رفتن به مطلب

خطا در ارسال فایل پیویست

ارسال‌های توصیه شده

سلام

من مشکلم اینه وقتی برای تایپکی میخوام فایلی رو پیویست کنم بعد از اتمام اپلود این خطا رو میده

"مشکلی با پردازش فایل بارگذاری شده پیش آمده است. -200"

و فایل پیویست نمیشه

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

با مرورگر یا vpn تست کنید اگر بازم مشکل داشت با پشتیبان هاست در ارتباط باشید تا پیگیری کنند

ضمن اینکه خودتون می تونید از طریق phpinfo یا از سی پنل حداکثر سایر آپلود رو بررسی کنید

یا اینکه اگر mod security روشن باشه در صورتی که امکانش رو از سی پنل داشتید غیرفعال کنید ، از htaccess هم می شه غیرفعال کرد.

لینک ارسال

با مرورگر دیگه ای و vpn تست کردم و این مشکل فکر نمیکنم از هاست باشه ، مقدار سایز اپلود رو توی php.ini هم تغییر دادم

و مد سکیوریتی هم اصلا ندارم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

این مشکل معمولا به خاطر حجم فایل و سرعت پایین هنگام آپلود هست. اگر حجم فایل از مقدار php.ini بیشتر باشه و یا اینکه سرعت شما پایین باشه که باعث time out می شه که این متغیر ها همه در php.ini قابل تنظیم هستند.

حجم فایل آپلودی شما چقدر هست؟

لینک ارسال

حجم فایل 70 مگ با اینکه من تایم اوت php رو روی 3600 گذاشتم هنوز مشکل پابرجاست ، بیشتر از این توی پنل مدیریت اون هاستینگ موجود نیست و اینکه واقعا برای اپلود فایل نیازه اینقدر تام اوت؟غیر استاندارد به نظر میرسه اما خب از طرفی هم روی اپلود فایل تا 20 مگ مشکلی نیستش

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

صد در صد غیر استاندارد هست چون خودش مشکل امنیتی ایجاد می کنه. متغیر post max size رو هم مقدارش رو افزایش بدید و تست کنید.

در 9 ساعت قبل، amirpc007 گفته است :

اما خب از طرفی هم روی اپلود فایل تا 20 مگ مشکلی نیستش

من آخرین بار چک کردم دیدم شما از cloudflare استفاده می کنید که محدودیت آپلود اون 100 مگ هست که این رو مد نظر داشته باشید. با توجه به اینکه تا 20M اوکی هست دقیقا بر میگرده به همون تنظیمات php.ini. حتما از داخل پنل مدیریت چک کنید که آیا وقتی متغیر ها رو تغییر می دید واقعا تغییر می کنند. کافیه در بخش پشتیبانی روی php info کلیک کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...