رفتن به مطلب

شما چطوی انجمنتون رو مديريت ميكنيد ؟

MaN@L #KaK A S3!r0

ارسال‌های توصیه شده

سوال خيلی كلی ميزنه، من ميخوام بدونم شما از چند تا از فن های IPB استفاده ميكنيد كه بتونيد راحت تر از اين سيستم استفاده كنيد، هم مد و هم خود سيستم اصلی !

من خودم توی سايت خودم مد زياد نصب كردم " وقتی ورژن جديدIPB مياد قيافمو ميتونی حدس بزنی" خلاصه مد هايی كه بتونه مديريت سايت رو راحت كنه خيلی كم نيست ولی از چند تای خود سيستم IPB 3.1.2 خوشم اومده كه با يك مد ديگه مديريت تاپيك رو هم به خود ارسال كننده واگذار ميكنم... همين امروز داشتم توی پنل مديريت اين سايت ولگردی ميكردم كه متوجه شدم وحيد خان هنوز قسمت multi moderation رو تنظيم نكردند !

اين به چه دردی ميخوره آها !! شما ميتونيد توی اين قسمت از قبل تنظيماتی رو انجام بديد كه در زمان مديريت تاپيك توی زمان صرفه جوی ميكنه ! حالا چطور...مثلا:

شما يه سطل آشغال داريد كه پست های بی خود رو ميفرستيد توش، قبلا شما مثل گذشته تاپيك يا پست مورد نظرتون رو انتخاب ميكرديد و بعد يه صفحه بعد مسير سطل آشغال رو نشونه ميگرفتيد و بعد دوباره صفحه تاييد... اگه انجمن بزرگی داشته باشی و حجم كار بالا باشه قيافت خنده دار ميشه...

شما توی Multi Moderation يك عمليات رو برای سيستم تعريف ميكنيد كه زمانی كه من هر تاپيك يا پستی رو انتخاب كردم با انتخاب اين مورد،‌ سيستم بقيه كار رو انجام ميده و من ديگه نياز نيست هی بيام مسير سطل آشغال انجمن رو نشون بدم و اين طوری كلی كارم جلو ميوفته !

تنها برای حذف پيام به كار نميره ! مثلا من ميخوام تاپيكی رو مهم كنم يا ببندم اين طوری ميتونم دليلی هم برای اين كار هم بيارم كه بعد از انتخاب عمليات مناسب كه قبلا تعريف كردم يك پست در انتهای تاپيك به صورت خودكار ايجاد بشه كه باز اين قسمت رو هم خودم قبلا توی عمليات براش تعريف كردم !

شما ميتونيد با نصب مد Public اون قابليت های زيادی به انجمنتون بديد ! فعلا كه مدی برای پرسش و پاسخ مثل Yahoo answer نيومده من فعلا به اين اتكا كردم تا اون مد هم آماده بشه، مد Public Multi Moderation اين امكان رو به اعضا ميده كه زمانی كه در قسمتی ميخوان سوال كنند و سوالشون رو كسی جواب نداده از Prefix سيستم استفاده كنند"قبلا تنظيم شده" كه بقيه متوجه بشند هنوز كسی به تاپيكش جواب درست نداده تا بهش كمك كنند " البته مد Topic Prefix هم هست ولی پولیه !" البته شايد ديده يا شنيده باشيد كه مد هايی هستند كه مثل اين كار ميكنند ولی قابليت های اون ها موارد ديگه ای داره !

اين فقط يه تجربه از يكی از كار های باحال IPB بود شما چطور ؟

برای استفاده از اين قابليت سيستم به اين آدرس مراجعه كنيد :

Admin CP > Forums > Topic Multi-moderation

اگه فكر ميكنی موضوعی نداری كه بگی من بهت چند تا اشاره ميكنم ببينم خودت چی ميگی:

اخراج كاربر ها يا ارسال مطالب عمده به كاربرا و مشكلاتش و از اين جور چيز ها يا سخت ترين قسمتی كه باهاش روبه روشدی چی بوده ... بابا ديگه خودت يه خلاقيتی نشون بده :huh:

post-141-0-08799500-1299286769_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...