رفتن به مطلب

عدم رعایت کپی رایت

arminx

ارسال‌های توصیه شده

سلام عرض میکنم به مدیرانی که ادعای مدیریتی دارن...

شماها که ادعاتون رعایت کپی رایت هستش باید بگم که ادعای بی خودی دارین. الان یکی از مدیران به اسم @محمد قاسمی اومده کلیه فایلهای یک کاربر دیگه رو زده به اسمش

مثلا این فارسی ساز که براش زحمت کشیده شده زدین به اسم خودتون. واقعا متاسفم برای شماها

>>>>>>>تایید و منتشر کردن این پست عرضه میخواد<<<<<<

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

با درود و احترام.

همانطور که مستحضرید سال جدید قانون کپی رایت برای انجمن ها برداشته شده، مطلب زیر رو بخونید لطفا:

تغییر شرایط خدمات دهی سال ۱۴۰۰ - آخرین خبر ها - پشتیبانی سایت ساز IPB/IPS فارسی (IPSFarsi.com)

در رابطه با این مورد که فایل ها و یا مواردی که اشاره کردید به من تخصیص پیدا کرده، باید گفت که متاسفانه کاربرانی که شما فرمودین، از انجمن مسدود شدن، بنا به این مورد که دقیقا رفتن یک انجمن با کلیه فایل ها + فارسی ساز و شمسی ساز و دیگر موارد بدون رعایت هیچ حق نشر و یا پرداخت هزینه ای، کپی رایت خودشون رو میزنن و ارائه میدن.
متاسفانه به همین دلیل مدیریت مجبور به تغییر فایل ها شد، البته باید در نظر گرفت که فقط فایل های ارسال شده این 2 تا کاربر خاطی ( Chris و Ranjbar ) این اتفاق افتاده ولی کلیه محتوای متنی و موضوعی محفوظ گردیده.

من خودم به شخصه، هفته ها زحمت و یا دیگر دوستان سالیان سال زحمت کیشدن بابت فارسی از جمله دوست خوبم آقای @صائب کوهپایه انصاف نیست حق این عزیزان و زحمت کشان پایمال بشه از سمت اشخاصی امثال شما ( آقای رنجبر :D ) بعد هم معترض باشن به این قضیه.

فارغ از تبلیغات متنی و پیام خصوصی که ارسال کردن(کردید) برای انبوهی از کاربران متاسفانه ... .

موفق باشید.

• پسند 1
  • تشکر 1
  • خوشحال 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...