رفتن به مطلب

مشکل در تنظیم محدودکردن لایک و تشکر برای گروه خاص کاربری

Ahmad200

ارسال‌های توصیه شده

میخوام گروه کاربری Members قادر نباشند، پست ها رو لایک، تشکر و... کنند. تنظیمات زیر رو اعمال کردم:

Admin > Members > Member Settings > Reputation & Reactions >
Reputation enabled? Yes
Exclude these groups: Members (Checked)

ولی به نظر میرسه، گروه کاربری Members همچنان میتونند پست ها رو لایک و... کنند.

و اگر همه گروه ها رو تیک بزنم (Administrators , Members , Moderators) اونوقت هیچ فردی نمیتونه لایک و... کنه. در واقع من میخوام قابلیت لایک و... فقط برای گروه Administrators فعال باشه. لازم به ذکره که گروه کاربری دوم (Secondary Groups) برای هیچ یوزری تعریف نشده.

به نظر شما آیا باگی در تنظیمات وجود داره؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ۱۴۰۰/۶/۱۷ در ۱۱:۵۵، Ahmad۲۰۰ گفته است:

میخوام گروه کاربری Members قادر نباشند، پست ها رو لایک، تشکر و... کنند. تنظیمات زیر رو اعمال کردم:

Admin > Members > Member Settings > Reputation & Reactions >
Reputation enabled? Yes
Exclude these groups: Members (Checked)

با سلام و احترام

مسیری که شما رفتید، مربوط به بستن لایک برای پست‌های گروه خاص هست، یعنی هیچ‌کس نتونه به پست‌های کاربران اون گروه واکنش نشون بده.

برای بستن قابلیت لایک توسط گروه خاص، مسیر زیر رو برید:

کاربران > گروه‌های کاربری > گروه مدّنظر > عمومی > واکنش‌ها > حداکثر رو روی ۰ قرار بدید

موفق باشید

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۶/۱۸ در ۲۱:۱۶، محمدآبادی گفته است:

با سلام و احترام

مسیری که شما رفتید، مربوط به بستن لایک برای پست‌های گروه خاص هست، یعنی هیچ‌کس نتونه به پست‌های کاربران اون گروه واکنش نشون بده.

برای بستن قابلیت لایک توسط گروه خاص، مسیر زیر رو برید:

کاربران > گروه‌های کاربری > گروه مدّنظر > عمومی > واکنش‌ها > حداکثر رو روی ۰ قرار بدید

موفق باشید

بسیار ممنون از شما. هر کاری می کنیم یه باگی تو Invision Community پیدا کنیم؛ مثل اینکه نمیشه! خیلی دقیق طراحی شده.
فقط اگه امتیاز بخش Achievements که در نسخه 4.6 اضافه شده، داخل پنل کاربری هم نشون میداد؛ دیگه حرف نداشت.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...