رفتن به مطلب

افزودن فیلد به مدل پست و فرم آن

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من میخوام چندتا فیلد به مدل پست اپلیکیشن فروم اضافه کنم و سوالم این هست که چطور این فیلد ها رو به فرم اضافه کنم؟

خب در نظر دارم یدونه هوک بسازم و از کلاس IPS\Content\Item ارث بری کنم

و متد _commentForm رو اورراید کنم و حالا فیلدهای مورد نظرمو اضافه کنم ولی فکر نمیکنم کار تمیزی باشه.

من چندان با IPS آشنا نیستم میتونین راهنمایی کنین؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

درود بر شما.

دقیقا مدلی که مد نظر هست پیاده کنید رو با یک Paint یا حالا تصویری چیزی میشه مشخص کنید که هم کجا و به چه صورت میخواید پیاده سازی کنید؟

با تشکر.

لینک ارسال

۱ ساعت قبل، محمد قاسمی گفته است:

درود بر شما.

دقیقا مدلی که مد نظر هست پیاده کنید رو با یک Paint یا حالا تصویری چیزی میشه مشخص کنید که هم کجا و به چه صورت میخواید پیاده سازی کنید؟

با تشکر.

من درحال ساخت یک افزونه برای ارسال پیام صوتی/ویدیویی هستم با webrtc

کارش این هست که کاربر صدا/ویدیو رو با مرورگرش ضبط میکنه و آپلود میشه به سایت

ایده آل ترین راهی که دنبالش هستم اینه که بتونم دوتا دکمه استارت و استاپ به ادیتور اضافه کنم و بتونم با جاوااسکریپت رویداد on click دکمه ها رو کنترل کنم, و بعدش فایل ایجاد شده رو به صورت خودکار مثل یدونه پیوست آپلود کنم به سرور

راه بعدی اینکه میخوام یدونه فرم جدید که توش فقط یدونه فایل اینپوت برای آپلود صدا/ویدیو هست به زیر فرم ارسال پاسخ (زیر ادیتور) اضافه کنم

و به طبع یدونه column هم به مدل پست ها ( IPS\forums\Topic\Post ) اضافه کنم که این فایل (صدا یا تصویر) رو نگه داری کنه.

این نمونه ای هست که برای زنفورو درست کردم (فقط صدا) ولی توی IPS یکم گیج میزنمScreenshot_2021-05-16-13-00-53.thumb.png.bc72dc94249465ec661999a14e404c77.png

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

درود.

بله شدنی هستش، شما نیاز هست از طریق هوک (hook) کلاس مورد نظر رو هدف قرار بدید و حالا چه یک برنامه یا افزونه بنویسید و این عمل رو انجام بدید.
از آموزش های زیر جهت ایجاد افزونه و برنامه استفاده کنید:
https://invisioncommunity.com/developers/docs/development/plugins

و

https://invisioncommunity.com/developers/docs/development/applications

قبل از شروع به کار هم باید برنامه زیر رو نصب کنید بنا به نسخه ای که در حال توسعه هستید:

موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...