رفتن به مطلب

پشتیبانی نسخه های نال شده

(+_+)

ارسال‌های توصیه شده

سلام نسخه نال شده هم پشتیبانی می کنین؟؟

اگه لاینس نداشته باشم آپگرید می تونم کنم مشکلی نداره

الان اگه نسخه 3.2.1 نال شده را نصب کنم می تونم آگرید کنم به نسخه جدید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی سياست كلی سايت نيومده كه كسی ليسانس نداره و داره نال شده استفاده ميكنه رو حمايت نكنيم (توی اين لينك هم من گفتم موردی نداره)

الان آخرين نسخه 3.2.1 هستش دقيقا منظورتون رو راجع به بروزرسانی متوجه نشدم...سيستم IPB طوری مهندسی شده كه از هر ورژنی بشه بروزرسانی كرد.(پايين به بالا)

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
منظور اینه که نسخه نال شده به راحتی اپگرید میشه یا نه

نسخه نال یعنی اینکه تمامی ادرس های شرکت IPS از اون پاک شده! تنها فرق کلی همین مورد بود و پول ندادن شما ، و هیچ فرق دیگه ای وجود نداره مگر اینکه گروه نال کننده ناشی بوده باشن و خرابکاری کرده باشند. در کل بله. فرقی نمی کنه.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

نسخه نال یعنی اینکه تمامی ادرس های شرکت IPS از اون پاک شده! تنها فرق کلی همین مورد بود و پول ندادن شما ، و هیچ فرق دیگه ای وجود نداره مگر اینکه گروه نال کننده ناشی بوده باشن و خرابکاری کرده باشند. در کل بله. فرقی نمی کنه.

موفق باشید

سلام

این که از همه پشتیبانی می کنید نشونه مردونگیتونه :) اینو قبلاً هم گفته بودم.

شاید بد نباشه اگر توی یه تاپیک بهترین و معتبر ترین گروه ریلیزر رو هم معرفی کنید.

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
شاید بد نباشه اگر توی یه تاپیک بهترین و معتبر ترین گروه ریلیزر رو هم معرفی کنید.

متاسفانه به دلیل اینکه بر خلاف تعهد ما نسبت به شرکت IPS هست نمی تونیم.

ممنون از لطف شما

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

من هم مثل آقا وحيد نميتونم بگم ولی اين فاكتور ها رو مد نظر داشته باشيد تا بهترين گروه رو انتخاب كنيد !

1. دارای فايل امنيتی باشند كه در صورت extract شدن فايل ها قسمت CRC32 يا MD5 اونها تغيير نكرده باشه.

2. حتما از سايتی دانلود كنيد كه مشخص باشه كه اون فايل مال اون تيم هستش .(نمونه برام ارسال شده كه خود ايران بوده اصلا نه فايل شناسايی داشته نه نالرش مشخص بوده مثل وبلاگ هم فايل ها رو ليست كرده !)

3. از فايل گروه هايی استفاده كنيد كه rep بالايی بين بچه های نال كننده دارند و حداقل 2 سال فعاليت دارند.

4. تيم های خرابكار و ناشی رو هم مد نظر بگيريد (الان خيلی ها كه اومدند گفتند كه مشكل برنامه داشتند يا از x-mobile استفاده كرده بودند يا اصلا مشخص نبود نال كننده كی بوده بعضی وقت ها يه اسم هايی هم ميشنوم كه اصلا سايت ندارند ! حتی دانلود كردن از سايت script mafia هم ريسك بالايی داره چون اكثر برنامه ها به دليل حجم ورودی و ارساليشون چك نميشند و اصلا مال سايت script mafia نيست قبلا هم توی فايل های اين سايت يه برنامه رهگيری هم بود كه بايد دستی پيدا ميكرديد و حذفش ميكرديد...)

ولی باز آدم هايی هستند كه ميان دست توی كد ها ميبرن و قسمت های بالا كه توضيح دادم رو دست كاری ميكنند و بعضی ها شاكی ميشند، به هر حال استفاده از نال از نالر های ناشناس اصلا خوب نيست. (خود قضيه نال جداست)

يه بحثی هم هست كه ما تحريم هستيم و نميتونيم به طور مستقيم خريد كنيم و از هر 4 طرف مون دشمن داريم و... آره درسته بخوايم مثل اون ها تصميم بگيريم و به حقوق توليد كننده و مصرف كننده احترام بگذاريم، درآمد ساليانه ما ايرانی ها قد نميده.

