رفتن به مطلب

آموزش : نحوه نصب فارسی سازها

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

دوست عزیز لطفا برای مشکل خودتون تاپیک جدید بزنید .

فایلی رو که از سایت دریافت کردید از حالت فشرده خارج کنید و دوباره تست کنید.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 32
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

نصب زبان فارسی با نسخه های قبلی هیچ فرقی نکرده تنها مزیتی که به اون افزوده شده هماهنگ شدن با Safe Mode روشن سرور هستش . مرحله اول : نیاز به Extract کردن فایل ندارید به مرحله بعد بروید. مرحله دوم :

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 4899765 bytes) in /home/domain/public_html/upload/ips_kernel/classXML.php on line 579 سلام ، زمانی که زبان رو آپلود میک

شما تنظيمات فايل php.ini سيستمون رو بايد ارتقا بديد، موقع نصب هيچ پيام قرمز رنگ يا زرد رنگ مشاهده نكرديد ؟ دليل دوم هم زمان max_input_time = 60 هست كه نسبت به ميزان منابع شما كم هست ، به هر حال فكر

سلام خسته نباشید من هر کاری میکنم فارسی ساز آپلود نمیشه همه جارم مطالعه کردم ولی به نتیجه ی نرسیدم خواهشا راهنمای بفرمائید

ممنون میشم نسخه انجمنم 3.1.4

لینک ارسال

بهترين راه حل اگه سورس سرور شما كم هستش اينه : (اگه راهكار های قبلی جواب نداد !*)

1. فايل های .xml ای كه داخل بسته هستش رو از حالت فشرده خارج كنيد و به صورت .xml.gz تك به تك فشرده كنيد.

2. به بخش زبان بريد و تك به تك اون ها رو به سيستم معرفی كنيد.

3. + اگر باز مشكل بر خورديد فايل ها رو در اين آدرس /admin آپلود كنيد *پوشه مديريت به حالت پيشفرض admin است* و بعد از اون به آدرس زبان بريد و در اين قسمت " OR enter the filename of the xml.gz language pack " فايل ها رو به سيستم معرفی كنيد.

تنها موردی هست فقط و فقط مشكل سرور هستش كه از دست ما خارجه

--- اين تاپيك بسته ميشود،‌لطفا برای دريافت پشتيبانی، تاپيكی در انجمن های پشتيبانی محصول ارسال كنيد تا رسيدگی شود.

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...