رفتن به مطلب

در خواست کمک و راهنمایی

ارسال‌های توصیه شده

از مشکلات بزرگی که وجود داره فونت ها هستش که نمیدونم چجوری باید تغییرشون داد
header.thumb.png.03350b4763aa2cf6ee66e5fe1e2c2d24.png

من می خوام جای ابزار های هدر رو عوض کنم و بعضی هاش رو بردارم مثلا بخض اخطار و ایجاد موضوع جدید رو کلا می خوام بردارم و لوگو رو وسط قرار بدم و اطلاعات کاربر رو مثل پیام ها اعلان ها و عکس پروفایل رو به سمت راست بفرستم
3.thumb.png.d657415e7472f775f7791a9a73bc727c.png

می خوام لودینگ صفحه رو هم عوض کنم
1.thumb.png.3b98e9e25e60778de393547aa8d2d4dc.png

مشکل بعدی عرض بادی هست می خوام بزرگ تر بشه

4.thumb.png.89137c7378fa96e9a550c871d9950b25.png

مشکل بعدی در ایجاد تاپیک هستش نمی خوام این گزینه ها وجود داشته باشه نه برای اعضا و نه برای مدیران

5.thumb.png.995aca3082b5b17854c6098616a6c8cb.png

مشکل بعدی عوض کردن جای در پایین صفحه هست که باز در اونجا هم به مشکل بر خورد کردم اگر قالب رو از راست چین به چپ چین تغییر بدم بدنه هم تغییر می کنه 

6.thumb.png.2b91ded0fe714ebd860baedb8a6fae2f.png

من می خوام نشانه های هر رنک یا رتبه رو تغییر بدم اما نمیدونم باید از کدوم قسمت اقدام کنم

7.thumb.png.6f5567662cf7c77e15c4e05793da7b1a.png

مشکل بعد در نمایه افراد هست من تمام قابلیت های که برای کامل کردن نمایه افراد بود رو هم پاک کردم اما هنوز این مشکل بر طرف نشده در واقع مشکل اینجاست که تاریخ تولد به صورت خودکار در این قسمت وجود داره و نه از هیچ قسمتی پاک میشه نه از سمت کاربر قابل تغییر هست نه از سمت مدیریت

8.thumb.png.a69e8cb0d7b933b9eaac8ab6f7abde38.png

سوالی بعدی این هستش که چجوری میشه در صفحه های انجمن به صورت دستی کد اضافه کرد

1.thumb.png.ca449a45a964a667aae8cf7ad8401de2.png

و اما مشکل اخر من می خوام جای اخرین نوشته ها و جای بخش های انجمن رو با هم عوض کنم اما نمیدونم باید چجوری و از کدوم قسمت اقدام کنم

ممنون میشم اگر کمک کنید 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

دوست عزیز مشکلات شما کلی هستن و بعضی هاش اختصاصی. اگر مایل بودید پیام خصوصی کنید براتون انجام بدم

لینک ارسال

درود بر شما، وقت بخیر

اولا اینکه قبل از تاپیک زد، در انجمن جستجو کنین برای بیشتر مواردی که مطرح کردین پاسخ و راهنمایی موجود است، صرفا باید زحمت بکشین و جستجو کنین.

ثانیا مشکلاتتون رو دونه دونه مطرح کنین و چندین مشکل رو پشت سر هم در یک تاپیک مطرح نکنین.

ثالثا در عنوان تاپیک ها مشخص کنین که سوال شما در مورده چه چیزی است و از عناوینی مانند «کمک و راهنمایی» و ... استفاده نکنین.

