رفتن به مطلب

اخطار فعال شدن سایت با حالت طراحان

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقتتون بخیر

توی پنل مدیریت من یه اخطار نمایش داده میشه که سایت با حالت طراحان فعال است.چیکار باید بکنم و درستش کنم

mmm.png

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. شما اگر خودتون حالت Developer mode رو فعال نکنید فکر نکنم خود به خود فعال بشه.

• من فقط بصورت دستی و مرحله ای یادم هستش که چطوری غیر فعال میشه. اگه روش دیگه داشت دوستان بگن. فکر کنم از خود پنل هم بشه غیر فعالش کرد.

اگه به این افزونه دسترسی دارید میتونید با یه کلیک غیر فعالش کنید. لینک

در غیر این صورت فایل constants.php در فایل منیجر هاستتون پیدا کنید و Edit بزنید روش و مقدار TRUE رو FALSE کنید.

<?php
define( 'IN_DEV',FALSE );

و پوشه Dev رو از public_html پاکش کنید، همچنین محتویات پوشه applications رو بگردید اگر باز پوشه dev دیدید پاکش کنید.

موفق باشید.

لینک ارسال

سلام.

ببخشید از داخل خود پنل نمیشه اینو برداشت؟.من تو فایل منیجر پوشه devندارم که پاک کنم.و اینکه این حالت طراحان که فعال هست ه مشکلی ایجاد میکنه که اخطار میده نباید روی سایت فعال،فعال باشه؟

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۵/۲۰ در ۱۴:۴۸، zsharifi گفته است:

سلام.

ببخشید از داخل خود پنل نمیشه اینو برداشت؟.من تو فایل منیجر پوشه devندارم که پاک کنم.و اینکه این حالت طراحان که فعال هست ه مشکلی ایجاد میکنه که اخطار میده نباید روی سایت فعال،فعال باشه؟

درود بر شما، وقت بخیر

از طریق پنل مدیریت ادمین مطابق این آموزش، میتونین حالت طراحان رو فعال/غیرفعال کنین :

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۵/۲۰ در ۱۷:۲۸، سجاد محمدرضائی گفته است:

درود بر شما، وقت بخیر

از طریق پنل مدیریت ادمین مطابق این آموزش، میتونین حالت طراحان رو فعال/غیرفعال کنین :

ممنون از آموزش تصویریتون ولی ایشون بخاطر مشکلات عدیده سرور میزبانی و هاستشون وقتی از داخل پنل این حالت رو تغییر میدن کل قالب و تنظیمات پنلشون بهم میریزه. به خانم شریفی پیشنهاد دادم هاستشون رو عوض کنن. 

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۵/۲۰ در ۲۰:۱۸، sarvin_pakzad گفته است:

ممنون از آموزش تصویریتون ولی ایشون بخاطر مشکلات عدیده سرور میزبانی و هاستشون وقتی از داخل پنل این حالت رو تغییر میدن کل قالب و تنظیمات پنلشون بهم میریزه. به خانم شریفی پیشنهاد دادم هاستشون رو عوض کنن. 

خواهش میکنم خانم پاکزاد، انجام وظیفه بود

آهان صحیح، همونطور که شما فرمودین پس مشکل ایشون از سمت میزبانی سرورشون هستش، چون در غیر اینصورت راه فعالسازی/عدم فعالسازی حالت طراحی تا جایی که من اطلاع دارم از همین روش در پنل ادمین صورت میگیره

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...