رفتن به مطلب

بلاک دلخواه در بخش هووک ایجاد کنید

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه دوستان.

من به تازگی از سیستم IPB در سایتم استفاده کردم و بعد از مدت ها دوباره رو آوردم به تالار گفتگو :unsure:

از این پس هرچیزی رو که ترجمه میکنم یا استفاده ؛‌اینجا هم واسه استفاده عموم قرار میدم شاید پایه ای برای دوستی های فردا باشه.

چند روز پیش خودم پرسیدم چطور میشه این کار رو کرد ؛‌با راهنمایی های مدیر اینجا برنامه رو پیدا کردم .

کافی هست برنامه رو آپلود؛‌ از قسمت هووک ها اون رو نصب ؛ در تنظیمات همان هووک اون رو فعال کنید و هر نمونه بلاکی بخواهید اضاف کنید.

دریافت فایل

نمونه :

post-222-089093800 1288338248_thumb.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اين برنامه يه بلاك در گوشه انجمن ايجاد ميكنه نه در بخش هوك كه قسمت مديريت است، با اين برنامه شما ميتونيد مطلبی رو سفارشی نمايش بديد كه از jQuery تا كد تبليغات رو در بر ميگيره... شما قسمت اصلی كه كنترلر برنامه هست رو فراموش كرديد كه بزاريد در ضمن بعضی از مد ها نياز دارند كه توضيحات نصبشون باشه كه خيلی هم ضروريه اين كد در بسته شما نبود من از مال خودم كه روی سيستم دارم ميزارم اينجا مال ورژن 1.3.0 هست.

customSidebarBlocksHook.xml

لینک ارسال

اما من نصب کردم همینی رو که ارسال کردم و از مدیریت هم بخش جدید بدون مشکل اضاف کردم !

با اضاف کردن این فایل که شما فرستادید چه چیزی به سایت اضاف میشه ؟

لینک ارسال

چيزی كه من از سايت IPS دانلود كردم بهم گفته بود اول hook رو نصب كنم بعد فايل ها رو بريزم، توی پوشه شما اون فايل كنترلر نبود ، اگر فرقی با قبلش نكرده به اين نتيجه ميرسيم كه فايل من رو داخل يك پوشه hook بايد قرار داده باشه كه خودكار سيستم زمان نصب اون رو به صورت اتوماتيك اجرا ميكنه و نصب ميكنه، ولی درصدی هم پيش مياد كه سيستم درست فايل hook رو نصب نميكنه "فقط خودكار" به همين خاطر بايد دستی وارد سيستم كردش.

من بخشی از فايل هايی كه اينجا معرفی كردم رو لينك هاشو حذف كردم ولی‌ اگر خواستی بگو برات لينك بدم " چون فايل هايی رو من به devfuse و codersrefuge و invisionmodding ارسال كردم كه احتمال داره مديريت شون بخواد محصولاتی كه بهم دادند رو رهگيری كنند كه برای سايت من و وحيد بد ميشه"

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...