکنه واسه VB . ایا این درست هست یا خیر ؟

اما توی IPB همچین چیزی عملی هست ،شما کافیه مدی که توسط گروه ما نوشته شده ، رو در انجمن خودتون Import کنید و کل سیستم تاریخش شمسی می شه ! در صورتی که الان اگر بخواید توی VB این کار رو بکنید باید jdf رو include کنید و چند تا از فایل های هسته رو هم دستکاری . ولی دقیقا بر عکس هست IPB ، شما حتی اگر انجمن هم ارتقا بدید و فایل ها رو پاک کنید به خاطر اصولی بودن و فوق العاده Optimize بودن این جور مشکلات نیست.

من به این می گم قدرت زیاد در عین سادگی !

اشتباه نکنید من نمی گم VB پر قدرت نیست ولی به صورت STOCK در مقابل IPB قابل قیاس نیست ! من از این موارد خیلی سراغ دارم که قدرت IPB رو می رسونه !

یه مثال دیگه می زنم ، تا کاملا باور کنید ، شما الان نگاه کنید کلی آموزش برای هماهنگ کردن VB با سیستم های وردپرس ، جوملا ، نیوک ، دیتالایف هست که هماهنگ کنند و همگی نیاز به ویرایش در فایل های یکی از دو سیستم یا هر دو دارند ، اما ما توی IPB نه سیستم مقابل رو ویرایش می کنیم نه خود IPB رو . تنها از طریق پنل IPB سیستم رو به اون معرفی می کنیم و تمام !

البته شما به دلیل استفاده زیاد از VB صد درصد دچار دلبستگی شدید و من به شما حق می دم ، ولی واقعا با توجه به دو مثالی که زدم شما ، قدرت رو در چه چیزی می بینید ؟!

من از این مد استفاده میکنم:

(SOS32) Recent Topics

شما می تونید از مد Top 5 Statisticsاستفاده کنید پاسخ گوی نیاز شماست .

البته پنل ادمین IPB یکم پیچیده ست و اگه کسی حرفه ای نباشه تو این زمینه نمیتونه راحت باهاش کار کنه

این به خاطر هست که شما مدت مدیدی با یک سبک خاص مدیریت انجمن داشتید. به همین دلیل با این حس روبرو هستید ، وگرنه در review های جهانی از پنل IPB به عنوان بهترین پنل مدیریت در انجمن ساز ها یاد می شه. تمامی بخش ها در IPB دسته بندی شدن در 4 قسمت و هر قسمت هم تنظیمات خودش . اگر زمانی دچار مشکل شدید و نتونستید تنظیمی رو پیدا کنید کافیه از Ajax Search موجود در مدیریت استفاده کنید تا تنظیم مورد نظر خودتون رو پیدا کنید. کافیه کلمه رو وارد کنید و تنظیمات مورد نظر رو مشاهده خواهید کرد.

اگر سوالی بود من در خدمت شما هستم.

موفق باشید :lol:

• پسند 2
لینک ارسال

ضمنا من یه تغییراتی توی این مد دادم که میشه تعداد پست ها رو انتخاب کرد

یعنی دیگه 5 تا فیکس نیست

راستی شما چرا خودتون این مد رو نصب نکردید؟

خیلی مد بدرد بخوریه

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

فقط سوالم اینه که چرا بیشتر انجمن های بزرگ از وی بی استفاده میکنن؟

میدونم که حتما شما هم میگید خیلی ها هم از IPB استفاده میکنن

ولی واقعا میشه اینو گفت که محبوبیت وی بی بیشتر از IPB هستش

من واقعا از شما متشکرم که منطقی برخورد کردید.

خوب این دلیل مهمی داره ، تا زمان ارایه نسخه 2.1.6 تعداد استفاده کنندگان VB و IPB در سطح هم بودند اما در سال 2006 بعد از دعوای حقوقی بین دو شرکت Jelsoft و IPS که شرت IPS به دلیل کپی برداری VB از IPB شکایت کرده بود مشاجرات بالا گرفت ولی در آخر سر این دو شرکت با هم کنار اومدند ولی از اون سال به بعد VB به شدت روی پیشرفت سیستم کار کرد تا سال 2011 که IPB نسخه 3.1 رو ارایه داد و وی بی دوباره همین مورد سال 2006 رو تکرار کرد و کپی کاملی از IPB زد توی نسخه 4 ! اما این دفعه به دلیل بروز بودن و داشتن تجربه الان سیر تبدیل از VB به IPB همچنان زیاد هست.