الان سينا خان ما placebo رو ميگم بنده خدا قيمت خيلی خوبی رو داره واسه خريد ميده (قيمت بروز شده رو ندارم خدايش توی اين هير و وير كسی نميتونه دقيق بگه !) الان خودتون بخوايد از طريق حواله بديد (مثل اينه كه IPS حواله ديگه قبول نميكنه) خود صرافی يا بانك (بعضی ها) 40 تا 60 دلار يا يورو كارمزد ميخوان اگه به اسم شركت باشه كه ديگه برو بالا تر كه همين هم هست !

بخوايد هم از Paypal استفاده كنيد همين قضيه حواله بين بانكی هست البته از نوع خارجيش كه 1 تا 8 درصد كارمز بانك هاست‌ (اين مبلغ ها) به همين خاطر هست كه قيمت دلار Paypal كه ميبينی 100 تا 200 تومن از خود دلار بالاتره !

استفاده از credit card هم قضيه ای داره كه من هم خندم گرفته برای استفاده از اين كارت ها بايد از خود هم بانك مطمئن باشيد چون ممكن هست كه كارتی كه استفاده ميكنيد، موقع Checkout قبول نكنند و تراكنش انجام نگيره، اين مشكل هم حتی توی دستگاه های كارت های اعتباری بين خود ايالات امريكا هم وجود داشته.

• پسند 3
لینک ارسال

آقا وحید کاملاً متوجه شدم منظورتون چی هست و از حس تعهد به کارتون خیلی باید به خودتون افتخار کنید. میدونم الان شرایط برای شما یک مقدار سخت هست چون IPB رو زیاد توی ایران نشناخته اند ... توی نسخه های قبلی VB و IP من تقریباً قدرتهای اونها رو یکی میدیدم ولی توی نسخه جدید IPB یه سر و گردن بالاتر از vb هست به نظر من ! امیدوارم به زودی اوضاع IPB هم توی ایران بهتر بشه .

دوست عزیزم MaN@L #KaK A S3!r0

از توضیحات کاملتون سپاسگذارم.

بله متأسفانه در ایران از این جور مشکلات خیلی زیاد هست؛ ولی خود من دوست دارم اگر کارم گرفت و یه خورده درآمدی گیرم اومد، حداقل یک بار لیسانس قانونی IP رو بخرم تا دینی به گردنم نباشه ...

ویرایش شده توسط AmirA
  • پسند 1
لینک ارسال

فرق مجوز داشتن و نداشتن رو وقتی احساس ميكنی كه كارت يه جا گير ميكنه كه فقط دست خودشونه ! به نظر من اين نسخه با اين كه بعضی از قسمت ها رو حذف كرده (سنتی فكر ميكنم) ولی خيلی از قسمت ها رو ايده خلاقانه ای داده خود من هم منتظر يه نسخه stable هستم كه كار راه انداز باشه.

در مورد تفاوت vB با IPB هر دوشون محاسنی رو ندارند vB ازنظر مد و قمست مديريت قويه ولی IPB از نظر SEO و Stable بودن مد هاش (خيلی راحت هم ميتونی براش مد بنويسی ولی توی vB نوچ نميشه) -- باز هم هست بگم ولی ديگه off topic ميشه/

• پسند 2
لینک ارسال

سلام به تمامی کاربران عزیز

من کاربر جدید هستم و تازه همین امروز به صورتی کاملاً تصادفی با IPB آشنا شدم. راستش داشتم دنبال یه انجمن وی بی میگشتم که توی ویکیپدیا گذرم به اسم انجمن ساز IPB افتاد.

وقتی یکم کنجکاو شدم و تحقیق کردم دیدم واقعاً فوق العادست. این زمانی برام ثابت شد که از سایت خودش یک نسخه ی دمو رو گرفتم و تست کردم. منتها من آدم بی پولی هستم و توان پرداخت هزینه ی 180 تومن در بهترین حالت انگار رو ندارم. تازه این بخش هاش به نظر جدا هم هست و باید پول بیشتری رو برای بخش های دیگش پرداخت. من راجع به Null بودن چیزی نمیدونم. چند تا سوال داشتم

1- آیا اگر من سیستمم رو از مای بی بی به این انجمن ساز تغییر بدم ( نال شدش ). چه خطراتی برای انجمن من داره؟ یعنی ممکنه اگه بفهمند که انجمن من نال شدست نمیدونم انجمن رو ببندند یا هر چیز دیگه! کلاً خطرات نال کردن انجمن چه چیزاییه؟

2- آیا اگر من از سیستم نال شده استفاده کردم و بعداً خواستم به نسخه ی کامل سوئیچ کنم و هزینه ی خرید رو پرداخت کنم به راحتی میشه اینکارو انجام داد؟

3- آیا میشه از این انجمن ساز به انجمن ساز دیگه ای هم سویچ کرد؟

ممنون میشم پاسخ بدید

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...