رفتن به مطلب

مشکل در نصب IPS با خطا lang_isrtl

ارسال‌های توصیه شده

سلام بعله پیدا کردم داشتم ویرایش میکردم که هنگام نصب به مشکل خوردم این ارور رو میده 

• Your PHP memory limit is set to 32 MB but should be set to 128M or more. You should contact your hosting provider or system administrator to ask for this to be changed.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه روی لوکال دارین نصب میکنین مقدار memory رو روی 128 به بالا تنظیم کنید.

اگه روی هاست دارین نصب میکنین از سی پنل یا دایرکت ادمین هاستتون مقدار رو تغییر بدید و اگه دسترسی به این بخش ندارین به پشتیبان هاست تیکت بزنین تا این کار رو براتون انجام بدن.

لینک ارسال

• وحید نامنی عنوان را به مشکل در نصب IPS با خطا lang_isrtl تغییر داد
در 10 ساعت قبل، CHRIS-7 گفته است :

کدوم نسخه رو نصب کردید ؟ آیا فارسی ساز مربوط به همون نسخه را نصب کردید !

کریس فک نکنم نسخه فارسی ساز به نسخه انجمن ربط داشته باشه. چون من خودم اینو تست کردم و تا حالا مشکلی نبوده.

فک کنم فارسی سازو درست نصب نمیکنه

لینک ارسال

در 20 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

کریس فک نکنم نسخه فارسی ساز به نسخه انجمن ربط داشته باشه. چون من خودم اینو تست کردم و تا حالا مشکلی نبوده.

فک کنم فارسی سازو درست نصب نمیکنه

درسته اما خود منم گاهی اوقات ارور شبیه ارور بالا رو میگیرم حتی به تازگی که از IPS 4.4.10 به IPS 4.5.4 آپگرید کردم بعضی از فارسی ساز ها برام کار نمی کرد که مجبور شدم یه دستی به قسمت کد XML اش بزنم که با این اقدام درست شد. البته میشه گفت که مشکلات دیتابیس و سروری هم در این قضیه بی تقصیر نیستند که خیلی از مشکلاتی که کاربران بیان میکنند در اصل مشکل از سمت خود سرویس دهنده هست تا سیستم نسبتا بی نقصی مثل IPS .

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...