رفتن به مطلب

كنترل از راه دور...

MaN@L #KaK A S3!r0

1 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. برای كنترل از راه دور تلوزيون و ماهواره شما از كدوم خوشتون مياد ؟

• Microsoft Kinect " هك كردن دستگاه يا استفاده از هك هاش "
      1
    • Logitech 1100 " كنترل از راه دور اين شركت "
      0

ارسال‌های توصیه شده

من خيلی دوست ندارم هی با 20 30 تا دكمه ور برم تا كانال های تلوزيون رو عوض كنم " چون توی خونه هی كنترل از راه دور دست به دست ميشه يه دفعه همه دنبالش ميگردند كجا گذاشتنش از اين حرف ها "

خودم از logitech استفاده كردم حقيقتا تجربه خيلی خوبی بود چون باهاش همه دستگاه هايی كه remote ميخورد رو ميشد باهاش كنترل كرد "سيستم استريو و ويدئو و ضبط ماشين" ولی يه بدی داشت كه مجبوری مثل موبايل هميشه شارژ نگهش داری وگرنه قش ميكنه... با اين ديگه نياز نيست هی دنبال كنترل از راه دور بقيه دستگاه ها باشی -- به درد مزاحمت توی خيابون هم ميخوره :lol: مردم فكر ميكنند تبلت دستته

Kinect رو هم هكش رو استفاده كردم ولی بعضی از اوقات بقيه خانواده يه دفعه خوش مزه ميشند از كانال 2 ميريم كانال صد و چند بعد همه دارند سر من داد ميزند كه اين چيه... خب بديش اينه كه اين هكش فعلا مزخرفه چون به علامت ها و حركت های همه جواب ميده "فكر كن بابا ميخواد اخبار ببينه اونيكی ميخواد شو ببينه"

خودتون باشيد چی كار ميكنيد ؟

اگه تا حالا از اين دستگاه ها استفاده نكرديد تجربه ها مو گفتم شما نظر بديد...

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

منم بات موافقم .

البته من تا حالا از این ریموت ها استفاده نکردم ولی دورادور می دونم نحوه کارشون چطوره .

هنوز هک کاملی برای اینکه بتونه تمام تجهیزات خانگی رو تحت پوشش قرار بده موجود نیست البته شاید مارک های گرون قیمتی موجود باشه :lol:

به نظر من ای کاش به عوض کنترلر از طریق امواج مادون قرمز می شد که از امواج RF استفاده می کردیم (مثل کنترل از راه دور دزبگیر ماشین:P) اینجوری دیگه لازم نیست تلوزیون رو نشونه بری :D دیوانه شدیم به خدا از بس نشونه رفتیم :lol:

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

به نظر من ای کاش به عوض کنترلر از طریق امواج مادون قرمز می شد که از امواج RF استفاده می کردیم (مثل کنترل از راه دور دزبگیر ماشین) اینجوری دیگه لازم نیست تلوزیون رو نشونه بری

الان همين Logitech يه سخت افزار با همين كنترل داده كه اصلا نياز نيست كه حتما جلو تلوزيون يا همون چيزی كه ميخوای كنترلش كنی باشی دقيقا lمواج RF و IR رو هر جا كه باشی به ريسيورش ميفرسته كه تا برد 100 فوتی- به درد ويلاهای خيلی بزرگ ميخوره - هم كار ميكنه ديگه ، مثلا اگه شما توی طبقه دوم باشی ضبط خونه طبقه پايين باشه دستگاه رو ميتونی باز كنترل كنی. " روی دستگاه نميفروشنش " قيمت ريسيورش هم 40 تومن كه روی همه مدل های خود دستگاه Logitech كار ميكنه. قيمت كنترلش هم 450 تومن شده جمع بزنی كل قطعات و... 600 تهش ميشه.

ولی Kinect برای Xbox گرفتم گفتم كه حالا كه دارمش بزار اين هكش رو امتحان كنم ، همه خونه شاكی شدند.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...