رفتن به مطلب

دانلود جدیدترین پوسته ها، برنامه ها و افزونه ها حتی پولی بدون محدودیت

ارسال‌های توصیه شده

درود بر شما جناب نامنی، وقتتون بخیر

با این توضیحاتی که فرمودین یعنی کلا بخش دریافت سایت غیرفعال میشه؟ منظورم اینه که دیگه هیچ فایل و پوسته و برنامه ای قرار داده نمیشه (حالا چه از جانب مدیران یا کاربران) و کاربران مستقیم باید به سایت هایی که فرمودین مراجعه کنند برای دانلودهاشون؟ 🤔

آیا این موضوع شامل خود نسخه های نال شده جدیدتر نرم افزار IPS هم میشه؟ فارسی ساز؟ شمسی ساز؟ و ... چطور؟ 🤔

• پسند 1
  • تشکر 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...

سلام 

واقعا جای تشکر داره که گروهی اینهمه مدت در چنین شرایطی ، کار توسعه و فارسی سازی رو به این خوبی پیش بردن.
و متاسفم که داره تعطیل میشه.
بنظرم با توجه به اینکه که شاید مارکت انجمن سازها در ایران کلا حجم کوچیکی داره و اینکه بقیه انجمن سازها هم با اقبال خوبی روبرو نبودن ، نمیشه گفت شما موفق نبودید.
محدود شدن کار باعث میشه افراد حس ریسک بیشتری بکنن و کمتر سراغ IPS بیان.
ولی شاید ی کاری ک میشه کرد این باشه که مثلا همین حداقل هایی که برای همین فروم شده رو برای دانلود همیشه بذارید خیلی خوبه. ( حتی غیرمجانی) و بقیه نیازمندی ها رو کاربراها یا خودشون توسعه بدن یا سفارش بدن.
و بیشتر هم روی جنبه فروم ساز بودن اون مانور بدید. هرچند اینقدر قوی هست که میتونه سایت ساز کامل باشه ولی بهرحال با توجه به سایر رقبا مثه وردپرس شاید نشه خیلی توی اون جنبه از مشتریان انتظار حمایت داشت.
ولی در انجمن ساز ما حتی پشتیبانی قوی در ایران از انجمن سازهای وردپرس هم نداریم و این محصول میتونه توی بازار بیشتر جا بیفته.
ضمن اینکه من غیر از اینجا جایی دیگه تبلیغ خاصی ازش ندیدم

بازم ازتون ممنونم

ویرایش شده توسط smht
  • پسند 2
  • تشکر 1
لینک ارسال

سلام

بنده هم به نوبه خودم از ای پی اس فارسی و مدیران زحمت کش تشکر می کنم که این همه سال چنین پشتیبانی بزرگی راه اندازی کردند

درسته بنده از phpbb شروع کردم و سپس به وی بیولتین انتقال دادم و در اخر روی سایت ساز بزرگ ips انتقال دادم

درسته ips مثل وردپرس شناخته شده نیستش ولی خیلی سرتر از وردپرس هستش و کم کم داره جای خودش رو پیدا می کنه

من تا حدودی در سایت خودم خواستم مرجع کاملی از همه سیستم ها (وردپرس/ips/زنفور/ و ...) درست بکنم از قالب و افزونه گرفته تا بقیه موارد ولی دست تنها نمیشه کاری رو جلو برد :)

ولی امیدوارم که ای پی اس فارسی بازم مثل سابق پابرجا باشه و مثل قدیم از نو کار خودشو ادامه بده

با تشکر یاحق

• پسند 1
  • تشکر 1
لینک ارسال

• 8 ماه بعد...

واقعا خدمت بزرگی میکنند ، منم به نوبه خودم تشکر میکنم از زحمات مدیران و دست اندرکاران این مجموعه

• تشکر 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...