رفتن به مطلب

ادیتور

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ادیتور IPB چطوری عمل میکنه ؟

وقتی که تصویری کپی و پیست میکنیم نمیاد

اشکال از کجاست و چگونه برطرف میشه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای اینکار به تنظیمات پروفایل برید قسمت عمومی > تنظیمات عمومی و "فعال نمودن ویرایشگر مجازی RTE؟ " رو انتخاب کنید تا وقتی کپی می کنید فرمت متن رو نگه داره

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

خوب این کار فقط برای ما درست میشه

اما کاربرای دیگر هم باید همین کار رو بکنند ؟

یا میتونیم از جایی ایدتور پیشرفته رو فغال کنیم ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شرمنده از اینکه کمی دیر شد چون مسافرت بودم .

به این قسمت برید

Tools & Settings >

System Settings >

Members >

User Profiles

و Default editor type for members رو به Rich Text سویچ کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

• 10 ماه بعد...

سلام

من بازم برگشتم :blink:

اینم بگم که میدونم این تاپیک خیلی وقته به روز نشده ولی فکر کردم همینجا پست بدم بهتر باشه ...

تو لوکال که داشتم با IPB خودم ور میرفتم متوجه یه تفاوت با اینجا شدم ...

ادیتور اینجا به صورت WYSIWYG هست .

یعنی مثلاً من وقتی روی دکمه چپ چین کلیک میکنم فقط نشانگر میره سمت چپ .... ولی توی تالار خودم به این صورت نیست و وقتی روی چپ چین کلیک میکنم یه کد BB ظاهر میشه که برای چپ چین کردن اون قسمت از متنم باید متن رو بین دو تا کد بنویسم ....

می خواستم سوال کنم که چطور باید کاری کنم که تالارم مثل اینجا بشه .. آیا هوکی ، افزونه ای ، چیزی داره ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

پست قبل از پست خودتون که من توضیح دادم رو انجام بدید همون طوری می شه که می خواید. از طریق بخش پروفایل کاربری که بقیه دوستان هم که توضیح دادن هم هست.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

ممنون

منم یه چیز بدرد بخور پیدا کردم برای این که تنظیمات همه کاربران رو تغییر بدیم . (حتی اونایی که خودشون عوضش کرده بودند )

این یه sql query هست که میتونید برای تغییر ادیتور کاربران به ادیتور پیشرفته (RTE یا همون wysiwyg) هست.

چیزی که باید بهش دقت کنید اینه که در این کوئری از prefix دیگه ای استفاده شده . یعنی از 'ibf_' ...

اگه در هنگام نصب IPB از prefix دیگه ای برای جداول دیتابیس استفاده کرده بودید باید در کد زیر هرجا 'ibf_' رو دیدید به کد prefix که خودتون انتخاب کرده بودید تغییر بدین .

مثلاً من موقع نصب از عبارت ABC به عنوان prefix استفاده کرده باشم هرجا و تو هر کلمه ای '_ibf' رو دیدم باید به جاش '_abc' بگذارم .

کد :

UPDATE ibf_members SET members_editor_choice='rte';
ALTER TABLE ibf_members CHANGE members_editor_choice members_editor_choice CHAR(3) NOT NULL DEFAULT 'rte';

ویرایش شده توسط AmirA
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...