رفتن به مطلب

فارسی ساز ipb 2.3.4

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من از IPB رو از ورِژن 1.3 شروع کردم و تا ورژن 2.3.2 میتونستم فارسی سازیش رو با کمک دوستان داشته باشم .

الان ورژن 2.3.4 دارم که تاریخ اون به شمسی نیست .ایا میتونم از شما در زمینه فارسی سازی تاریخ تالار و تقویم کمک بگیرم ؟

شماره تماس من 09192671273

متشکرم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

من خودم هم از نسخه 1.3 با IPB کار کردم به شما توصیه می کنم حداقل انجمن تون رو به آخرین نسخه بروز رسانی کنید یا اگر نمی کنید حداقل به 2.3.6 بروز کنید. در مورد شمسی شدن این نسخه اگر به درستی یادم مونده باشه به ترتیب زیر عمل کنید :

ابتدا فایل ipbclass.php که در پوشه sources هست باز کنید. بعد از <?php کد زیر را اضافه کنید :

@include("class_ipb.php");

بعد دنبال عبارت زیر بگردید :

if ( ! $date )
	{
		return '--';
	}

وآن را با عبارت زیر تعویض کنید :

{
		return jdate("l j F y - H:i" ,$date);
	}

در انتها هم در کنار فایل ipbclass.php فایل زیر را نیز قرار بدید:

class_ipb.zip

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام

راستش خودم هم خیلی اشتیاق دارم اخرین ورژن رو داشته باشم اما مشکل اینجاست که کامت چت رو با لایسنس خریدم و موقه نصب انقدر اذیت کرد که در نهایت خود سایت فروشنده تنظیمات نهایی رو انجام داد و حالا اگر تالار رو اپگرید کنم امید ندارم سایت فروشنده چت تو این زمینه کمک کنه و باید از خیر چت نصب شده بگذرم . اگر این مشکل رو بتونم به نوعی حل کنم مشتاقم تالار اپگرید بشه

با تشکر از راهنمایی شما

بعلاوه کار های گفته شده gmdate های تابع function get_date رو به jdate تغییر دادم و تاریخها فارسی شد

اما نحو نمایش تاریخ در نمایش پست صحیح نیست . در نمایش پست فقط سه حرف اول ماه تایپ میشه ( بهمن ===> بهم یا اسفند ====> اسف ) و کلمه ( قبل از ==== > قبلاز ) نوشته میشه . در صورتی که در بقیه مکانها مثل نمایش پرو فایل یا صفحه اول تالار ها نمایش صحیح هست

هر چه سعی کردم متوجه نشدم چرا

اگر امکان داشته باشه میخوام تقویم تالار هم فارسی باشه و خوشحال میشم در قبال حل شدن این دو مسله و سایر مسائل احتمالی هزینه اون رو پرداخت کنم .

اگر امکان داره شمارتون رو برام پی ام کنین یا با من تماس بگیرین و در غیر این صورت ممنون میشم در مورد سه کلمه ای شدن نمایش ماه در پست راهنمایی کنین

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام دوباره

در مورد چت ، در نسخه جدید خود IPB یک Add-on در نظر گرفته برای چت با نام IP.Chat که می تونید استفاده کنید :

http://www.invisionpower.com/products/chat/pricing.php

در مورد مشکلات تاریخ شمسی و بقیه موارد با برنامه نویس گروه با آقای میاندشتی تماس بگیرید راهنمایی تون می کنند :

موبایل: +98 0936 852 9228

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...