رفتن به مطلب

افزونه ای برای نشان دادن اخرین ارسال های انجمن میخوام

dverbame

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان . خوبید؟؟

اقا ایا افزونه یا مدی برای نشون دادن اخرین پست های ارسال شده مانند vb برای IPB هم وجود داره ؟؟

یا کدی که بشه باهاش نشون داد ؟؟

میخوام بالای چت باکسم بزارم به صورت مستطیلی و متحرک .

یک سوال دیگه هم داشتم. این که من بخوام اندازه اواتارم رو بزرگ کنم چه جوری این کار و بکنم ؟؟

از تنظیمات نمیشد. مثه این که یک حد اکثری داره ؟؟؟

اخه میخوام مثلا حتی اگه عکس 800*600 باشه تغییر سازی نده ( مثلا گفتم ):D

:D

مرسی :D

ویرایش شده توسط dverbame
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

درود

اقا ایا افزونه یا مدی برای نشون دادن اخرین پست های ارسال شده مانند vb برای IPB هم وجود داره ؟؟

یا کدی که بشه باهاش نشون داد ؟؟

میخوام بالای چت باکسم بزارم به صورت مستطیلی و متحرک .

اینو قبلا سینا جان توی تاپیکی توضیح دادن ، تو همین انجمن سرچ کنید متوجه می شید.

ک سوال دیگه هم داشتم. این که من بخوام اندازه اواتارم رو بزرگ کنم چه جوری این کار و بکنم ؟؟

از تنظیمات نمیشد. مثه این که یک حد اکثری داره ؟؟؟

در بخش تنظیمات مخصوص User Profiles تقریبا در انتهای صفحه قسمت Avatars & Photos در جلوی عبارت Maximum avatar dimensions عدد دخواهتون رو مثلا 120*120 وارد کنید. و مطئنا بعد از این تغییر ، اجازه آپود بیشتری می ده.

موفق باشید

لینک ارسال

درود

اینو قبلا سینا جان توی تاپیکی توضیح دادن ، تو همین انجمن سرچ کنید متوجه می شید.

در بخش تنظیمات مخصوص User Profiles تقریبا در انتهای صفحه قسمت Avatars & Photos در جلوی عبارت Maximum avatar dimensions عدد دخواهتون رو مثلا 120*120 وارد کنید. و مطئنا بعد از این تغییر ، اجازه آپود بیشتری می ده.

موفق باشید

اقا وحید دستت درد نکنه. جسارتا اقا پیدا نکردم من . میشه واسه اون مورد اولی خودتون بهم بگین؟؟ افزونه رو میگم. اخه تو این چند صفحه چیزی ندیدم ؟؟:D

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

البته [EN30] Top X Stats مناسب ترین مد هستش که چند تا آمار دیگه رو هم نشون می ده . یکی از این دو مد رو می تونید امتحان کنید :

http://mods.invisionize.com/db/index.php?f=8664

http://mods.invisionize.com/db/index.php/f/8640

همیشه قبل از هر چیزی روی لوکال تست کنید

موفق باشید

لینک ارسال

من یک هوک آخرین ارسالی ها به صورت ایجاکس نوشته بودم برای سایت http://lioncomputer.ir/forum/

که اگر میخواید می تونید سفارش بدید براتون نصب کنیم

لینک ارسال

من یک هوک آخرین ارسالی ها به صورت ایجاکس نوشته بودم برای سایت http://lioncomputer.ir/forum/

که اگر میخواید می تونید سفارش بدید براتون نصب کنیم

سینا جان و اقا وحید دستتون درد نکنه.

اقا سینا جسارتا نمیشه این افزونتون رو بالا یا پایین گذاشت؟؟

میخوامش واسم نصب میکنی؟؟ :D

من میخوام مثه وی بی بالای سایت یا پایین باشه.

بعد چند تا سوال دیگه هم داشتم .

