رفتن به مطلب

هماهنگ سازی با جوملا (فعلا با نسخه 3.2 به بالا مقدور نیست)

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

نسخه جدید اتصال دهنده دو سیستم IPB و Joomla بالاخره در سایت قرار گرفت .

شما با نصب این ماژول اتصال دهنده دیگر نیاز به کار های اضافه ندارید و به راحتی می توانید این دو سیستم را بدون هیچ مشکل مرتبط کنید به طریقی که اگر کاربری عضو جوملا بود در IPB نیز عضو باشد و از یک اطلاعات و نام کاربری در هر دو سیستم استفاده نمایند.

پیش نیاز : نصب IP. Converge که قابل دریافت از >این تاپیک < به همراه جزییات و طریقه نصب دریافت نمایید.

خود ماژول رو هم می تونید از همین تاپیک دریافت نمایید :

IPC_Joomla.zip

راهنمای نصب تماما فارسی آماده شده برای نصب و راه اندازی :

IPC joomla_Farsi.zip

سوالات و مشکلان خود را در این مورد در بخش پشتیبانی عمومی مخصوص نسخه IPB خود مطرح بفرمایید

موفق باشید :P

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

بله با نسخه 2.3.4 کار می کنه .

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

فعلا IPS از سال 2009 به اين ور هنوز تغييری توش نداده پس توی برنامه 3.2 هم كار ميكنه ولی دقت كنيد كه ورژن های بسته های Wordpress يا Joomla ممكنه كه تغييراتی توش باشه كه فعلا بروز نشده "ممكن هست" پس قبلش حتما به صورت تست اجرا بگيريد بعد روی سايت اصليتون اجرا نهايی بگيريد.

• پسند 1
لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

سلام

من این روشها و کارهایی رو که شما فرمودید انجام دادم،اما الان نمیدونم از کجا باید اعضای سایتم که با جوملا مدیریت میشه رو ایمپورت کنم توی انجمنم؟

یه سوال دیگه:از این به بعد هر کی تو سایتم عضو بشه به طور اتوماتیک تو انجمن براش اکانت ایجاد میشه؟آیا من میتونم از توی مدیریت انجمن ،مشخصاتی که عضو سایتم هنگام ثبت نام توی سایت وارد کرده رو ببینم؟

ممنون

................................................

بازم سلام.

جواب رو پیدا کردم.

باید برید وارد مدیریت ip.converege بشید و روی سربرگ applications کلیک کنید.بعدش گزینه بعدش سمت چپ صفحه تو قسمت جوملا گزینه import members رو بزنید یه صفحه دیگه باز میشه که میگه شما چندتا عضو تو سایتتون هست.بعد باید گزینه ادامه یاproces رو بزنید تا بعد از چند لحظه لیست اعضا وارد سایت بشه.

اما من هنوز نتونستم این اعضا رو وارد انجمن کنم.این اعضا الان توی مدیریت ip.converge قابل مشاهده هستند ولی توی مدیریت انجمن ثبت نشدند.میشه یکی مارو راهنمایی کنه؟

ممنون

ویرایش شده توسط sadaf3d
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اما من هنوز نتونستم این اعضا رو وارد انجمن کنم.این اعضا الان توی مدیریت ip.converge قابل مشاهده هستند ولی توی مدیریت انجمن ثبت نشدند.میشه یکی مارو راهنمایی کنه؟

قبلش یه سوال ، کاربرانی که توی converge هست الان می تونن توی IPB لاگین کنند ؟

لینک ارسال

با سلام آقا وحید عزیز

نه.نمیتونن.

من تا الان داشتم توی تاپیک های انگلیسی میگشتم به یه نتایجی رسیدم نمیدونم ربطی داشته باشه یا نه ولی شاید کمک کنه:::یه جا گفته بود برید توی

Hallo guys,

i have installed Converge with last version of IP-Board 3 and Joomla 1.5.22.

- Once i have installed Joomla, IPB and IPConverge,

- i have installed IPC-Joomla plugin in Joomla.

- set login with IPConverge in IPB Settings

- set Settings > General Configuration > Enable SSO in IPConverge Settings

It works very well, but there is only a problem:..edame dasht

ولی من sso نداشتم.

ویرایش شده توسط sadaf3d
لینک ارسال

فکر میکنم ip.converge هنوز با IPB ارتباط برقرار نکرده.چون تنظیمات خاصی از converge توی IPB وجود نداره یا اگه داره من فعالش نکردم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

طی تماسی که با شرکت IPS داشتم فعلا IPC Joomla و IPC Wordpress با نسخه 3.2 به بالا کار نمی کنه به علت تغییر کده ها.

خیلی متاسفم :(

لینک ارسال

خیلی خیلی ممنون آقا وحید.

اما میشه فهمید کی این ارتباط ایجاد میشه؟حدودا؟

مثلا 1 ماه طول میکشه؟1 سال؟ 2 سال؟

اینو از بابت برنامه ریزی برای سایتم میپرسم

طبق تجربه تون یه حدس هم بزنید برام کافیه و همچنین میخام بدونم وقتی تونست ارتباط برقرار کنه چجوری میتونم خبر دار بشم؟

• پسند 1
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...