رفتن به مطلب

سوال در مورد Recount & Rebuild و Ravers Host Redirect App

ارسال‌های توصیه شده

سلام میشه یکم توضیح بدینن در مورد این دوتا مورد وقسمت های Recount & Rebuild

این برنامه http://ipbcore.net/topic/1430-ravers-host-redirect-app-anonymizer/

برای چیه ؟

من بخوام مثل انجمن وی بی وقتی روی لینک خارجی کلیک میشه ریدارکت بشه به یه پیج داخل انجمنم و بعد منتقل بشه به اون لینک باید چیکار کنم ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

rebuild و recount عمليات هايی هستند كه با اون مشكلات سيستم در مواقعی كه واقعا مشكل بوجود اومده ازش استفاده ميشه.

دستور rebuild باعث بازسازی ساختار ميشه، بعضی از اوقات كه تم يا برنامه ايی رو به سيستم اضافه ميكنيد يا برورسانی ميكنيد احتمال داره كه درست روی سيستم نشينه كه با اين دستور ميتونيد اون مشكل رو درست كنيد (اين يكی از قابليت های اين دستور است بديهيست كه موارد ديگری هم با اين دستور قابل بررسی ميباشد)

در مورد recount شما ممكنه از هاستی به هاست ديگه ای مهاجرت كرده باشيد و تعداد پست ها يا تعداد اعضا يا حتی كش bbcode ها و ... با مشكل بوجود اومده كه با اون دستور سيستم دوباره به حالت stable برميگرده.

در مورد اون برنامه، من اصلا با اون سايت مشكل دارم (به كنار) اين برنامه برای اين هستش كه اگر شما لينكی در انجمن خودتون داشتيد و كاربر سايتتون اون رو كليك كرد برای سايت مقصد مشخص نشه كه از كجا اومده و به نوعی رد فرد رو از سايت شما در سايت مقصد پاك ميكنه.

برای اينكه از سيستم redirect استفاده كنيد، ميتونيد از همون برنامه استفاده كنيد گرچه من صحت كد برنامه رو از نظر امنيت و دست نخوردگی تائيد نميكنم. اون مد از 2 قسمت تشكيل شده يكی قسمت ليسانس هستش كه نويسندش آدم باحالی بوده از مدل يه نويسنده ديگه استفاده كرده و تا زمانی كه مدل ليسانس برنامه اش رو نصب نكنيد نميتونيد از مد redirect ايشون استفاده كنيد.

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...