رفتن به مطلب

مشکل پر شدن دیتابیس

ارسال‌های توصیه شده

سلام 

من دیتابیس انجمن IPS ام بیخودی پر شده. چک کردم. تیبیل core_output_cache حدود ۱ و نیم گیگ فضا داشت
empty ایش کردم اما بازم خالی نشد و پر نشون میده دیتابیس رو!!
امروز چکش کردم باز حدود ۲۰۰ مگابایت تو یه روز فضا برده بود!
دیتا زیادی هم ندارم. برای رفع این مشکل چیکار کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

با مراجعه به بخش سیستم > پیکربندی پیشرفته > ذخیره سازی اطلاعات، نوع ذخیره سازی اطلاعات رو سیستم  فایل قرار بدید.

موفق باشید

لینک ارسال

روی فایل قرار داشت ذخیره سازی اطلاعات اما بازم دیتابیس پره و خودش داره میریزه تو دیتابیس!!
چیکار کنم برای حلش؟

راه حلی برای مشکل بنده سراغ دارید؟ 

در 6 ساعت قبل، وحید نامنی گفته است :

با سلام

وقت بخیر

با مراجعه به بخش سیستم > پیکربندی پیشرفته > ذخیره سازی اطلاعات، نوع ذخیره سازی اطلاعات رو سیستم  فایل قرار بدید.

موفق باشید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آیا اون پوشه ای که تعیین شده قابل نوشتن هست؟

الان باید تقریبا تا ۸۰ درصد کل کش داخل اون پوشه قرار بگیره و مقدار کمی در دیتابیس.  اگر باز همه چیز داخل دیتابیس ریخته می شه یعنی مشکلی در نوشتن اطلاعات روی disk هست که معمولا به خاطر همون مشکل سطح دسترسی هست.

لینک ارسال

پرمیشن پوشه datastore 755 هستش که قراره داخل اون فایل ذخیره بشه و چندین تا فایل php هم اونجا هستش.
من یه ارور داشتم در قسمت سرور و کارها ، همون corn و... که گذاشتم رو اجرا به صورت خودکار.
مشکل از اونجا نمیتونه باشه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi
در 4 دقیقه قبل، AliCoder گفته است :

پرمیشن پوشه datastore 755 هستش که قراره داخل اون فایل ذخیره بشه و چندین تا فایل php هم اونجا هستش.

بزارید روی 777. در حال حاضر درست کار نخواهد کرد.

در 5 دقیقه قبل، AliCoder گفته است :

من یه ارور داشتم در قسمت سرور و کارها ، همون corn و... که گذاشتم رو اجرا به صورت خودکار.

بعد از اینکه پوشه رو 777 کردید از قسمت پشتیبانی چیزی به درستی کار نمی کنه رو انتخاب کنید تا کش ها پاک بشن. و کمی صبر کنید. حتما حتما باید کارها انجام بشن وگرنه کارهای نگهداری که شامل چنین کارهایی می شه عمل نخواهند کرد.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...