رفتن به مطلب

چند سوال راجب بخش دریافت ها

MyAriaMv

ارسال‌های توصیه شده

سلام و خسته نباشید !

ببخشید تو قسمت ویرایش صفحه اصلی بلوکی به اسم آخرین فایل ها نبود برا بنده !

از جایی باید فعالش کنم !؟ آخه هر چی گشتم هم چیزی پیدا نکردم ! ممنون میشم راهنمایی کنید !

و مورد دوم هم اینه که واسه بعضی از دسته های فایل یا انجمن تگ گذاشتم یا همون پیشوند با حروف بزرگ ، مثلا ( افزونه WP )

2.png.329e4edb4a7a170434574bf61a9dbab6.png

ولی وقتی انتخاب و ارسال میکنم خود به خود به حروف کوچیک تبدیل میشه ! با اینکه هم تو دسته فایل ها و هم تالار گفتگو اونو با حروف بزرگ سیو کردم !

1.png.ea6ecbcdadfa604f99aad01196cd4c2a.png

و نمیدونم چرا اصلا نمیتونم پیشوندی چیزی انتخاب کنم برا موضوع ! فقط میشه تگ انتخاب کرد !

و مورد آخر هم اینه که افزونه برچسب های پیشرفته رو دانلود و نصب کردم ! اما وقتی میخام پیشوند جدید اضافه کنم ارور زیر رو دریافت میکنم ! مشکل از کجاس !؟

00.thumb.png.7f7b70f0707bb840051fcc8a55159802.png

ممنون میشم راهنمایی کنید !

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام و احترام

۱ ساعت قبل، myariamovie گفته است:

ببخشید تو قسمت ویرایش صفحه اصلی بلوکی به اسم آخرین فایل ها نبود برا بنده !

باید از بلوک خوراک فایل‌ها استفاده کنید و عنوان رو تغییر بدید.

ولی وقتی انتخاب و ارسال میکنم خود به خود به حروف کوچیک تبدیل میشه ! با اینکه هم تو دسته فایل ها و هم تالار گفتگو اونو با حروف بزرگ سیو کردم !

درسته، IPS به‌طور خودکار همون لحظۀ ثبت برچسب حروف رو به کوچک تبدیل می‌کنه و اجازۀ استفاده از کارکتر بزرگ رو نمیده.

لینک ارسال

۵ دقیقه قبل، محمدآبادی گفته است:

درسته، IPS به‌طور خودکار همون لحظۀ ثبت برچسب حروف رو به کوچک تبدیل می‌کنه و اجازۀ استفاده از کارکتر بزرگ رو نمیده.

سلام ، ممنون بابت پاسخ دهی !

پس چطور این سایت از حروف بزرگ استفاده کرده !؟

ss.png.e2a943dac388c751d8d6cef0bfd64343.png

شما هم نمیدونید چرا میخام پیشوند اضافه کنم اون ارور رو دریافت میکنم !؟

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

درود.

برای حل مشکل CSRF، با مرورگرهای دیگه امتحان کنید و یا افزونه های مرورگر خود را بررسی نمایید.

با تشکر.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
7 ساعت قبل، myariamovie گفته است:

شما هم نمیدونید چرا میخام پیشوند اضافه کنم اون ارور رو دریافت میکنم !؟

ما از مدیریت تعیین کردیم که هر جا کلمه ips نوشته شد به حرف  بزرگ تبدیل بشه. اینکه سیستم همه چیز رو تبدیل به حرف کوچیک می کنه به خاطر اینه که توی سیستم های بر مبنای *nix حرف کوچیک و بزرگ فرق دارن و برای اینکه مشکلی پیش نیاد IPS همه چی رو کوچیک می کنه که خوبیش اینه که دیگه از منابع سرور شما برای مقایسه تگ ها و شناسایی duplicate ها استفاده نمی شه.

لینک ارسال

در ۱۴۰۰/۲/۱۲ در 16:46، محمد قاسمی گفته است:

درود.

برای حل مشکل CSRF، با مرورگرهای دیگه امتحان کنید و یا افزونه های مرورگر خود را بررسی نمایید.

با تشکر.

سلام !

این کارو هم کردم ولی بازم مشکل پابرجاس !

در ۱۴۰۰/۲/۱۲ در ۱۸:۵۶، وحید نامنی گفته است:

ما از مدیریت تعیین کردیم که هر جا کلمه IPS نوشته شد به حرف  بزرگ تبدیل بشه. اینکه سیستم همه چیز رو تبدیل به حرف کوچیک می کنه به خاطر اینه که توی سیستم های بر مبنای *nix حرف کوچیک و بزرگ فرق دارن و برای اینکه مشکلی پیش نیاد IPS همه چی رو کوچیک می کنه که خوبیش اینه که دیگه از منابع سرور شما برای مقایسه تگ ها و شناسایی duplicate ها استفاده نمی شه.

سلام وحید جان !

