رفتن به مطلب

نوتیفیکیشن اطلاع رسانی

sadeq

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

وقت بخیر

کافیه هر کاربری خودش این قابلیت رو از بخش پنل کاربری فعال کنه. به صورت پیش فرض امکان فعال شدن نیست چرا که باید خود کاربر در مرورگرش این اجازه رو صادر کنه.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۲/۱۷ در 11:35، وحید نامنی گفته است:

کافیه هر کاربری خودش این قابلیت رو از بخش پنل کاربری فعال کنه. به صورت پیش فرض امکان فعال شدن نیست چرا که باید خود کاربر در مرورگرش این اجازه رو صادر کنه.

چطور میشه مثل این سایت، کاری کرد که هرچند روز یکبار برای کاربری که این امکان فعال نکرده باشه، به صورت پیام بهش یادآوری کنه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

در بخش اعلامیه در مدیریت (کاربران>تنظیمات کاربری>اعلامیه ها) بخش «سیستم عامل» رو برای همه قسمت ها روی در دسترس قرار دهید.

لینک ارسال

برای ارسال پوش نوتیفیکشن سیستم عاملی(وقتی مرورگر باز نیست) آیا نیاز نیست که تو سایت خاصی ثبت نام انجام بشه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از واژه Push notification تا اونجایی که من فهمیدم در IPS به صورت کلی استفاده شده و با مواردی که ما بعضا در برنامه های موبایلی می بینیم که باید از سرویس هایی مثل گوگل استفاده کرد متفاوت هست.

جواب: خیر

موفق باشید

لینک ارسال

مثلاً در مورد همین سایت: من در مرورگر کروم اعلامیه های سیستم عاملی، فعال کردم ولی باز این پیام ظاهر میشه:

نقل قول

فعال سازی اعلامیه های سیستم عاملی؟
با فعال سازی اعلامیه های سیستم عاملی، ما قادر خواهیم بود تا شما را هنگامی که مطالب جدیدی بود بدون اینکه حتی پنجره ای باز باشد شما را با خبر کنیم. ما قبلا تنها در زمانی برای شما اعلامیه ها را ارسال می کردیم که شما سایت را در مرورگر خود باز کرده بودید.

از طرفی نوتیفیکشن های سیستم عاملی هم به دو طریق قابل ارسال هستند:

• اول وقتی سایت مربوطه بازه، از طریق دستورات جاوااسکریپت میشه نوتیفیکیشن های سیستم عاملی ارسال کرد که این مورد کلاً زیاد کارایی نداره. چون وقتی بازدیدکننده تو سایته، ارسال نوتیفیکشن کمتر مورد نیازه و اطلاعیه رو میشه تو خود سایت به نمایش داد.
  •  دوم وقتی است که کلاً سایت و مرورگر بسته است ولی نوتیفیکیشن دریافت میشه. برای این مورد که بیشتر مورد نیازه، حتماً باید تو سرویس گوگل fcm یا موزیلا یا سرویس اپل عضو شد و کد مربوطه رو دریافت کرد. البته سایت های واسطی هم هستند که این سرویس رو ارائه میدن ولی اونا هم درنهایت از هم همون سرویس های بالا که ذکر کردم، استفاده می کنند و نیاز به عضویت دارند.

حالا با توجه به اینکه من جایی برای وارد کردن کدهای API گوگل در IPS ندیدم، نمیدونم منظور از نوتیفیکشن های سیستم عاملی در IPS چیه؟

اینجا هم درباره اش گفته و گفته در نسخه 4.6 پوش نوتیفیکیشن سیستم عاملی برای کروم اضافه شده:
https://invisioncommunity.com/news/product-updates/web-push-notifications-native-sharing-offline-support-r1222/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...