رفتن به مطلب

چند سوال راجب بخش دریافت ها

MyAriaMv

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi
9 ساعت قبل، myariamovie گفته است:

چرا تو پست اول تاپیک گفتم دیگ !

مگه بدون این مد هم میشه پیشوند درست کرد !؟ ( منظورتون همون پیشوند و پسوندیه که موقع ایجاد تالار هستش !؟ )

از اونجایی که بدون مد هم می شه prefix تعیین کرد و شما اسمی از مد نبردید من فکر کردم پیش فرض خود سیستم رو استفاده می کنید. کافیه کلمه prefix رو در جستجو مدیریت تایپ کنید و تنظیمات مربوطه رو انجام بدید و البته مد مذکور رو هم غیر فعال کنید.

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

۶ ساعت قبل، وحید نامنی گفته است:

از اونجایی که بدون مد هم می شه prefix تعیین کرد و شما اسمی از مد نبردید من فکر کردم پیش فرض خود سیستم رو استفاده می کنید. کافیه کلمه prefix رو در جستجو مدیریت تایپ کنید و تنظیمات مربوطه رو انجام بدید و البته مد مذکور رو هم غیر فعال کنید.

موفق باشید

خب ، مثلا کاربر میخاد تو تالار فیلم ها پست ارسال کنه ( اینجا وقتی پیشوند انتخاب نکنه خالی میمونه ) من میخام جوری باشه که حتما باید پیشوند انتخاب کنه !

و اینکه مثلا تو همون تالار فیلم خواست پست ارسال کنه ( از قبل پیشوند فیلم انتخاب شده باشه و بدون پیشوند نتونه پست رو ارسال کنه و پیشوند جدید هم نتونه ایجاد کنه )

و اینکه مثلا پیشوند فیلم قرمز یا سریال آبی و.... هر کدوم از پیشوند ها رنگ جداگونه داشته باشه !

میخام اینجوری باشه !

باید چیکار کنم !؟

و اینم کلا به طور کل یادم رفت که بگم !

الان بنده یه فایل تو بخش دانلود فرستادم و...

ولی یه عکس اون فایل به 4 تا تبدیل شه !

585.png.e5c99419482acad77ae4a2f6b4740fe0.png

چرا !؟

برای اینکه فقط یک بار آپلود شه باید چیکار کنم !؟

آقا @وحید نامنی بنده رو در این باره راهنمایی میکنید !؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در ۱۴۰۰/۲/۱۵ در ۰۴:۰۳، MyAriaMv گفته است:

خب ، مثلا کاربر میخاد تو تالار فیلم ها پست ارسال کنه ( اینجا وقتی پیشوند انتخاب نکنه خالی میمونه ) من میخام جوری باشه که حتما باید پیشوند انتخاب کنه !

این قابلیت رو خود سیستم نداره. فقط با اون مد می شه که ظاهرا هم با آخرین نسخه IPS سازگار نیست.

و اینکه مثلا پیشوند فیلم قرمز یا سریال آبی و.... هر کدوم از پیشوند ها رنگ جداگونه داشته باشه !

این هم با همون مد می شه البته با استفاده از css selector می شه ولی با این مد هم میشه:

برای اینکه فقط یک بار آپلود شه باید چیکار کنم !؟

از هر تصویری که آپلود می کنید فقط یک thumb ساخته می شه اینکه برای شما چرا دو تا شده نمی دونم چرا ولی پیش فرض سیستم این طوری هست که از روش یک پیش نمایش ساخته می شه و این قابلیت قابل غیرفعال کردن نیست.

من این مد رو بروز کردم، تست کنید ببینید اون مشکل csrf حل می شه یا نه. حتما قبلی رو پاک کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

بفرمایید این ورژن جدید مد که پیوست کردم !

همه مشکلارو حل کردم !

فقط مشکل آپلود عکس مونده !

الان من از تو فایلا یه عکس  آپلود یا همون پیوست کردم !

اما اون یدونه شده 2 تا !

چیکار کنم که فقط یدونه آپلود شه !؟

xx.png.2f5e5ecd46902690da28f3ace7e22730.png

من اینو فقط آپ کردم !

https://forum.ariamv.ir/uploads/monthly_2021_05/Elementor-Pro.jpg.4d84d969b8f8c228f2700876db8649cc.jpg

اما خودکار اینو درست کرده !!!!!

https://forum.ariamv.ir/uploads/monthly_2021_05/Elementor-Pro.thumb.jpg.91048a5f6a79ed9158c4f12e687dbfb1.jpg

نمیدونم داستان این thumb چیه واقعا !

حتی عکس تو انجمن هم پیوست میکنم یه فایل اصلی آپلود میشه یه فایل دیگم ک thumb داره تو آدرسش ! تو قسمت فایلا هم همینه !

چرا اینجوریه !؟

اگه بخام فقط همون یه عکس اصلی آپلود شه باید چیکار کنم !؟

رو زنفورو بودم اینجوری نبود اصلا !

یا مثلا وقتی طرف یه عکس سایز 800*1200 پیوست میکنه و اد پست میزنه عکسه کلا خود به خود کوچیک میشه و...

نمیخام اینجوری باشه باید چیکار کنم !؟

راهی واسه جلوگیری ازش نیست !؟

اگه اینجوری باشه که هاست 10 گیگم سره 2 ماه پر میشه !

هاست دانلود بگیرم چجوری باید وصلش کنم به IPS !؟ ( که وقتی کاربر عکس پیوست کرد یا فایلی تو بخش دانلود آپلود کرد و.... کلا هرچی با آپلود و... سرکار داره بره تو هاست دانلودم ! )

advancedtagsprefixes-latest.tar

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...