رفتن به مطلب

نمایش SHoutbox

Dante

ارسال‌های توصیه شده

سلام شما می دونید که Shoutbox می تونه بین کاربرای انجمن یه محیط چت ایجاد کنه

چه طوری میشه این قابلیت رو به IPB 3.2.1 اضافه کرد

با تشکر

ویرایش شده توسط Dante
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عليك سلام

شما احتياج به اين مد داريد كه آپلودش كردم

اين فايل فارسی ساز نسخه 1.1.5 اون هست كه روی سايت خودم دارمش ولی هنوز روی‌ 3.2 تست نكردم ولی فكر نكنم تغييری توی استرينگ زبانش داده باشه

لینک ارسال

تمام اطاعات نصب داخل بسته IP.Shout هست كافيه كه فايل های داخل upload رو روی هاستتون جايی كه IPB رو نصب كرده ايد رو بريزيد و extract كنيد بعد بريد به قسمت مديريت سايت تون قسمت Module Application بريد و كنار صفحه نوشته IP.Shoutbox اون رو فعال كنيد و مراحل نصب رو جلو بريد.

برای نصب زبان هم كافيه كه به قسمت زبان سيستم بريد و فايل زبان رو اونجا import كنيد همين

• پسند 1
لینک ارسال

خوب خیلی ممنون ولی این رو چطوری می تونیم بیاریم بالای صفحه ی اصلی

چون این الان توی یک صفحه ی جداگانه قرار گرفته ولی من می خوام اون رو بیا رم درست بالای صفحه ی اصلی بالای زیر مجموعه ها و پایین تب های ایجاد شده (Forum,member)

لینک ارسال

من الان اين نسخه رو روی 3.2.1 ندارم كه ببينم دقيقا كجا هست ولی توی سايت خودم به اين آدرس هستش

Admin CP > Settings > Global > Hook: Global Shoutbox > Forum

توی اين Hook to enable اين مورد ها هستند - Bottom of each page و top of each page و sidebar هر بار كه يكيشون رو انتخاب ميكنيد بايد كل تم تون رو يك بار recache كنيد تا نتيجه رو ببنيد واسه همين هم بايد بريد به اين آدرس

Look & Feel > Template Tools

• پسند 1
لینک ارسال

من که هرچی گشتم چیزی پیا نکردم ولی با این حال از شما اقای گربه ممنون(شوخی می کنم)

خوب اگه کسی می دونه به من بگه

لینک ارسال

زياد پنلش تغيير نكرده فقط مسير قبلی تغيير كرده ولی تقريبا همون قبليه ! توی عكس قسمت مسير رو مشخص كردم همون كار های قبلی كه گفتم رو بايد انجام بدی.

post-141-0-84187200-1314019649_thumb.png

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...