رفتن به مطلب

خطا درگاه و پرداخت

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

دوستان من از برنامه دریافت برای فروش فایل استفاده میکنم. و کاربر برای خرید بخش اول نیاز هست شماره خودش رو وارد کنه.

بعد اینکه شماره رو وارد کرد باید به صفحه درگاه بره ولی خب این ارور رو دریافت میکنه!

عکس پیوست شد.

744405497_Screenshot2021-10-30at11-03-14.png.062b0efccf019703a56d788e5b0eca38.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

اگر بتازگی انجمن رو ارتقا دادید، درگاه جدید رو حذف کنید. مجدد تست کنید که خطا sql دارید یا خیر.

اگر خطا نبود مجدد درگاه رو نصب کنید و کدهایی که گفته شده رو هم قرار بدید. خیلی اوقات به خاطر نبود اون کدها چنین مشکلاتی پیش میاد.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۸/۸ در ۱۱:۰۹، Malware گفته است:

سلام خدمت دوستان و اساتید گرامی

دوستان من از برنامه دریافت برای فروش فایل استفاده میکنم. و کاربر برای خرید بخش اول نیاز هست شماره خودش رو وارد کنه.

بعد اینکه شماره رو وارد کرد باید به صفحه درگاه بره ولی خب این ارور رو دریافت میکنه!

عکس پیوست شد.

744405497_Screenshot2021-10-30at11-03-14.png.062b0efccf019703a56d788e5b0eca38.png

سلام، از چه درگاهی استفاده میکنید؟ از وقتی که درگاهو راه اندازی کردید این مشکل رو دارید یا اینکه جدیدا اینجوری شده؟ اگه جدیدا اینجوری شده بعد از چه کاری اینجوری شد؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۸/۱۱ در 18:15، MH11 گفته است:

سلام، از چه درگاهی استفاده میکنید؟ از وقتی که درگاهو راه اندازی کردید این مشکل رو دارید یا اینکه جدیدا اینجوری شده؟ اگه جدیدا اینجوری شده بعد از چه کاری اینجوری شد؟

از درگاه زرین پال استفاده میکنم.

خیلی وقت بود از فروشگاه و برنامه دریافت برای فروش محصول استفاده نمیکردم. شاید 2.3 سال . بعد آپدیت و راه اندازی بخش دریافت به این مشکل برخوردم.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۸/۱۱ در ۱۸:۲۸، Malware گفته است:

از درگاه زرین پال استفاده میکنم.

خیلی وقت بود از فروشگاه و برنامه دریافت برای فروش محصول استفاده نمیکردم. شاید 2.3 سال . بعد آپدیت و راه اندازی بخش دریافت به این مشکل برخوردم.

متوجه شدم مشکلتون از چیه، شما ابتدا آخرین نسخه زرین پال رو دانلود و جایگزین کنید از این لینک: 

سپس در هاستتون به این آدرس مراجعه کنید:

public_html/applications/nexus/sources/Gateway

و فایل Gateway.php را ویرایش کنید.

همون اولاش، تقریبا خط 39، این خط کد رو به لیست درگاه ها اضافه کنید:

'Zarinpal'      => 'IPS\nexus\Gateway\zarinpal',

مانند تصویر زیر:

image.png.7a01e89bd02c7e2944bdef3132f3afee.png

بعد از انجام این کار مشکلتون حل میشه.

درضمن هربار که نسخه جدید میاد و شما IPS تون رو ارتقا میدید، باید اون خط کد رو به فایل Gateway.php اضافه کنید.

آموزش استفاده از زرین پال روی IPS رو هم توی توضیحات همون فایل زرین پال که لینکشو بالاتر فرستادم نوشته.

موفق باشید.

لینک ارسال

سلام

مشکل و  با کمک اقای یوسفلاوی تونستینم حلش کنیم!

واقعا یه چیز خیلی ساده بود که 2ماه وقتمو گرفت!!

تو بخش فروشگاه قسمت مشتریان یه فیلد بود که شماره میگرفت با غیر فعال کردن اون درگاه کامل و سالم بالا امد!!

فقط باید با سازنده این پلاگین صحبت کنیم واسه رفع این ایراد.

دمتون گرم 💪

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...