رفتن به مطلب

آموزش : نحوه نصب فارسی سازها

ارسال‌های توصیه شده

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 4899765 bytes) in /home/domain/public_html/upload/ips_kernel/classXML.php on line 579

سلام ، زمانی که زبان رو آپلود میکنم چه ایمپورت چه از پوشه ادمین این مشکل رو دارم

داستان از چه قراره

سپاس قبلی

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 32
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

نصب زبان فارسی با نسخه های قبلی هیچ فرقی نکرده تنها مزیتی که به اون افزوده شده هماهنگ شدن با Safe Mode روشن سرور هستش . مرحله اول : نیاز به Extract کردن فایل ندارید به مرحله بعد بروید. مرحله دوم :

Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 4899765 bytes) in /home/domain/public_html/upload/ips_kernel/classXML.php on line 579 سلام ، زمانی که زبان رو آپلود میک

شما تنظيمات فايل php.ini سيستمون رو بايد ارتقا بديد، موقع نصب هيچ پيام قرمز رنگ يا زرد رنگ مشاهده نكرديد ؟ دليل دوم هم زمان max_input_time = 60 هست كه نسبت به ميزان منابع شما كم هست ، به هر حال فكر

اين خطا رو كه ميده سيستم فارسی شده ؟ يا نه در صورتی كه نشده آيا شما از نسخه نال استفاده ميكنيد يا نه ؟ اگر مورد شما هيچ كدومشون نيست اين قسمت پايين رو كليك كنيد

تا اونجا كه من ميدون اين خطا مربوط به هاست ميشه كه تنظيماتش توی php.ini نشون ميده كه برای اين سيستم كم هست. Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted ، وحيد خان يه مدت مشكل پيدا كرده خودش بياد برات كامل توضيح ميده.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

البته این ربطی به IPB نداره و همون طور که گفته شد به php.ini سرور شما ربط داره ولی برای رفعش این مراحل زیر رو طی کنید اگر نشد باید با مدیر سرورتون تماس بگیرید .

اول فایل زیر رو پیدا کنید :

ips_kernel/class_xml.php

و خط زیر رو :

var $lite_parser   	= 0;

اون صفر رو 1 کنید .بعد از این درون فایل .htaccess که در روت سایتتون هست خط زیر رو اضافه کنید :

php_value memory_limit 64M

---------

اگر جواب داد که خوب اگر جواب نداد این کار رو ادامه بدید. فایل init.php که در جایی که IPB رو نصب کردید پیدا کنید و خط زیر رو :

php_value memory_limit 64M

در بالای عبارت :

//-----------------------------------------------
// NO USER EDITABLE SECTIONS BELOW

قرار بدید

----

اگر باز هم نشد باید با مدیر سرورتون تماس بگیرید تا مشکل رو حل کنن.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام تو روت برد، فایل .htaccess وجود نداشت من دستی ایجاد کردم و بعد که سعی کردم اضافه کنم اینبار این خطا اومد

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 128 bytes) in /home/public_html/upload/ips_kernel/classDbMysqliClient.php on line 465

تا اینجا که جواب نگرفتم و لی init.php هم تو روت نیستش ، یک فایل هست به نام initdata.php که متغیر :

// NO USER EDITABLE SECTIONS BELOW

رو نداره که بخوام بالاش اون ارگومنت رو اضافه کنم

ویرایش شده توسط sheitvil
لینک ارسال

خب نمیدونم چطور با این ارور ها ، ولی اضافه شده ، من Edit Language Pack رو انتخاب کردم و ?Display right to left و ?Default Language رو هم yes زدم اما تغییری ایجاد نشد

ویرایش شده توسط sheitvil
لینک ارسال

يه بار كش سيستم رو ريست كنيد و بعد يه هارد ريفرش به مرورگرتون بديد اگه زبان اومده باشه بايد تغيير كنه:unsure: وحيد ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

يه بار كش سيستم رو ريست كنيد و بعد يه هارد ريفرش به مرورگرتون بديد اگه زبان اومده باشه بايد تغيير كنه;) وحيد ؟

همینی که تو گفتی دیگه من نیاز نیستم :unsure: .

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

با سلام

لطفاً یکی از دوستان لینک فارسی ساز تاریخ انجمن را قرار بده یا برای من ارسال کنه

با تشکر

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

لطفا از طریق پیغام خصوصی نسخه مورد نظرتون رو بفرمایید تا برای شما ارسال بشه.

موفق باشید

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...