رفتن به مطلب

مشكل فايل زبان فارسي

ارسال‌های توصیه شده

سلام من فايل زبان فارسي رو import كردم و الان توي ليست زبان هستش اما وقتي انتخابش مي كنم دقيقا جاي ترجمه كلمه ها خاليه يعني، كسي نمي دونه چيه مشكل؟ bjzmzv51u0errrk0657.jpg

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

به این دلیل هست که زبان فارسی برای شما Import نشده . زمانی که زبان فارسی رو ایمپورت کردید خطایی سیستم به شما نداد ؟ بر روی سرور نصب کرده اید یا کامپیوتر شخصی ؟ لطفا اطلاعات بیشتری ذکر کنید تا مشکل شما رو رفع کنیم.

با تشکر

موفق باشید

لینک ارسال

روي سرور نصب كردم. وقتي ميخوام xml رو از روي سيستم خودم آپ كنم سر 22 درصد ارور كانكشن ريست ميده، وقتي هم كه فايل رو gz ميكنم و توي فولدر ادمين آپ مي كنم اين ارور رو ميده:

Driver Error

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here.

اما فارسي توي ليست اضافه ميشه

لینک ارسال

مشكل از هاست آشغالي هست كه ازش اكانت گرفتم :(

Error: 1226 - User has exceeded the 'max_updates' resource (current value: 12500)

من برم هاستمو عوض كنم :o ممنون كه جواب داديد.

• پسند 1
لینک ارسال

داشتم برات مينوشتم ، ولی اگر مشكلی داشتی خبر بده، اگه از ما بود خودمون برات درستش ميكنيم.

شما همون فايل اصلی رو كه دانلود كرديد روی اين آدرس آپلود كنيد (اگه اسم پوشه admin رو تغيير داديد بايد بريزيد به همون پوشه ای كه اسمش قبلا admin بوده)<br>

/admin

<br>رو در اين قسمت معرفی كنيد :

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خوب این به خاطرتنظیمات سرور هست . برای اینکه سریع مشکلتون رو برطرف کنیم ...

منم داشتم پاسخ شما رو می دادم که IPB گفت دو پاسخ جدید ارسال شده ( به طرز فجیع و وحشتناک به صورت Ajax خبر داد که منی که سال های سال هست قند تو دلم آب شد 4.gif ) شما اگر به مشکل خوردید همونطور که دوست عزیزم گفت اینجا مطرح کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...