رفتن به مطلب

هاست مناسب با نسخه 4.4

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید

من دنبال شرکتی میگردم که هاست مناسب داشته باشه برای این اسکریپت هم از نظر سخت افزاری امکاناتش به این اسکریپت بخوره هم از نظر قیمت معقول باشه.

چون هنوز در  مرحله تست و اشنایی با این اسکریپت هستم و میدونم تا چند ماهی کاربر نخوام داشت که عضو سایت بشه تا زمانی که شروع به تبلیغ کنم به همین دلیل یه هاست ارزان قیمت و مناسب میخوام که فعلا به صورت عادی سایت رو بسازم و روش کار کنم و تغیراتی ایجاد کنم . ممنون میشم اگر هاست مناسب سراغ دارید معرفی کنید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

• من بهتون " هاست ایران " رو معرفی میکنم. بسیار معروف و شناخته شده و پشتیبانی قوی ای هم دارن.
  • هاست اشتراکی ارزون قیمت هم خواستید، در حد تست و آشنایی با سیستم IPS بهتون " شاتل هاست " رو معرفی میکنم.

سایت های میزبانی وب و هاست زیاد ان. ولی من به ترتیب اولویت این دوتا رو پیشنهاد میدم نسبت به درخواستی که دارین .

موفق باشید

لینک ارسال

از نظر ارزان قیمت و کاملا مناسب با هر سیستم و انجمن سازی با توجه به تجربه چندین ساله که از خیلی سرویس دهندگان دارم آذرآنلاین بهترین خدمات و بدون دردسر و با پشتیبانی عالی رو بهتون پیشنهاد میکنم. برای شروع بهتره از پلن دوم 500 مگابایتی استفاده کنید که نه زیاد باشه و نه کم که باعث بروز اختلال در انجمن بشه. که هم قابلیت افزودن دو دامنه و با ترافیک ، دیتابیس ، ایمیل و.... نامحدود داره که برخلاف اکثر سرویس دهندگان که افزودن دامنه که ندارند هیچ ترافیک شون هم محدوده.

سرویس میزبانی وب لینوکس آذرآنلاین

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...