اما چرا بیشتر سایت های بزرگ از این سیستم استفاده می کنند؟ در طی این چند سال وقفه خیلی از انجمن ها شکل گرفتند و قدیمی ها هم از phpbb به VB تبدیل کردند و هم اکنون هم هستند اما با توجه به هزینه برای تغییر و خرید مجوز IPBو هزینه تبدیل برای اون ها به صرفه نیست. به همین دلیل هست اما از اون طرف سایت هایی داریم مثل SKYPE یا KASPERSKY که IPB استفاده می کنند.

در کل می گم چون در شرکت های بزرگ هزینه خیلی مهمه و همین طور DOWN نشدن انجمن هاشون مسایل فرق می کنه ولی الان در سال 2011 کاملا IPB قدرتش رو کاملا نمایان کرد.

To create a Skin Overloader, first of all set it up in the Admin CP in the settings for your hook. Under the "Hook Files" tab, specify a file and classname, select "Skin Overloader" and provide the name of the class you want to overload.

ببینید زمانی که می خواید هوکی بسازید ، تنظیماتی وجود داره که شما به سیستم می گید که کد ها دقیقا کجا قرار بگیره ، اون بخشی که مثلا بعد از Global Template باشه همونClass Template هست. منظور این هست . البته ما توی هوک سو بخش اصلی داریم یکی کدهای هسته یکی کد های قالب و در آخر کد های زبان . توصیه می کنم که هوک های ساده رو نگاه کنید تا متوجه بشید.

و یه سوال دیگه هم اینکه چرا برای IPB به اندازه وی بی مد نوشته نشده؟

بیشتر افرادی که با IPB کار می کنند برنامه نویسان حرفه ای هستند و مد ها یی که می نویسند رو خودشون استفاده می کنند و در گذشته Public نمی کردند. اما خدا روشکر این روند در حال بهبود هست ولی خوب در مورد وجود مد ها به پای VB نمی رسه.

چرا انجمن شما خیلی برای پیشرفت این انجمن ساز کاری نمیکنه؟

ما سیاست خاصی رو پیگیری می کردیم ، که از قوانین کپی رایت پیروی می کردیم اما یع تغییراتی صورت گرفت ، ولی بزودی هم تغییرات دیگه ای صورت می گیره که بزودی کار رو به صورت جدی شروع خواهیم کرد.

مثلا تعداد مدهای سایت خیلی کمه

در صورتی که توی وی بی ایران کاربران به جز هک های بسیار زیادی که اونجا وجود داره

میتونن درخواست هک رو بدن تا مدیرای اونجا براشون بنویسن

متاسفانه ما در IPBFarsi ما با کمبود تیم مواجه هستیم و باز هم تعداد مد های موجود برای IPB زیاد هست و کار دو یا سه نفر نیست و نیاز به افراد بیشتری داریم که می گم انشالله بزودی باتغییر ماهیت سایت این مورد رو جبران خواهیم کرد.

راستی شما چرا خودتون این مد رو نصب نکردید؟

همون طور که عرض کردم در گذشته ما سیاست خاصی رو داشتیم که تنها IPB رو به صورت پیش فرض کار کنیم ولی الان در حال کار بر روی نسخه جدید هستیم که بزودی تغییرات رو اعمال می کنیم.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

من یه سوال داشتم

میخواستم ببینم این هوک Top X 1.0.6 که برای 3.2.3 نوشته شده چرا وقتی نصبش میکنی درایور ارور میده؟

فایل هوک رو براتون ضمیمه کردم

ضمنا ورژن جدید این هوک دیروز اومد که من با هزار زحمت از تو یه انجمن روسی دانلودش کردم

ممنون میشم اگه مشکل رو بهم بگید

EN30_Top_X_Stats_v1.0.6.zip

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

من هوک رو نگاه کردم یه اشکال جزیی داشت ولی قبل از تمام این حرفا ، شما درون پوشه /cache رو نگاه کنید فایل erorr log رو نگاه کنید ( Build In error log هست و متفاوت از ارور لاگ سرور ) . ببینید آخرین ارور از چی هست و بزارید اینجا تا بشه فهمید مشکل از کجاست.

بعدش به بخش Support برید و دیتابیس رو اگر مشکل داره FIX کنید.

اینم از هوک :

EN32 Top X Stats v1.0.6.zip

موفق باشید

لینک ارسال

وحید جان چرا این آخرین ارسالی ها رفته پایین انجمن؟

اگه میشه این مشکلشو حل کن

من هرچی گشتم نفهمیدم از کجاست

راستی مشکل این هوک چی بود؟

چون من رفتم تو قسمت کش ولی چیزی که گفتی رو پیدا نکردم

اگرهم میتونی یه ذره زودتر جواب این تاپیک رو بده

اینم آدرس انجمن:

301 Moved Permanently

یه نگاه بکن ببین چیکارش باید بکنم

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...