رفتن به مطلب

چند مشکل مهم درباره نسخه جدید 4.7

ارسال‌های توصیه شده

سلام

خدا قوت خوبید؟

+ ایجاد بخش پشتیبانی در این سایت برای نسخه 4.7 تا پشتیبانی بهتر صورت بگیرد

+ فارسی سازی بخش های جدید سایت و بروزرسانی با اخرین نسخه برای استفاده کاربران از امکانات جدید که در سایت قرار گرفته!

+ بروزرسانی نسخه شمسی ساز و هماهنگ سازی زبان فارسی با شمسی ساز که بعد از عضویت سایت انگلیسی میشه و مجبور هستیم در فایل member زبان سایت رو روی فارسی قرار بدیم تا سایت تک زبان باشه و مابقی زبان ها کار نمی کنه! به این صورت مشکل حل میشه!

+ یک مورد که واقعا برای من اتفاق افتاده این هستش که در سایت مرجع برخی از برنامه ها رایگان زده ولی موقع دانلود میگه از کنترل پنل کاربری بخش فروشگاه استفاده کنید که در اون بخش بخاطر نال بودن نمیشه دانلود کرد! اگه بشه کاری کرد که فقط در بخش فروشگاه سایت فقط وارد بشیم فکر کنم بشه دانلود کرد برنامه هایی که بصورت رایگان قرار داده شده و استفاده کنیم

+ قبلا در کنترل پنل سایت بخش فایل ها بخشی بود که می شد فضای ذخیره سازی وصل کرد به سایت تا فایل یا تصاویر در اون بخش اپلود بشه و الان هم اون بخش هستش ولی وقتی کلیک می کنیم خطا میده که قبلا هم یه تاپیک زدم ولی به جایی نرسید؟؟ الان در سایت مرجع افزونه رایگانش هستش ولی نمیشه دانلود کرد به علتی که در بند بالا گفتم (https://invisioncommunity.com/files/file/9484-improve-storage-configurations-display-name/)

+ در سایت مرجع گفته شده که با نسخه php 8  و بالاتر سازگاری داره. حتی در کنترل پنل مدیریت بخش پشتیبانی هم همین هشدار رو میده ولی وقتی از هاست php  رو روی 8 یا 8.1 قرار میدم سایت کلا از دسترس خارج میشه؟؟

امیدوارم که این چند مورد رو در اولویت قرار بدید تا زودتر به نتیجه برسه

با تشکر یاحق

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

بعضی از مواردی که ذکر کردید رو سعی می کنیم پوشش بدیم.

12 ساعت قبل، ircfc.ir گفته است:

+ در سایت مرجع گفته شده که با نسخه php 8  و بالاتر سازگاری داره. حتی در کنترل پنل مدیریت بخش پشتیبانی هم همین هشدار رو میده ولی وقتی از هاست php  رو روی 8 یا 8.1 قرار میدم سایت کلا از دسترس خارج میشه؟؟

برای ما روی نسخه 8 بدون مشکل اجرا می شه. باید ببینید که خطایی که روی سرور شما رخ داده چی هست.

موفق باشید

لینک ارسال

در ۱۴۰۱/۴/۲۰ در ۱۳:۲۸، وحید نامنی گفته است:

برای ما روی نسخه 8 بدون مشکل اجرا می شه. باید ببینید که خطایی که روی سرور شما رخ داده چی هست.

سلام اقا وحید

اینم خطایی که وقتی روی نسخه 8.1 قرار میدم خطای 500 میده و در هاست فایل ارور لوگ اطلاعات نمایش میده

[15-Jul-2022 21:24:01 UTC] PHP Fatal error:  Uncaught Error: Call to undefined function IPS\mb_internal_encoding() in /home/**/public_html/init.php:558
Stack trace:
#0 /home/**/public_html/init.php(1435): IPS\IPS::init()
#1 /home/**/public_html/applications/core/interface/task/task.php(29): require_once('/home/**/pub...')
#2 {main}
  thrown in /home/**/public_html/init.php on line 558

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر یاحق

لینک ارسال

13 ساعت قبل، ircfc.ir گفته است:

سلام اقا وحید

اینم خطایی که وقتی روی نسخه 8.1 قرار میدم خطای 500 میده و در هاست فایل ارور لوگ اطلاعات نمایش میده

[15-Jul-2022 21:24:01 UTC] PHP Fatal error:  Uncaught Error: Call to undefined function IPS\mb_internal_encoding() in /home/**/public_html/init.php:558
Stack trace:
#0 /home/**/public_html/init.php(1435): IPS\IPS::init()
#1 /home/**/public_html/applications/core/interface/task/task.php(29): require_once('/home/**/pub...')
#2 {main}
  thrown in /home/**/public_html/init.php on line 558

لطفا راهنمایی کنید

با تشکر یاحق

سلام

mbstring رو از سی پنل قسمت تغییر نسخه php فعال کنید یا تیکت بزنید تا براتون فعال کنند

لینک ارسال

۹ ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است:

mbstring رو از سی پنل قسمت تغییر نسخه php فعال کنید یا تیکت بزنید تا براتون فعال کنند

سلام علی اقا

خدا قوت خوبید؟

فعال هستش ولی باز هم همون خطا رو میده :(:( 

با تشکر یاحق

لینک ارسال

۵ ساعت قبل، ircfc.ir گفته است:

سلام علی اقا

خدا قوت خوبید؟

فعال هستش ولی باز هم همون خطا رو میده :(:( 

با تشکر یاحق

ممنون

یک فایل phpinfo بسازید و بررسی کنید مجدد

لینک ارسال

۲۱ ساعت قبل، علی یوسفلاوی گفته است:

سلام

دوستان این مشکل از فارسی ساز و بعضی افزونه ها هست. اول تمامی افزونه ها و برنامه ها رو غیر فعال کنید و mbstring رو هم فعال کنید. بعد نسخه رو روی ۸ بزارید. من مجبور شدم هم شمسی ساز و هم افزونه ها رو غیر فعال کنم تا ph 8.1 کار کنه

لینک ارسال

در ۱۴۰۱/۴/۲۵ در ۱۵:۳۶، علی یوسفلاوی گفته است:

سلام علی اقا و دوست عزیز

خدا قوت خوبید؟

فایل phpinfo خیلی وقته ساختم و در هاست موجود هستش ولی باز هم خطا میده

مشکل از شمسی ساز و چند برنامه/افزونه بود که غیر فعال کردم حل شد :) 

با تشکر یاحق

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...