رفتن به مطلب

دانلود جدیدترین پوسته ها، برنامه ها و افزونه ها حتی پولی بدون محدودیت


ارسال های توصیه شده

درود بر شما جناب نامنی، وقتتون بخیر

با این توضیحاتی که فرمودین یعنی کلا بخش دریافت سایت غیرفعال میشه؟ منظورم اینه که دیگه هیچ فایل و پوسته و برنامه ای قرار داده نمیشه (حالا چه از جانب مدیران یا کاربران) و کاربران مستقیم باید به سایت هایی که فرمودین مراجعه کنند برای دانلودهاشون؟ 🤔

آیا این موضوع شامل خود نسخه های نال شده جدیدتر نرم افزار IPS هم میشه؟ فارسی ساز؟ شمسی ساز؟ و ... چطور؟ 🤔

  • تشکر 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

  • بنیان گذار IPSFarsi

نسخه های نال، به خاطر اینکه ما برای تجربه بهتر برای زبان فارسی، تغییراتی روش اعمال می کنیم، همچنان در بخش دانلود قرار خواهند گرفت.

فارسی ساز و شمسی ساز و هر آنچه که مربوط به امکانات فارسی هستند مثل برنامه ها و افزونه ها، روند توسعه اونها از طرف ما ادامه پیدا می کنه و از بخش دریافت قابل دانلود خواهند بود. در مورد فارسی ساز اصلا روند توسعه متوقف نخواهد شد و به خاطر همین هم بخش «گزارش مشکلات بسته فارسی ساز» راه اندازی شد.

در ۱۴۰۰/۷/۲۲ در 09:32، سجاد محمدرضائی گفته است:

کلا بخش دریافت سایت غیرفعال میشه؟

بخش دریافت برای افزونه ها و برنامه ها و قالب ها بزودی تعطیل خواهند شد ولی بقیه بخش ها فعال خواهند بود.

در ۱۴۰۰/۷/۲۲ در 09:32، سجاد محمدرضائی گفته است:

دیگه هیچ فایل و پوسته و برنامه ای قرار داده نمیشه (حالا چه از جانب مدیران یا کاربران)

ببینید تمامی فعالیت های اینجا حدود ۹۰ درصد توسط مدیران انجام می شه. ۱۰ درصد بقیه فعالیت در بخش دانلود رو اگر بررسی کنیم فقط شما و چند نفر دیگه که تعداد به ۵ نفر هم نخواهد رسید در بخش دانلود فایل ارسال کردند در ۱ سال اخیر. با این تعداد عملا کاربری در توسعه IPS نقشی نداشته. در طی این «۱۵ سال» تعداد کاربرانی که در بخش دانلود، غیر از مدیران فایل ارسال کردند به زور به ۳۰ نفر می رسه!

در ۱۴۰۰/۷/۲۲ در 09:32، سجاد محمدرضائی گفته است:

کاربران مستقیم باید به سایت هایی که فرمودین مراجعه کنند برای دانلودهاشون؟

بله. چون همون طور که گفته شد اینقدر زود به زود فایل های پوسته، افزونه و برنامه ها منتشر میشن که فرصت نیست دائم آپدیت کرد. تا الان طی ۱۵ سال سعی کردیم که این روند رو داشته باشیم که بروز باشیم ولی خب دیگه با این شرایطی که در ۱ سال اخیر رخ داده، امکانش نیست.

 هدف ما این هست بیشتر روی خود IPS تمرکز کنیم (مثل قرار دادن آموزش کل بخش های IPS) و این موارد (دانلود مد و پوسته) رو به عهده کاربر بگذاریم که کار سختی نیست روی لینک کلیک کردن و دانلود فایل.

 

با تشکر

  • پسند 1
  • تشکر 2
  • ذوق زده 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

    • هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.