1. این افزونه که تو لاین کامپیوتر هست چی هست که زده اخرین اخبار سایت ؟؟ بالای سایت :D

2.چه جوری اون بالا اطلاعیه زده تو سایتش ؟؟

اون بالا فقط یه صفحه اطلاعیه هست. من روی ip shout box میتونم اطلاعیه بدم. ولی میخوام بدونم افزونه جدایی هست؟؟؟:D

3. این که من میخوام به اواتار های سایت اضافه کنم . چه جوری و از کجا یک گروه اواتار جدید بسازم و اواتار های مورد نظرم رو اپ کنم؟؟

4. این که از کجا زمان کاربران حاضر در انجمن رو زیاد کنم. مثلا الان اینجوری که کاربران حاضر در انجمن از 15 دقیقه قبل تا الان رو میگه. مثا اگه بخوام از 60 دقیقه قبل رو اعلام کنه . چی کار کنم ؟

بازم از هر 2 عزیز ممنونم

ویرایش شده توسط dverbame
لینک ارسال

الان دیگه اقا وحید من رو میزنه :D

من معذرت میخوام اینقدر سوال میپرسم بچه ها و واقعا شرمندتونم. اقا اگه بخوام اون علامت مثبت و منفی رو کلا بر دارم چی کار باید بکنم ؟؟

اصلا نمیخوام کسی علامت مثبت با منفی داشته باشه :D

اقا الان ساید بارکناری من چند تا چیز داره . حالا اگه من بخوام دونه دونه حذفشون کنم چی کار کنم ؟؟

این تصیویر رو نگاه کنید

post-140-12727115801_thumb.png

مثلا میخوام اون اخری یعنی تاپیک های ارسال شده جدید رو حذف کنم . میشه بگید چه جوری ؟؟:)

اخه ظاهرا همه این چند تا با هم هسن. میشه جدا جدا غیر فعال کردشون ؟؟ :( از کجا .

بازم ممنوم:D

ویرایش شده توسط dverbame
لینک ارسال

مشاالله چقدر سوالاتون زیاده :D !!

اگر میشه سوالات و مشکلاتتون رو تک تک مطرح و رفع کنید که موجب سردگمی مدیران سایت و خودتون نشه

اون افزونه جزو مد های پولی سایت هست که اگر خواستید به من پیغام بزنید شرایط خریدشو بگم بهتون

در ضمن فعلا امکان بالا بردن یا پایین بردنش نیست و جاش فقط همون جاست

در مورد بالای لاین کامپیوتر ... مدیر این سایت از Ip.Soutbox برای گذاشتن پیغام همهگانی برای اعضای سایت استفاده کرده ... کاره سختی نیست ولی من اولین بار بود که دیدم کسی همچین کاری کرده :D:D

حالا سوالات بعدیتون رو بگید ... بیشتر از 2 تا نشه ! :D ! ... که همه گیج میشیم !:(:):P:P

لینک ارسال

مشاالله چقدر سوالاتون زیاده :D !!

اگر میشه سوالات و مشکلاتتون رو تک تک مطرح و رفع کنید که موجب سردگمی مدیران سایت و خودتون نشه

اون افزونه جزو مد های پولی سایت هست که اگر خواستید به من پیغام بزنید شرایط خریدشو بگم بهتون

در ضمن فعلا امکان بالا بردن یا پایین بردنش نیست و جاش فقط همون جاست

در مورد بالای لاین کامپیوتر ... مدیر این سایت از Ip.Soutbox برای گذاشتن پیغام همهگانی برای اعضای سایت استفاده کرده ... کاره سختی نیست ولی من اولین بار بود که دیدم کسی همچین کاری کرده :(:D

حالا سوالات بعدیتون رو بگید ... بیشتر از 2 تا نشه ! :) ! ... که همه گیج میشیم !:P:P:P:P

اقا نوکرتم. بیا به دادم برس که فعلا وقت سوال کردن نیس :D

اقا ببین داشتم یکی از این hook های اقا وحید رو نصب میکردم. کلا پنل مدیریت ای پ ب بهم ریخت.

پاکشم کردم. اما بازم درس نشد.

تصویر رو نگا اق ا . چه کا کنم ؟؟:)

post-140-127271337337_thumb.png

لینک ارسال

فکر کنم باید Template rebuild بشه

یعنی cache های قالب پاک شه و دوباره ساخته بشه

احتمالا هنگام نصب مد نزاشتید این اتفاق بیفته

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...