رفتن به مطلب

دانلود جدیدترین پوسته ها، برنامه ها و افزونه ها حتی پولی بدون محدودیت


ارسال های توصیه شده

 • بنیان گذار IPSFarsi

بیشتر فایل هایی که در IPSFarsi برای دانلود گذاشته می شوند، مثل پوسته ها (نام قدیم: قالب) یا مد ها (افزونه ها و برنامه ها) در سایت مرجع IPS به فروش می رسند.

سایت مرجع IPS که با عنوان IPS Marketplace شناخته می شود با آدرس  invisioncommunity.com/files در دسترس است اما امکان دانلود حتی فایل های رایگان برای کاربرانی که IPS را خریداری کرده اند، امکان پذیر است.

پس چگونه IPSFarsi و دیگر سایت ها این فایل ها رایگان و حتی پولی را رایگان برای دانلود قرار می دهند. جواب این است که بعضی از کاربرانی که این فایل ها را می خرند به رایگان در سایت های دیگر با دیگر کاربران به اشتراک می‌گذارند. تا قبل از این رسالت IPSFarsi بر این بود که تمامی این فایل ها را از تمامی سایت ها جمع آوری و در IPSFarsi قرار دهد. این روند ادامه داشت تا زمانی که بروزرسانی بسیار در بازه های زمانی کوتاه صورت گرفت که البته اتفاق خوبی است ولی دیگر امکان ردیابی و قرار دادن نسخه های جدید مثل قبل به علت تعدد نسخه ها نیست. به خاطر همین در این تاپیک سایت هایی که شما می توانید چه فایل های رایگان و چه فایل های پولی را به رایگان دریافت کنید، در پایین لیست شده اند.

 

webflake.jpg

WebFlake

URL: https://webflake.sx/files

ipbmafia.jpg

IPBMafia

URL:https://ipbmafia.ru/files

ipbboard.jpg

ipb-board

URL:https://ipb-board.ru/files

 

بهترین روش برای پیدا کردن فایل ها جستجو در سایت مرجع می باشد و سپس جستجو در سایت های بالا است.

IPS.jpg

URL:invisioncommunity.com/files

 

لیست بروز خواهد شد

 • پسند 2
 • تشکر 2
 • متعجب 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما جناب نامنی، وقتتون بخیر

با این توضیحاتی که فرمودین یعنی کلا بخش دریافت سایت غیرفعال میشه؟ منظورم اینه که دیگه هیچ فایل و پوسته و برنامه ای قرار داده نمیشه (حالا چه از جانب مدیران یا کاربران) و کاربران مستقیم باید به سایت هایی که فرمودین مراجعه کنند برای دانلودهاشون؟ 🤔

آیا این موضوع شامل خود نسخه های نال شده جدیدتر نرم افزار IPS هم میشه؟ فارسی ساز؟ شمسی ساز؟ و ... چطور؟ 🤔

 • تشکر 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 • بنیان گذار IPSFarsi

نسخه های نال، به خاطر اینکه ما برای تجربه بهتر برای زبان فارسی، تغییراتی روش اعمال می کنیم، همچنان در بخش دانلود قرار خواهند گرفت.

فارسی ساز و شمسی ساز و هر آنچه که مربوط به امکانات فارسی هستند مثل برنامه ها و افزونه ها، روند توسعه اونها از طرف ما ادامه پیدا می کنه و از بخش دریافت قابل دانلود خواهند بود. در مورد فارسی ساز اصلا روند توسعه متوقف نخواهد شد و به خاطر همین هم بخش «گزارش مشکلات بسته فارسی ساز» راه اندازی شد.

در ۱۴۰۰/۷/۲۲ در 09:32، سجاد محمدرضائی گفته است:

کلا بخش دریافت سایت غیرفعال میشه؟

بخش دریافت برای افزونه ها و برنامه ها و قالب ها بزودی تعطیل خواهند شد ولی بقیه بخش ها فعال خواهند بود.

در ۱۴۰۰/۷/۲۲ در 09:32، سجاد محمدرضائی گفته است:

دیگه هیچ فایل و پوسته و برنامه ای قرار داده نمیشه (حالا چه از جانب مدیران یا کاربران)

ببینید تمامی فعالیت های اینجا حدود ۹۰ درصد توسط مدیران انجام می شه. ۱۰ درصد بقیه فعالیت در بخش دانلود رو اگر بررسی کنیم فقط شما و چند نفر دیگه که تعداد به ۵ نفر هم نخواهد رسید در بخش دانلود فایل ارسال کردند در ۱ سال اخیر. با این تعداد عملا کاربری در توسعه IPS نقشی نداشته. در طی این «۱۵ سال» تعداد کاربرانی که در بخش دانلود، غیر از مدیران فایل ارسال کردند به زور به ۳۰ نفر می رسه!

در ۱۴۰۰/۷/۲۲ در 09:32، سجاد محمدرضائی گفته است:

کاربران مستقیم باید به سایت هایی که فرمودین مراجعه کنند برای دانلودهاشون؟

بله. چون همون طور که گفته شد اینقدر زود به زود فایل های پوسته، افزونه و برنامه ها منتشر میشن که فرصت نیست دائم آپدیت کرد. تا الان طی ۱۵ سال سعی کردیم که این روند رو داشته باشیم که بروز باشیم ولی خب دیگه با این شرایطی که در ۱ سال اخیر رخ داده، امکانش نیست.

 هدف ما این هست بیشتر روی خود IPS تمرکز کنیم (مثل قرار دادن آموزش کل بخش های IPS) و این موارد (دانلود مد و پوسته) رو به عهده کاربر بگذاریم که کار سختی نیست روی لینک کلیک کردن و دانلود فایل.

 

با تشکر

 • پسند 1
 • تشکر 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

 • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

  • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
×
×
 • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.