۲۱ ساعت قبل، abas.boazar گفته است:

از مشکلات بزرگی که وجود داره فونت ها هستش که نمیدونم چجوری باید تغییرشون داد

در مورد تغییر فونت ها مطابق با این آموزش پیش برید :

ابتدا وارد مسیر زیر بشید: پنل ادمین > شخصی سازی > ظاهر > پوسته ها > مدیریت منابع > افزودن منبع

حالا تو صفحه تنطیمات خاصی نیاز نیست انجام بدین فقط موقعیت رو global انتخاب کنین و از پایین فونت مورد نظر خودتون رو آپلود کنین

بعد اینکه فونت رو آپلود کردین در همون بخش در قسمت جستجو اسم فونت رو جستجو کنین و کدی که در سمت چپ مشاهده میکنین رو کپی کنین و در داخل کدهای پایین در قسمت خواسته شده قرار بدین

حالا به قسمت زیر مراجعه کنین: پوسته > ویرایش css > در تب costum.css کدهای زیر رو قرار بدین :

@font-face {
    font-family: نام فونت;
    src: url('آدرس فونت آپلود شده در مدیریت منابع') format('woff');
    font-style: normal;
    font-weight: normal;
}
body, h1, h2, h3, h4, h5, p, input, .ipsType_pageTitle, .ipsType_sectionTitle, .ipsType_secondaryTitle, .ipsType_sectionHead, .ipsType_minorHeading, .ipsApp label:not(.ipsField_unlimited), .ipsApp input, .ipsApp button, .ipsApp select, .ipsApp textarea, .ipsWidget.ipsWidget_vertical .ipsWidget_title, .ipsWidget.ipsWidget_horizontal .ipsWidget_title {
 font-family: نام فونت; 
}

من می خوام جای ابزار های هدر رو عوض کنم و بعضی هاش رو بردارم مثلا بخض اخطار و ایجاد موضوع جدید رو کلا می خوام بردارم و لوگو رو وسط قرار بدم و اطلاعات کاربر رو مثل پیام ها اعلان ها و عکس پروفایل رو به سمت راست بفرستم

در مورد این پرسش، نیاز به ایجاد و اضافه کردن کدهایی در هدرتون این پوسته ای که اعمال کردین داره، من در این زمینه زیاد نمیتونم کمک تون کنم

پیشنهاد میکنم اگر تمایل دارید به جناب @علی یوسفلاوی پیام خصوصی بدید و از ایشون درخواست کنین این تغییرات رو براتون اعمال کنند

مشکل بعدی عرض بادی هست می خوام بزرگ تر بشه

برای افزایش سایز بادی از بدین صورت عمل کنین:

پنل ادمین > شخصی سازی > پوسته ها> ویرایش پوسته مورد نظر (روی آیکون مداد کلیک کنین) > تب اختصاصی کردن > فعالسازی حالت شناور > مشخص کردن اندازه پهنای صفحه به درصد > ذخیره تغییرات

1011250256_Screenshot2021-06-10at17-28-30Default.thumb.png.bd4042243cebef4c4b8f6246740828a2.png

مشکل بعدی در ایجاد تاپیک هستش نمی خوام این گزینه ها وجود داشته باشه نه برای اعضا و نه برای مدیران

این بخش جزء تنظیمات خود سیستم هستش و برای ادمین اصلی قابل حذف شدن نیست، صرفا میتونین دسترسی مدیران یا کاربرانتون رو با توجه به گروه کاربریشون محدود کنین، یعنی محدودیت ایجاد کنین که هر گروه کاربری چه اختیاراتی داشته باشه یا نداشته باشه

برای این کار بدین صورت عمل کنین : پنل ادمین > کاربران > گروه های کاربری >ویرایش گروه کاربری > در هر تب که کلیک کنین میتونید برای کاربران یا مدیرانتون سطح دسترسی دلخواه خودتون رو تعیین کنین

مشکل بعدی عوض کردن جای در پایین صفحه هست که باز در اونجا هم به مشکل بر خورد کردم اگر قالب رو از راست چین به چپ چین تغییر بدم بدنه هم تغییر می کنه 

چون پوسته شما انگلیسی هستش بنابراین راست چین (RTL) و هماهنگ با زبان فارسی نیست، برای همین مثلا توضیحات فوتر میره سمت راست یا آیکون هاش میره سمت چپ

