رفتن به مطلب

هماهنگ سازی با وردپرس (فعلا با نسخه 3.2 به بالا مقدور نیست)

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

نسخه جدید اتصال دهنده بین IPB و وردپرس هم خدا رو شکر منتشر کردیم. با این تفاوت که این دفعه راهنمای نصب به زبان فارسی هم آماده کردیم.

شما با نصب این ماژول اتصال دهنده دیگر نیاز به کار های اضافه ندارید و به راحتی می توانید این دو سیستم را بدون هیچ مشکل مرتبط کنید به طریقی که اگر کاربری عضو وردپرس بود در IPB نیز عضو باشد و از یک اطلاعات و نام کاربری در هر دو سیستم استفاده نمایند.

پیش نیاز : نصب IP. Converge که قابل دریافت از >این تاپیک < به همراه جزییات و طریقه نصب دریافت نمایید.

خود ماژول رو هم می تونید از همین تاپیک دریافت نمایید :

IPC_Wordpress.zip

راهنمای نصب تماما فارسی آماده شده برای نصب و راه اندازی :

IPC_Joomla_Farsi.zip

سوالات و مشکلان خود را در این مورد در بخش پشتیبانی عمومی مخصوص نسخه IPB خود مطرح بفرمایید

موفق باشید wink.gif

• پسند 3
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

بله روی نسخه آخر IPB هم باید کار کنه چون جداگانه کار می کنه :o

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من توصیه می کنم اگر که سیستم عضویت ندارید توی وردپرس این قابلیت رو فعال نکنید. IP Converge یه سیستم جداگانه هست و کاری که می کنه اینه که IPB بتونه از وردپرس مشخصات کاربری رو بخونه. شما باید اول IP Converge رو نصب کنید سپس طبق راهنما عمل کنید.

• پسند 2
لینک ارسال

توجه كنيد كه IP Converge خيلی به IP سرورتون حساسه اگر احيانا سرورتون جابه جا شد فقط handshaking به اون بديد تا دوباره به پايگاه داده وصل بشه ، اين رو ميگم چون خودم (جدا يادم رفته چند بار بود) اين مشكل برام پيش اومده بوده.

• پسند 1
لینک ارسال

صرف نظر میکنم کامل

IP.Converge تنها بسته ايه كه ميتونی راحت اينكار رو بكنی وگرنه وصل كردن دوتا پايگاه داده به هم به شيوه معمول باعث dirver error ميشه !

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

سلام من 4 مسیر زیر رو پیدا نکردم تو راهنمای نصب :

/includes/framework.php

/administrator/language/en‐GB/

/plugins/authentication/

/plugins/user/

اما صفحه نصب رو آوردم فقط MU Plugins Directory: FAILED مشکل داشت

لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...