رفتن به مطلب

رنكينگ گوگل !

Division

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من چند تا سوال داشتم

1- براي ايجاد انجمن كدوم روش رو پيشنهاد مي كنيد و چرا !

انجمن در شاخه www.site.com/forum يا در ساب دومين مثل www.forum.site.com نصب بشه بهتره (از ديد گوگل و ساير موتورهاي جستجوگر مي گم ها ;) )

2- آيا انجمن تنظيماتي خاصي براي ديده شدن از طرف موتورهاي جستجوگر (محخصوصاً گوگل)نياز داره؟ يا سايت بايد يه جايي ثبت كرد كه از طرف موتور هاي جستجوگر ديده بشه ؟ :unsure:

خيلي ممنون

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

والا چی بگم ...

فرقی نميكنه كه توی ساب نمايش داده بشه يا در شاخه هيچ فرقی نميكنه‌ !

در مورد اينكه موتور جستجو بخواد سايت شما رو شناسايی كنه بايد اول بهش معرفی كنيد بعد مطالب به سايتتون ضافه كنيد و لينك xml نقشه سايتتون رو بهش بديد توی فايل تنظيم كنيد كه مثلا هر ساعت يا هر روز يكبار سربزنه كه با توجه به ميزان ارسال پيام در انجمنتون تغيير ميكنه.

خب برای همين بايد قسمت وب مستری حساب گوگلتون بريد و سايت رو بهش معرفی كنيد و گوگل هم يك فايلی رو بهتون ميده كه شما بايد اون رو هاست كنيد " كد هم هست ولی فايل بهتره" بعد از اون نقشه سايت رو بايد بهش معرفی كنيد كه سرعت index كردن سايت رو بالا ميبره "seo سيستم هم قويه مخصوصا سري 3.1 كه به اين كار كمك زيادی ميكنه" تنها چيزی كه ميمونه و باعث رتبه دهی بيشتر شما ميشه لينك بك ها و ميزان طرفدار بودن سايت شماست كه الگوريتم روبات گوگل متوجه ميشه و ديگه بقيه كار ها خودكار هست.

فقط فعاليت مستمر و معرفی شدن سايت شما در جاهای ديگه باعث ميشه كه در جستجو اسم سايت شما بالا تر بياد

لینک ارسال

من هيچي متوجه نشدم ;)

ميشه قدم به قدم و مرحله به مرحله بگين من بعضي اصطلاحات رو براي اولين بار هستش كه دارم مي شنوم :unsure:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اینجا رو مطالعه بفرمایید :

http://www.seomateriel.com/google-webmasters-tools

موفق باشید

لینک ارسال

دستتون درد نكنه

براحتي تونستم ثبت نام كنم .

مرسي :unsure:

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...