رفتن به مطلب

آموزش : برطرف سازی مشكلات راست چين بودن و CSS در IP.Board

ارسال‌های توصیه شده

سلام، در اين قسمت ميخوام مشكلات راست چين بودن خود محصول IP.Board رو اينجا قرار بدم...

:wacko: : در صورتی كه با مشكلی در سيستم برخورد داشتين با پيام خصوصی، با من ارتباط برقرار كنيد تا مشكل رو بررسی كنم.

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خب مشكلی كه الان با هاش برخورد داشتيم در قسمت وضيعت هستش كه اگه وضعيت اعضا در صفحه اصلی انجمن فعال باشه "Hook" خيلی فاصله های عجيبی داره كه متن رو ستونی كرده در صورتی كه نبايد اين طور باشه ! مشكل دومی كه باز به همين مربوط ميشه در قسمت پروفيل كاربر هست كه در قسمت "بروزرسانی های اخير وضعيت" گزينه تغيير زير ورودی قرار گرفته كه با اضافه كردن اين كد ميتونيد مشكلات مربوطه به اين قسمت رو حل كنيد.

اين مسير رو بريد :

Admin CP > Look & Feel > Manage Skin Sets & Templates > Manage Templates in IP.Board > [CHOOSE YOUR SKIN] > Manage Templates & CSS > CSS

اين كد را درانتهای ipb_styles.css وارد كنيد :

#statusHook .status_main_content h4 {
margin-left:0px;
margin-right:28px;
}
#statusHook .status_main_content {
margin-right:0;
}
#statusHook .status_main_content p {
margin-right:28px;
}
#statusHook .status_mini_content {
margin-right:45px;
}

در اين سايت اين تغييرات انجام نشده تا تغييرات آن را متوجه شيد !

توجه : قسمت خبر رسانی وضعيت های اخير كه در كنار انجمن ها نمايش داده ميشود هم با اين كد درست نمايش داده ميشود به دليل اينكه اين كد در اين سايت غير فعال ميباشد تصويری برای نمايش آن ندارم....:wacko:

• پسند 1
لینک ارسال

به اين تصوير دقت كنيد :

post-141-045322300 1289654256_thumb.jpg

خب حالا برای درست كردنش به اين قسمت بريد :

Admin CP > Look & Feel > Manage Skin Sets & Templates > Manage Templates in IP.Board > [CHOOSE YOUR SKIN] > Manage Templates & CSS > CSS

فايل ipb_editor.css باز كنيد

اين رو پيدا كنيد :

#ipboard_body .ips_editor.with_sidebar .sidebar .emoticon_holder

اين عبارت رو در قسمت پايين تر آن پيدا كرده حذف كنيد :

height: 93%

در اين سايت اين تغييرات انجام شده ! -اگر باز اين مشكل رو در اين سايت مشاهده كرديد بدانيد كه نسخه سيستم تغيير كرده و من بی نظم اين كار رو انجام ندادم.... [گفتم در آينده مد نظر داشته باشيدش:wacko:]

• پسند 2
لینک ارسال

• 2 سال بعد...
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوست عزیز قالب شما انگلیسی هست.تنها این رو هم بیارید سمت راست باز فونت و جاهای دیگه مشکل داره.نسخه ی فارسی این قالب تو بخش دانلود موجود هست.

به هر حال برای اوردن به راست:

در style.css قالب:

پیدا کنید:

.author_info

مثال:

author_info {

font-size: 12px;

text-align: center;

line-height: 150%;

}

float:right; بهش اضافه کنید:

مثال:

author_info {

font-size: 12px;

text-align: center;

line-height: 150%;

float:right;

}

• پسند 1
لینک ارسال

چطور ممکنه فارسی نباشه از همین جا دانلودش کردم اسمش اینه:splat-farsi-IPB3.3.X

و فارسی هست اگه پایین انجمن زبان رو فارسی بزنید فارسی میشه و راست چین شده هم هست ولی بعضی چیزاشو یادتون رفته راستچین کنید

بازم ممنون

• پسند 1
لینک ارسال

1-ببخشید برای بالای سایت نیز چی کار کنم یعنی لوگو بیاد راست و نام کاربری که بالای انجمنه بیاد چپ

2-چگونه میتونم باکس های بیشتری به صفحه اصلی انجمن اضافه کنم ؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اگر اینطوره که میتونید از یه قالب دیگه استفاده کنید تذ من سر فرصت اینو فیکس کنم.چون من فقط ورژن 3.4 راستچین و هماهنگ سازی کردمو ورژن 33 چون قدیمی شده بودکار نداشتم.سه سوته کارش ردیفه.شتم.الان با گوشیم دارم جوابتونو میدم و به سیستمم دسترسی ندارم.با pc ام اومدم جواب سوالاتتونو میدم..

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...