رفتن به مطلب

دانلود Fusion Menu v1.1.4 "مد پولی // 15 USD"

ارسال‌های توصیه شده

سلام

اين مد رو چندی پيش پيدا كردم خواستم با شما هم در ميون بزارم " خواستم با طناب من همه بريم تو چاه ;)- نگران نباشيد نال شده" خب ديدم بد نيست شما هم استفاده كنيد :unsure:

اين مد از 3.0.1 حمايت ميكنه بگير تا 3.1.2 "فعلا تا الان اين ورژن سيستم اومده !"

اين لينك توضيحات فايل :

http://community.fusiondigital.co.nz/files/file/8-fusion-menu-v114/

دمو هم باز خود همون لينك قبلی !

اين هم لينك دانلود مد "كه برای تست روی سرور خودم هاست شده" توجه كنيد احتياجی به عضو شدن نيست واسه همينه كه ميگم دارم تست ميكنم !!!

---

اين دكمه add.png ماله آدم های مثبت نيستا كليكش كن دستت درد نكنه

ویرایش شده توسط MaN@L #KaK A S3!r0
لينك دانلود به دليل داشتن كپی رايت محصول حذف شد !
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اين مد واقعا مهشره :wub:

دست گلت درد نكنه ;)

اي كاش ميتونستم تا صبح با اين دكمه add.png بازي كنم مثل اينكه تو هم مثل من ازش خوشت مياد ;) ولي حيف كه فقط يه بار ميشه باش بازي كرد :unsure:

لینک ارسال

پيش خودمون باشه قبلا آقا وحيد يادش رفته بود ، خودمون به خودمون ميتونستيم رای بديم ايش ايش:unsure:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آره من یادم رفته بودم تنظیم کنم کسی به خودش نده که یادم اومد . ایشالله چهره اول سایت هم تغییر می دیم و یه حال اساسی به سایت می دیم

لینک ارسال

اين ديم ديم ها چيند ديگه ! ;) من كه نيستم زن و بچه دارم وقت نميشه :wub:

:unsure: : در مورد اين مد حتما دقت كنيد كه يك فايل css در همه پوسته های نصب شده بر روی سيستم تون نصب ميشه كه مربوط به اين مد هست، ميتونيد با دستكاری اون برای تك تك پوسته هاتون تنظيمش كنيد.

لینک ارسال

سلام

من تونستم کدهای مربوط به تغییر رنگ رو تو css مد Fusion Menu پیدا کنم .4r5nokvs8du6h71shi1.gif

وقتی با ماوس بری روی منو یهویی به طور خودکار یه زیر منو باز میشه(به صورت تصویر زیر)iw0pyfkjqssvlyz52w9u.gif

g4hfcrhaoeu2kay228x.jpg

برای تغییر رنگ قسمتی که با خط قرمز مشخص کردم تو فایل css مربوط این مد که در قسمت css قالب مورد نظرتون اسمش fusionmenu.css هست باید کلیک کنید و به دنبال کدهای زیر بگردید :

#primary_navigation .main_menu li a:hover, #primary_nav .main_menu li a:hover
{
   color: #44ee44 !important;
}

تو قسمت color باید کد رنگ مورد نظرتون رو وارد کنید .

برای پیدا کردن کد رنگ میتونید از این لینک استفاده کنید.

با کلیک بر روی رنگ دخواه کد رنگ پایین صفحه سمت چپ نشون داده میشه که باید اون کد رو عیناً وارد کنید .

و برای ادیت کردن رنگ زمینه (که توی عکس قهوه ای هستش) باید تو همون فایل css ایندفه به دنبال کد های زیر بگردید :

#primary_navigation .main_menu, #primary_nav .main_menu
{
   display: block;
   background: #442200 !important;
   -moz-border-radius: 4px;
   -webkit-border-radius: 4px;
   z-index: 50000 !important;
   margin-top: -5px;
   padding: 10px 5px 5px !important;
   min-width: 150px !important;
}

در قسمت background مثل حالت قبلی باید کد رنگ دلخواهتون رو وارد کنید بعدشم که مشخصه باید دکمه save رو بزنید . ;)

یه درخواست از مدیریت محترم سایت5nvwcmb0ub8uof9xcqoa.gif : اگه میشه ادیتور پیشرفته رو فعال کنید :unsure: )

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ایدتور پیشرفته رو خودتون می تونید فعال کنید فقط کافیه برید به بخش تنظیمات کاربری و گزینه :

فعال نمودن ویرایشگر مجازی RTE؟

رو تیک بزنید.

موفق باشید

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...