رفتن به مطلب

مشکل هنگام استفاده از ادیتور

MH11

ارسال‌های توصیه شده

سلام، من وقتی میخوام پست جدیدی ارسال کنم یا پست موجود رو ویرایش کنم، وقتی که روی لینک یا تصویر کلیک میکنم از صفحه ادیتور به اون عکس یا لینک هدایت میشه و کلا هرچی که ادیت کرده بودم میپره.

قبلاً اینجوری نبود حس میکنم از آپدیت 4.6.12 به بعد اینجوری شد.

قبلا توی ادیتور روی عکس کلیک میکردم فقط سلکت میشد الان عکسو توی صفحه کنونی باز میکنه و از ادیتور خارج میشه. برای لینک هم قبلا دوبار روش کلیک میکردم و ویرایش میکردم لینک رو الان دوبار که کلیک میکنم میره توی لینک و از ادیتور خارج میشه.

تمام پلاگین ها و اپلیکیشن ها رو هم غیرفعال کردم و امتحان کردم اما باز هم مشکل حل نشد. با قالب پیش فرض هم امتحان کردم همین مشکل رو داشت.

الان متوجه شدم که جدا از ادیتور، توی پست هم وقتی روی عکسی کلیک میکنم، لینک عکس توی مرورگر باز میشه و از اون پست خارج میشم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

کللیه پلاگین ها و برنامه ها را غیرفعال کنید و کش را خالی و نتیجه را اعلام کنید

ربطی به ورژن نداره 100 درصد کاربرا در حال استفاده از 4.6.12.1 هستند

لینک ارسال

۱۵ ساعت قبل، avangcom گفته است:

درود

کللیه پلاگین ها و برنامه ها را غیرفعال کنید و کش را خالی و نتیجه را اعلام کنید

ربطی به ورژن نداره 100 درصد کاربرا در حال استفاده از 4.6.12.1 هستند

سلام، توی متن ذکر کردم که تمامی اپلیکیشن ها و پلاگین هارو غیرفعال کردم و با قالب دیفالت هم امتحان کردم.

این مشکل از نسخه 4.6.12 شروع شد و در نسخه 4.6.12.1 هم وجود داره.

https://invisioncommunity.com/forums/topic/466266-word-expansion-do-not-link-to-itself/

این لینک یک تاپیک از انجمن سازنده هستش، اگر وارد لینک بشید و روی عکس کلیک کنید متوجه میشید که سایت منبع هم مشکل منو داره!

لینک ارسال

۲ ساعت قبل، avangcom گفته است:

من تست کردم لینکی که دادید با کلیک بروی عکس عکس بصورت عادی باز میشه

الان درستش کردن، تا دیروز مشکل منو داشت xD

لینک ارسال

۴۳ دقیقه قبل، avangcom گفته است:

سایت خود شما هم چک کردم مشکلی نداشت

نمیدونم چجور باگیه، هیچ چیزش ثابت نیست اما مطمئنم که مشکل از سمت خود IPS هستش. امیدوارم توی نسخه جدید برطرفش کنند.

الان باز توی ادیتور تست کردم وقتی روی عکس دوبار کلیک میکنم بجای اینکه مثل قبل بتونم ابعاد و مشخصات عکسو ویرایش کنم، لینک عکسو توی همون صفحه باز میکنه و از ادیتور میره بیرون.

راه حلی نداره، چون توی چندتا انجمن دیگه هم که از نسخه 4.6.12 یا 4.6.12.1 استفاده میکنند همین مشکلو دیدم و باید به خود IPS گزارش داده بشه تا برطرفش کنه.

لینک ارسال

۹ ساعت قبل، avangcom گفته است:

تو کدام انجمن این مشکل هست لینک بدید جهت بررسی

https://gamegg.ir/topic/429-دانلود-فایل-سیو-بازی-subnautica-100-تکمیل-شده-game-save-file/

جدا از عکس، متوجه شدم که یکسری جاهای دیگه هم این مشکل هست، مثلا وقتی روی آیکون پیام ها یا اعلان ها کلیک میکنم، بجای اینکه کادرشو باز کنه، میره توی لینکش.

خیلی عجیبه نمیدونم مشکل چیه، با قالب پیش فرض و بدون افزونه و برنامه هم همین مشکل وجود داره.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...