رفتن به مطلب

مشکل خطای فنی 500

Malware

ارسال‌های توصیه شده

سلام

بعد از نسخه 4.4 اپدیت به نسخه 4.6.4 سایت من دچار مشکل شده (بطوری که چه قالب پیشفرض IPS و چه قالبی که طراحی شده بهم ریختگی شدید پیدا میکنه)

• عکس پیوست میشه!

550827493_WhatsAppImage2021-09-04at14_39_48.jpeg.86bf3f80da35562754fd1d53ca826533.jpeg

بعد ریپیر کردن دیتابیس درست میشه ولی برای چند ساعت!

حالا وقتی وارد پنل مدیریت میشم این ارور رو برای من نمایش میده.

SELECT * FROM `_gicore_sessions` AS `core_sessions` WHERE ( core_sessions.id IN(SELECT MAX(id) FROM `_gicore_sessions` AS `s` WHERE s.running_time>1630851270 AND s.login_type!=3 AND (s.login_type!=1 OR s.member_id=1) AND s.member_id IS NOT NULL GROUP BY `member_id`) OR core_sessions.id IN(SELECT MAX(id) FROM `_gicore_sessions` AS `s` WHERE s.running_time>1630851270 AND s.login_type!=3 AND (s.login_type!=1 OR s.member_id=1) AND s.member_id IS NULL GROUP BY `ip_address`) ) ORDER BY core_sessions.running_time desc
IPS\Db\Exception: Table './sitename_maindb/_gicore_sessions' is marked as crashed and should be repaired (145)
#0 /home/sitename/public_html/system/Db/Select.php(383): IPS\_Db->preparedQuery('/*sitename_main...', Array, true)
#1 /home/sitename/public_html/system/Db/Select.php(281): IPS\Db\_Select->runQuery()
#2 /home/sitename/public_html/system/Session/Store/Database.php(253): IPS\Db\_Select->setKeyField('id')
#3 /home/sitename/public_html/applications/core/extensions/core/Dashboard/OnlineUsers.php(52): IPS\Session\Store\_Database->getOnlineUsers(6, 'desc')
#4 /home/sitename/public_html/applications/core/modules/admin/overview/dashboard.php(64): IPS\core\extensions\core\Dashboard\_OnlineUsers->getBlock()
#5 /home/sitename/public_html/system/Dispatcher/Controller.php(101): IPS\core\modules\admin\overview\_dashboard->manage()
#6 /home/sitename/public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(153): IPS\Dispatcher\_Controller->execute()
#7 /home/sitename/public_html/mey20/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run()
#8 {main}

یه راه حل کاربردی بهم بدین که بتونم این مشکل حل کنم.

با تشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز ارور 500 به طور عادی برای اینترنت شما میباشد که عدد 5 در اول ارور مربوط به اینترنت و اتصال به سایت میباشد.

پیشنهاد میکنم حتما قبل از ارتقاع از هاست خود فول بک آپ بگیرید و گام به گام آبدیت رو انجام دهید و در هر آبدیت بک آپ بگیرید .

ما اولش در آبدیت بلد نبودیم اطلاعات سایت پرید و مجبور شدیم از بک آپ هاست استفاده کنیم😅

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

در ۱۴۰۰/۶/۱۴ در 19:34، Malware گفته است:

بعد ریپیر کردن دیتابیس درست میشه ولی برای چند ساعت!

خود ما هم با مشکل مشابه ای برای IPSFarsi مواجه شدیم که به علت کیفیت پایین هارد های سرور بود که کلا سرور رو عوض کردیم. به نظر من تنها راه تغییر سرویس دهنده تون هست. اینکه بعد از کدتی دوباره خراب بشه خیلی غیرمعقول هست!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...