رفتن به مطلب

بهم ریختگی اساسی بعد از ارتقا

ارسال‌های توصیه شده

باسلام و احترام

بعد از ارتقای شمسی ساز به نسخه جدید، سایت کلا ترکید و مجبور شدم دوباره غیرفعالش کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکلش از کجاست

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت شما بخیر

معمولا بر اساس اون خطای ترکیدگی ما می تونیم راهنمایی کنیم که چه باید کنید. با چه خطایی مواجه شدید؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۷/۲ در ۰۷:۳۴، وحید نامنی گفته است:

با سلام

وقت شما بخیر

معمولا بر اساس اون خطای ترکیدگی ما می تونیم راهنمایی کنیم که چه باید کنید. با چه خطایی مواجه شدید؟

سلام. آخه موقع ترکیدگی خطا نمیداد، بار سرور خیلی زیاد میشد و صفحات خیلیی طول میکشید تا لود بشه یا در نهایت خطای 503 رو میداد.

خطای مشخصی نمیداد که بتونم متوجه بشم. نمیدونم جایی لاگ داره که بتونم چک کنم یا واستون بفرستم؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خطاهای سری 500 که از طرف سرور هستند حتما یک جایی ثبت میشن که بشه فهمید مشکل از چیه. در این مورد از هاست تون کمک بخواید که چرا خطا میگیرید و ازشون بخواید که خطا رو بهتون بدن چرا که این طور که شما می گید خطا ثبت نیم شه پس سمت اون ها هست. حتما هم ذکر کنید که متن اصلی خطا رو بهتون بدن و این مدلی نباشه که شما رو پی نخود سیاه بفرستن و صرفا بگن ما داریم می بینیم در سیستم خطا مون یا فلان جا. عینا log رو در اختیارتون قرار بدن. 

اگر طفره رفتن یعنی مشکلی دارند که خودشون هم می دونند و نمی تونن رفع کنند. اگر هم که دادن با هم پیش میبریم.

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...