رفتن به مطلب

نحوه ی کادر بندی و درجه کاربری و ...

(+_+)

ارسال‌های توصیه شده

1- چطوری میشه یه کادر بندی مثل سایر انجمن ساز ها داشت

کادر بندی مثل اینا

rnsr50sr4yulr0kwg3ln.jpgso2syo1tf81f8ajugtj.jpg

userinfopane و ipbstyle.css رو تو یه سایت دیگه درمودش گفتن ولی برای اواتار رنک و ساییر فیلد ها هر وقت وقت شد یه آموزش کاملی بدین ممنون میشم

2-

درجه کاربر و تصویر رنک ها چطوری میتونم اضافه کنم تو قسمت گروه ها هست برای گروه تصویر گذاشتن ولی میخوام بر اساس تعدا پست تصویر و اسم درجه کاربر عوض بشه چطوری میتونم :huh:

3- غیر فعال کردن ارسال ایمیل فعال سازی

4- تغییر اندازه آواتار

ویرایش شده توسط pris0n
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کادر بندی مثل اینا

فايل پيوست شده سايت ديگرو نبايد اينجوری استفاده كنی ! من الان نميتونم همچين فايلی رو ببينم ! خودت ميتونی اين فايل رو ببينی‌؟ سايته فيلتر هستش يا نه اينكه اصلا پيوست اصلا به صورت .png يا .jpg غيره برای سيستم تعريف نشده !

userinfopane و ipbstyle.css

متاسفانه من skinner نيستم ولی اگه شما از CSS و HTML سررشته داسته باشيد مشكلی نداريد چون تم های IPB مثل vB درگيری نداره.

درجه کاربر و تصویر رنک ها چطوری میتونم اضافه کنم تو قسمت گروه ها هست برای گروه تصویر گذاشتن ولی میخوام بر اساس تعدا پست تصویر و اسم درجه کاربر عوض بشه چطوری میتونم

شما برای تعيين درجه و ميزان پست و تصويرشون بايد به اين آدرس بريد

Admin CP > Members > Member Ranks

در اين قسمت شما بايد اين تنظيمات رو انجام بدين

Rank Title - ميشه عنوان درجه

Minimum number of posts needed - حداقل پست مورد نياز برای بدست اوردن اين درجه

Number of pips - شما ميتونيد عدد وارد كنيد كه تا 100 تا بيشتر مجاز نيست // اگه از تصوير خودتون ميخوايد استفاده كنيد كافيه كه بريد به اين آدرس در هاست خودتون فايل های تصويرتون رو بارگذاری كنيد

"public/style_extra/team_icons/"

و فقط اسم شون رو همراه با پسوند فايل در اون قسمت وارد كنيد مثلا 01.gif اينجا راست چين "دات" مشكل داره.

لینک ارسال

چطوری میشه کاری کرد که گروه کاربری نشون داده نشه توی بیت پست

اون تصاویر هم برای من نمایش داده میشه :)

لینک ارسال

در مورد 3.2 اطلاعات ام بروز نشده ولی اين مورد توی 3.1 هست شايد تغييری توی 3.2 در موردش نداده باشند

Admin CP > Look / Feel > Skin Manager > (Choose Skin) > Manage Templates / CSS > Global Templates > UserInfoPane>

اين مورد رو پيدا كن

<li>
<span class='ft'>{$this->lang->words['m_group']}</span>
<span class='fc'>{$author['_group_formatted']}</span>
</li>

به اين تغييرش بده

<!--<li>
<span class='ft'>{$this->lang->words['m_group']}</span>
<span class='fc'>{$author['_group_formatted']}</span>
</li>-->

تمام

در مورد تصاوير رفتی برام از پيوست سايت ديگه اوردی ؟ بايد برم ثبت نام كنم تا اون تصوير ها رو ببينم! قربونت برم همينجا آپلودشون كن.

ویرایش شده توسط MaN@L #KaK A S3!r0
تم مشكل راست چين داره
لینک ارسال

خب الان شد، اين مورد رو بايد كد CSS شو در بياريد به IPB تغييرشون بدين "ادرس دهی شون يا فقط اسكريپتشو به IPB تبديل كنيد" مشكلی نداره.

لینک ارسال

اون کادر بندی رو با css درست میکنم :) روش کار میکنم خواستم مشورت کنم با بزرگتر از خودم :) که علمش بیشتره و تجربش

تو وی بی هست css تعریف شده class ها هم میزاریم جلوی رنک و پست و کاستوم فیلد ها دیگه کادر بندی میشه فکر کنم :)

لینک ارسال

داخل ipb_styles.css

ipsUserPhoto_large

مربوط هست به اواتار که 90 * 90 هست و میتونید تغییرش بدین هرکسی خواست سایز آواتار رو تغییر بده

wolyk6et7c4ipk4jy28.png آواتار بزرگ شد ولی مشکل اینه که کشیده شده و جالب نیست مشکلش هم اینجا هست

dguvrmigqg48bf69dc1v.png

وقتی ریساز می خوای کنی همون اندازه 90 در 90 رو میگیره برای این قسمت چه باید کرد

ویرایش شده توسط pris0n
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
وقتی ریساز می خوای کنی همون اندازه 90 در 90 رو میگیره برای این قسمت چه باید کرد

از قسمت مدیریت بخش Setting می تونید Avatar size رو تغییر بدید.

موفق باشید

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...