رفتن به مطلب

مشکل در ایندکس صفحه اول سایت در گوگل

ارسال‌های توصیه شده

سلام

به تازگی به نسخه 4-5 ارتقاء داده ام. مشکلی که بیان میکنم البته قبل از ارتقاء هم وجود داشت ولی انتظار داشتم بعد از ارتقا رفع شود ولی بعد از گذشت چند روز مشکل پابرجاست. مشکل از این قرار است که وقتی در گوگل آدرس سایتم را سرچ میکنم به جای سایت خودم یک سایت دیگر با محتوایی کاملاً متفاوت نمایش داده میشود :

https://www.google.com/search?sxsrf=ALeKk01n9WOvJUAIwypGCB6C_JxRIJXcYg%3A1613287336917&ei=qM8oYN-zN4yj1fAPj86TiAU&q=iransaze.co&oq=&gs_lcp=Cgdnd3Mtd2l6EAEYADIHCCMQ6gIQJzIHCCMQ6gIQJzIHCCMQ6gIQJzIHCCMQ6gIQJzIHCCMQ6gIQJzIJCCMQ6gIQJxATMgcIIxDqAhAnMgcIIxDqAhAnMgcIIxDqAhAnMgcIIxDqAhAnOgcIIxCwAxAnOgkIABCwAxAFEB5QxcABWMXAAWDn86gCaAJwAHgAgAH3AYgB9wGSAQMyLTGYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6sAEKyAEEwAEB&sclient=gws-wiz

آدرس بالا مربوط به سایت من در گوگل هست یا میتوانید این آدرس را در گوگل سرچ کنید تا مشکل را مشاهده بفرمایید :

iransaze.co

به جای عنوان سایت من عنوان زیر در گوگل به عنوان معرفی صفحه اول سایت من ایندکس شده است:

Windows 7 Ultimate Product Key 32-64bit [Free Keys 2019]

البته با کلی بر روی آن نهایتا به سایت من منتقل میشود ولی نمیدانم این عنوان اساسا از کجا در سایت من قرار گرفته و چطوری میتوانم آنها را حذف کنم.

در قسمت کش گوگل که نگاه میکنم آدرس فوق مربوط به سایت به آدرس زیر است :

https://www.softlay.com/operating-system/windows-7-ultimate-product-key.html

ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

الان انجمن شما با خطای 500 در حال حاضر مواجه شده. به نظر می رسه که کلا سرورتون دچار مشکل شده و کلا این مشکلات مربوط به هک شدن هست. انجمن تون که دوباره آنلاین شدید خبر بدید تا بهم چک کنیم.

موفق باشید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

در حال حاضر این مشکل رو من در نتایج جستجو نمی بینم

image.png

آیا این مشکل رو هنوز در نتایج می بینید؟

لینک ارسال

ممنون دیشب چک کردم مشکل حل شده بود . ظاهراً با ارتقا به نسخه جدید مشکل حل شده. البته با چند روز تاخیر این موضوع رخ داده که شاید به دلیل تاخیر گوگل در ایندکس سایت بوده.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

در صورتی که با این مشکل دوباره مواجه شدید، حتما اطلاع بدید. چون این مدل اتفاقات در وب سایت های هک شده رخ میده. و اولین کار مهاجرت از هاستینگ کنونی تون خواهد بود.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...