رفتن به مطلب

Referrals System 1.0.3

ارسال‌های توصیه شده

از اسمش معلومه كه چيكار بلده بكنه امكانات جالبی داره كه با مد های امتياز دهی هم به خوبی كار ميكنه كه ميتونيد برای جزئيات بيشتر و عكس از اين سامانه به اين آدرس بريد كه البته اين مد پوليه:unsure: ناقابله 15 دلار

http://community.invisionpower.com/files/file/3430-dp31-referrals-system/

اين هم لينك دانلود‌ :

<snip>

فارسيش نكردم چون الان روی دو تا پروژه هستم كه يكيش سامانه مقاله هست و دوميش هم سيستم اقتصاد مجازی هست كه هر دو شون رو برای اينكه متوجه بشيد چه امكاناتی رو داره اين آدرس ها رو نگاه كنيد.

http://www.codersrefuge.com/files/file/76-e30-ibeconomy-141/

http://www.codersrefuge.com/files/file/170-im-tutorials-110/

ویرایش شده توسط MaN@L #KaK A S3!r0
لينك دانلود به دليل داشتن كپی رايت محصول حذف شد !
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اقتصاد مجازی

ببخشید با این مد میشه امتیاز بندی منحصر به فردی رو برای کاربران ترتیب داد ؟

منظورم اینکه من می خوام تو فروم از بعضی کاربران حق عضویت بگیرم و بعضی پست ها و تاپیک ها رو به گروهی از کاربران که من بشون میگم VIP فقط اجازه دسترسی بشون رو داشته باشن .

و اگر کاربری که با پرداخت حق اشتراک خودش وارد گروه VIP شده اگه بخواد تاپیک خاصی رو مشاهده کنه باید مبلغی از حسابش که مرتبط با میزان شارژش هست , کم بشه و به حساب نویسنده مطلب منظور بشه (امتیاز ویژه کاربر بیننده VIP کاسته بشه و به امتیاز ویژه کاربرVIP نویسنده افزوده بشه)

این امکانات با ان مد امکان پذیره ؟

لطفا اگه میشه راهنمایی کنید .

با تشکر

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

سلام

ببخشید با این مد میشه امتیاز بندی منحصر به فردی رو برای کاربران ترتیب داد ؟

منظورم اینکه من می خوام تو فروم از بعضی کاربران حق عضویت بگیرم و بعضی پست ها و تاپیک ها رو به گروهی از کاربران که من بشون میگم VIP فقط اجازه دسترسی بشون رو داشته باشن .

و اگر کاربری که با پرداخت حق اشتراک خودش وارد گروه VIP شده اگه بخواد تاپیک خاصی رو مشاهده کنه باید مبلغی از حسابش که مرتبط با میزان شارژش هست , کم بشه و به حساب نویسنده مطلب منظور بشه (امتیاز ویژه کاربر بیننده VIP کاسته بشه و به امتیاز ویژه کاربرVIP نویسنده افزوده بشه)

این امکانات با ان مد امکان پذیره ؟

لطفا اگه میشه راهنمایی کنید .

با تشکر

نه به اين شكل نيست ، شما با ارسال پست ميتونيد بر اساس دسته ای كه امتياز برای ايجاد تاپيك يا پست قرار داده شده امتياز دريافت كنيد. حالا اين سيستم مياد علاوه بر سامان دهی امتياز دريافتی ميتونيد كارهای زير رو انجام بدين به اين صورت :

تغيير آواتار عضو با كسر امتياز از فرد (يعنی من بخوام آواتار شما رو تغيير بدم)

تغيير امضا

تغيير گروه كاربری

تغيير "دزدی" امتياز محبوبيت از كاربر

بن كردن عضو برای‌ مدت محدود مثلا 3 روز

ديدن دسته اعضا مهم "دسته ای كه فقط برای اعضای مشخصی هست"

و خيلی چيز های ديگه كه توی ورژن 1.4.1 امكان ايجاد موارد بيشتری هم هست"به صورت دستی" كه در اين مورد بايد با توليد كنندش صحبت كنيد ببينيد ميشه كاريش كرد يا نه من اطلاع ندارم

البته من منتظر بسته IP.Nexus هستم كه بتونم با اين سيستم به سامانه های مالی بانك های خودمون وصل شم مدی هم سراغ ندارم كه بتونم از ماژول اون به بانك های ايران وصل شم. فعلا paypal و alertpay رو دارم ولی كسی توی ايران از اين سيستم ها استفاده نميكنه "بانكيش كه ديگه چی بگم" بالا-خره اگه فارسيم رو متوجه شدی كه شدی نشدی كه هيچی دوباره بپرس:unsure:

لینک ارسال

سلام

ممنون دوست عزیز

اگه فارسيم رو متوجه شدی كه شدی نشدی كه هيچی دوباره بپرس

منم فارسیم خوب نیست و یه جورایی می فهمم که چی میگی ;)

البته من منتظر بسته IP.Nexus هستم كه بتونم با اين سيستم به سامانه های مالی بانك های خودمون وصل شم

اگه این بسته عرضه بشه حتما حتما منو خبردار کنید منم می خوام اونو تهیه کنم و اینم بگم که پشتیبانی فروشگاه ساز PRESTASHOP تونسته بودن پلاگینی رو برای اتصال به بانک ملی آماده کنن اون طوری که من خبردار شدم تراکنش رو با موفقیت انجام میداد .

شاید بتونیم از اونا هم کمک بگیریم :unsure:

درباره اون توضیحاتی که تو تاپیک قبیل دادم اگه یه روزی روزگاری مد به دربخوری در این زمینه دیدی خوشحال میشم که خبرش رو بدی ;)

مرسی :wub:

• پسند 1
لینک ارسال

• 7 ماه بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

می تونید از اینجا دریافت کنید :

موفق باشید:blink:

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...