خب بنده باید از کجا اینکارو انجام بدم !؟ ( که اون متن هایی که میخام با حروف بزرگ نشون داده بشه )

و یه سوالی که یادم رفت بپرسم این بود که ( چجوری به هر تگ یا همون پیشوند رنگ خاصی بدم !؟)

یه تاپیک پیدا کرده بودم که یه گفته بود چجوری میشه اینکارو کرد و... اما الان هرچی میگردم پیداش نمیکنم !

و اینکه ارور CSRF رو چجوری برطرف کنم !؟ ( همه افزونه و برنامه هارو غیر فعال کردم و... ) هر کار کردم بازم مشکل پابرجاس !

ممنون میشم راجب این چند مورد بنده رو راهنمایی کنید !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
۹ ساعت قبل، myariamovie گفته است:

خب بنده باید از کجا اینکارو انجام بدم !؟ ( که اون متن هایی که میخام با حروف بزرگ نشون داده بشه )

اگر تعداد تگ هاتون زیاد هست البته توصیه نمی شه ولی برای انجام این کار مراجعه کنید به بخش سیستم > تنظیمات > مطالب > فیلتر کلمات ناشایست و در اونجا کلمه رو وارد و جایگزین اون رو هم وارد کنید.

9 ساعت قبل، myariamovie گفته است:

و یه سوالی که یادم رفت بپرسم این بود که ( چجوری به هر تگ یا همون پیشوند رنگ خاصی بدم !؟)

از مد Advanced Tags & Prefixes استفاده کنید.

9 ساعت قبل، myariamovie گفته است:

و اینکه ارور CSRF رو چجوری برطرف کنم !؟ ( همه افزونه و برنامه هارو غیر فعال کردم و... ) هر کار کردم بازم مشکل پابرجاس !

در بخش سیستم > تنظیمات > پیکربندی پیشرفته گزینه « آدرس IP های ارسالی از پراکسی ها قبول گردد؟ » فعال کنید و مجدد تست کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

۱۲ دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است:

اگر تعداد تگ هاتون زیاد هست البته توصیه نمی شه ولی برای انجام این کار مراجعه کنید به بخش سیستم > تنظیمات > مطالب > فیلتر کلمات ناشایست و در اونجا کلمه رو وارد و جایگزین اون رو هم وارد کنید.

سلام

اینکارو کردم ، ولی تو تگ یا همون پیشوند تغییری صورت نگرفت !

ولی ( تبدیل تمامی برچسب ها به حروف کوچک؟ ) رو غیر فعال کردم اوکی شد ! البته برا جدید که میخام اضافه کنم درست شده ، اما برا قدیمیا نه !

18 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است:

از مد Advanced Tags & Prefixes استفاده کنید.

خب دارم از همین مد استفاده میکنم ، ولی وقتی میخام پیشوند اضافه کنم ارور دریافت میکنم و....!

19 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است:

در بخش سیستم > تنظیمات > پیکربندی پیشرفته گزینه « آدرس IP های ارسالی از پراکسی ها قبول گردد؟ » فعال کنید و مجدد تست کنید.

موفق باشید

از قبل فعال بود ، غیر فعال کردم و... تست کردم دیدم بازم تغییری صورت نگرفت و بازم همون ارور CSRF میده !

دسترسی بدم خودتون چک کنید و ببینید مشکل از کجاست !؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اما برا قدیمیا نه !

فکر نمی کنم راهی باشه ولی از طریق بخش پشتیبانی کش رو پاک کنید.

خب دارم از همین مد استفاده میکنم ، ولی وقتی میخام پیشوند اضافه کنم ارور دریافت میکنم و....!

همون خطای CSRF منظورتون هست که دریافت می کنید؟ با توجه به اینکه اصلا اشاره نکردید از این مد استفاده می کنید بدون این مد هم نمی تونید prefix اضافه کنید و خطا دریافت می کنید یا در زمان فعال بودن هست؟

لینک ارسال

۴ دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است:

فکر نمی کنم راهی باشه ولی از طریق بخش پشتیبانی کش رو پاک کنید.

قدیمی چیزی ندارم ! یدونه پست بود !

که اوکیش میکنم ! واسه همین مشکل پیشوند و... پست نذاشته بودم !

5 دقیقه قبل، وحید نامنی گفته است:

همون خطای CSRF منظورتون هست که دریافت می کنید؟ با توجه به اینکه اصلا اشاره نکردید از این مد استفاده می کنید بدون این مد هم نمی تونید prefix اضافه کنید و خطا دریافت می کنید یا در زمان فعال بودن هست؟

بله همین ارور منظورمه !

چرا تو پست اول تاپیک گفتم دیگ !

مگه بدون این مد هم میشه پیشوند درست کرد !؟ ( منظورتون همون پیشوند و پسوندیه که موقع ایجاد تالار هستش !؟ )

آقا وحید بنده دسترسی فرستادم براتون پ.خ ، یه چک کنید ببینید مشکل از چیه ! ممنون میشم واقعا !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...