رفتن به مطلب

مشکل در نمایش گروه های کاربری در صفحه ی اصلی

solmaz

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بنده تازه شروع به کار با افزاونه ی ips  کردم و سایت اصلیم رو هم با وردپرس شروع کردم که برای ایجاد تالار گفت و گو ، بهتر از ips  رو نتونستم گیر بیارم ، البته واس خود وردپرس مثلا افزوونه ی bbpres هم هستش ولی خیلی امکاناتش کمه

مشکلی که در شروع کار دارم اینه که نمیتونم گروه های کاربری ( مدیریت ، اعضا ، کاربران رو به رشد و ... ) رو در صفحه ی اصلی تالار بیارم ، البته باید بگم که دارم از لوکال هاست استفاده میکنم ، آیا ips  رو در هاست اصلی باید بریزم تا مشکحل بشه یا نه ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

دقت داشته باشید که IPS یک افزونه نیست. یک سیستم مجزا هست که چند ده برابر از وردپرس بزرگتر است که قابلیت اتصال به وردپرس و بقیه سیستم ها را نیز دارد.

در ۱۴۰۰/۶/۲۳ در 19:22، solmaz گفته است:

نمیتونم گروه های کاربری ( مدیریت ، اعضا ، کاربران رو به رشد و ... ) رو در صفحه ی اصلی تالار بیارم

سمت راست صفحه شما یک آیکون فلش هست. روی اون کلیک کنید تا ابزارک های IPS برای شما نمایش داده شود. سپس بسته به نیاز به صفحه خود اضافه کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۶/۲۴ در 08:58، وحید نامنی گفته است:

با سلام

وقت بخیر

دقت داشته باشید که IPS یک افزونه نیست. یک سیستم مجزا هست که چند ده برابر از وردپرس بزرگتر است که قابلیت اتصال به وردپرس و بقیه سیستم ها را نیز دارد.

سمت راست صفحه شما یک آیکون فلش هست. روی اون کلیک کنید تا ابزارک های IPS برای شما نمایش داده شود. سپس بسته به نیاز به صفحه خود اضافه کنید.

موفق باشید

جسارتا بنده تمامی ابزارک ها رو مشاهده میکنم ولی نمیدونم چجوری میتونم برای مثال ، لیست گروه کاربری رو مثل شکل زیر اضافه بکنم ( گروه های کاربری رو هم ایجاد کردم )

001a.thumb.jpg.cea6ef8965803f5a0b124d0d52547095.jpg

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به ۲ صورت می شه چنین چیزی رو نمایش داد. یکی به صورت دستی که خودتون تایپ کنید یا از مد زیر استفاده کنید:

لینک ارسال

این مد رو نصب میکنم و میرم تو ویرایشش و تمامی گروه هایی که ایجاد کردم رو هم اضافه میکنم بهش و ذخیره رو هم میزنم ولی در صفحه ی اصلیم هیچ چیزی نشون داده نمیشه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در ۱۴۰۰/۶/۲۴ در ۱۱:۵۶، solmaz گفته است:

این مد رو نصب میکنم و میرم تو ویرایشش و تمامی گروه هایی که ایجاد کردم رو هم اضافه میکنم بهش و ذخیره رو هم میزنم ولی در صفحه ی اصلیم هیچ چیزی نشون داده نمیشه

ابزارکش رو هم باید در صفحه اصلی قرار بدید.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۶/۲۴ در ۱۱:۵۹، وحید نامنی گفته است:

ابزارکش رو هم باید در صفحه اصلی قرار بدید.

بنده علامت فلش رو نمیتونستم ببینم و به همین دلیل هم نمیشد چیزی به صفحه ی اصلی اضافه بکنم ( مشکل اینجا بود که باید اول خودم "login " میشدم تا بتونم چیزی رو اضافه بکنم ) اینم از ناشی بودن من بودش :D

به هرحال دمتون گرم که بدون گرفتن هزینه ای ، راهنمایی میکنید

جسارتا مشکل افزودن گروه های کاربری حل شد ولی در خصوص تغییر سایزشون و اینکه وسط چین کردنشون میشه توضیح بدین ؟

در ۱۴۰۰/۶/۲۵ در ۰۹:۰۷، solmaz گفته است:

جسارتا مشکل افزودن گروه های کاربری حل شد ولی در خصوص تغییر سایزشون و اینکه وسط چین کردنشون میشه توضیح بدین ؟

؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...