رفتن به مطلب
پشتیبانی سایت ساز IPB/IPS فارسی
١۵ سال تجربه، کلیک کن!

مشکل تغییر فونت در بلاک آمارهای کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام و عرض ادب به همگی دوستان،

من فارسی ساز سایت و تاریخ فارسی رو نصب کردم ولی دو مشکل کوچک هست که ممنون میشم اگر کسی تجربه ای داره کمک کنه:

1- در بلاک آمارهای کاربران، فونت نوشته "جدیدترین کاربر" تغییر نکرده و با تغییر فونت هم تغییر نمیکنه. همچنین من تاریخ فارسی رو نصب کردم و همه جا درست هست ولی در بلاک "آمار کاربران" تاریخ فارسی درست نشون داده نمیشه. 

2- من فونت سایت رو وزیر انتخاب کردم و پیش فرض رو هم وزیر گذاشتم، ولی وقتی کاربری وارد سایت میشه فونت وزیر نیست و در قسمت بالای سایت منوی فونت ها فونت وزیر تیک خورده ولی وزیر نیست و وقتی "انتخاب مدیر" رو میزنیم فونت عوض میشه.

ممنون میشم اگر دوستان راهنمایی کنن. تشکر فراوان

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
  • تیم مدیریت

درود بر شما.

1) آمار های پنل مدیریت رو میگید یا قسمت انجمن و صفحات غیر از پنل مدیریت؟ در صورتی که مدیریت رو میگید، خب چارت ها تاریخ شمسی قبول می کنند و مشکلی ندارند + فقط توی نمایش ممکنه کمی تبدیل درست انجام نشه که توی خروجی آمار مشکلی نیست، ولی اگر منظورتون غیر از پنل مدیریت هست، لطفا تصویر مشکل رو ضمیمه کنید.

2) در رابطه با فونت، افزونه ای هست میتونید استفاده کنید که من در زیر همین متن قرارش میدم و یا اگر تنظیم فونت برنامه شمسی منظورتون هست، اون برنامه فقط پنل مدیریت رو تغییر فونت میده براتون نه قسمت نمایشی سایت ساز رو.

مدیریت پیشرفته فونت انجمن - مد های اختصاصی سری 4 - پشتیبانی سایت ساز IPB/IPS فارسی (IPSFarsi.com)

لینک ارسال

جناب آقای قاسمی گرامی،

ممنون از راهنمایی و پاسخ سریعتون. 

1- منظور من صفحات انجمن بود و بلاکی که آمار کاربران رو نشون میده. درست میفرمایید آمار درست هست و مشکل عمده ای نیست، ولی این قسمت فونت ها و تاریخ رو بعضا درست نشون نمیده. (تصویر 1)

2- من افزونه مورد نظر رو نصب کرده بودم و بسیار افزونه عالی و مناسبی هست ولی موقعی که کاربر لاگین میکنه، فونت وزیر تیک خورده در صورتیکه وزیر نیست و باید انتخاب مدیر رو بزنه تا تغییر کنه. (تصویر 2)

مجدد از راهنمایی و کمکتون تشکر میکنم. 

2.jpg

1.jpg

لینک ارسال
  • تیم مدیریت

درود بر شما.

این افزونه همونطور که میدونید یک افزونه اختصاصی هستش و به زودی قراره به سمت اضافه شدن به برنامه شمسی ساز جدید بره و بروزرسانی هایی بابت رفع برخی مشکلاتش هم نیز انجام بشه.

با تشکر.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.

با افتخار ١۵ سال در خدمت شما هستیم