برای اینکار همونطوری که بالاتر هم خدمتتون عرض کردم، باید تغییراتی در کدهای بخش مورد نظرتون (فوتر) ایجاد کنین

من می خوام نشانه های هر رنک یا رتبه رو تغییر بدم اما نمیدونم باید از کدوم قسمت اقدام کنم

برای اینکار باید آیکون های هر گروه کاربری تون رو تغییر بدید و مجداد تنظیم کنین

مشکل بعد در نمایه افراد هست من تمام قابلیت های که برای کامل کردن نمایه افراد بود رو هم پاک کردم اما هنوز این مشکل بر طرف نشده در واقع مشکل اینجاست که تاریخ تولد به صورت خودکار در این قسمت وجود داره و نه از هیچ قسمتی پاک میشه نه از سمت کاربر قابل تغییر هست نه از سمت مدیریت

این بخش جزو اطلاعات پایه ای هستش و قابل حذف و محدود کردن نیست، برای عدم نمایش این موضوع کاربران میتونن تاریخ تولد خودشون رو وارد نکنن یا اون بخش بروزرسانی وضعیت فعال باشد؟ را غیرفعال کنند

سوالی بعدی این هستش که چجوری میشه در صفحه های انجمن به صورت دستی کد اضافه کرد

برای اینکه کد خاصی رو در بخش خاصی از انجمن تون اضافه کنین دو تا راه دارین :

روش اول : از قسمت پنل ادمین > صفحه ها > بلوک ها > یک دسته جدید ایجاد کنین یا روی دسته Custom کلیک کنین > ایجاد بلوک جدید (آیکون + که داخل دایره هستش) > نوع: سفارشی > ویرایشگر محتوا: به صورت HTML > بعدی > یک نام برای بلوک تون انتخاب میکنین و در تب محتوا کدهای مد نظرتون رو وارد میکنید و دسترسی کاربران رو مشخص میکنین و خیره میکنین > بعد در صفحه سایتتون روی آیکون سمت راست block_arrow.png.cee4adce011f8c5532fce08767efe839.png کلیک میکنین و بخش صفحه ها > بلوک سفارشی رو موس رو میگیرید میکشید میارید به هر بخشی که مد نظرتون هست و اون رو رها میکنین > روی ویرایش بلوک سفارشی کلیک میکنید > و بلوکی که از طریق پنل ادمین ساختید رو انتخاب انتخاب میکنین و ذخیره میکنین؛ نتیجه ش میشه مثل این بلوکی که من مثلا اضافه کردم :

BS.thumb.png.fa9bde55b33c3cff94b0fa551a55c478.png

روش دوم : روی آیکون block_arrow.png.cee4adce011f8c5532fce08767efe839.png کنار صفحه کلیک کنین > بخش صفحه ها > صفحه ساز: متن > موس رو بگیرین روش و در جای مد نظرتون رها کنین > روی ویرایشش کلیک کنین > در باکس متن > کدهای HTML و CSS مد نظرتون رو با هم قرار بدید > ذخیره تنظیمات رو بزنین تا کدهای مد نظرتون رو نمایش بده (اما توصیه میکنم از روش اول استفاده کنین)

و اما مشکل اخر من می خوام جای اخرین نوشته ها و جای بخش های انجمن رو با هم عوض کنم اما نمیدونم باید چجوری و از کدوم قسمت اقدام کنم

برای جابجا کردن جعبه های مختلف قابل جابجا در صفحات مختلف سایتتون، روی آیکون block_arrow.png.cee4adce011f8c5532fce08767efe839.png در کنار صفحه کلیک کنین > باکس مد نظرتون رو با موس بگیرین و به مکان مختلف مد نظرتون جابجا کنین و رهاش کنین

مثلا من همون بلوک سفارشی که ساختم رو به بالای صفحه منتقل کردم :

ee.thumb.png.a1d3045b239fc4725ff555d2ad5d516b.png

امیدوارم توضیحاتم کمک کننده بوده باشه براتون

موفق باشین 🌹

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...