رفتن به مطلب

تعداد تاپیک هایی که یک انجمن IPS میتواند داشته باشد (ترجیحا نسخه 4.4)

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه اعضا. ممکنه سوالم کاملا مناسب این انجمن نباشد. به هر حال ممنون میشم از مدیران اگر این تاپیک رو منتقل کنند به انجمن مربوطه (اگر نامرتبط هست).

سوالم این هستش: آیا محدودیتی برای تعداد تاپیک هایی که در IPS میشه ایجاد کرد وجود داره؟ مثلا همین انجمن IPBFarsi حدودا +26 هزار تاپیک داره. (ظاهرا)

دلیل پرسش این سوالم هم این هستش که یک قسمتی در انجمنم ایجاد کردم که نوشته های خاص رو اونجا مینویسم. و تا آخر سال ممکنه تعدادش به +1000 برسه. همچین چیزی اصلا مشکل حساب میشه؟

و اینکه اگر مثلا 4000 تا تاپیک تو یه انجمن ایجاد بشه، بعدا اون انجمن رو پاک کنم، تمام این رکورد ها از دیتابیس پاک میشوند؟ ینی بعدا در آینده جای نگرانی نخواهد بود؟

ممنونم.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 49 دقیقه قبل، alifallah1998 گفته است :

سوالم این هستش: آیا محدودیتی برای تعداد تاپیک هایی که در IPS میشه ایجاد کرد وجود داره؟ مثلا همین انجمن IPBFarsi حدودا +26 هزار تاپیک داره. (ظاهرا)

این سوالتون رو من تا اونجایی که متوجه شدم اینجوری میتونم جواب بدم که تو IPS برای هر تالار میتونین محدودیت بزارین که تالار مربوطه زیاد شلوغ نشه و اونم یکیش ایجاد محدودیت تو کاربر هاست که میشه تنظیم کرد که اگه کاربری بیشتر از 50 تا ارسال داشت بتونه تو این تالار ارسال انجام بده.

در 56 دقیقه قبل، alifallah1998 گفته است :

دلیل پرسش این سوالم هم این هستش که یک قسمتی در انجمنم ایجاد کردم که نوشته های خاص رو اونجا مینویسم. و تا آخر سال ممکنه تعدادش به +1000 برسه. همچین چیزی اصلا مشکل حساب میشه؟

نه فقط جداول دیتابیسو زیاد اشغال میکنه که برای همین میتونین از قابلیت بایگانی کردن استفاده کنین که تو این حالت موضوع های بایگانی شده در جداول جداگانه ای از پایگاه داده قرار می گیرند

در 58 دقیقه قبل، alifallah1998 گفته است :

و اینکه اگر مثلا 4000 تا تاپیک تو یه انجمن ایجاد بشه، بعدا اون انجمن رو پاک کنم، تمام این رکورد ها از دیتابیس پاک میشوند؟ ینی بعدا در آینده جای نگرانی نخواهد بود؟

منظورتون اگه کل انجمنه که نمیشه برش گردوند مگه اینکه بکاپ داشته باشین. اگه منظورتون تو یه تالار هستش باید بگم که موقع حذف یه تالار خاص بازم نمیشه کاری کرد. مگه اینکه موضوعات اون تالار رو بخواین به تالار دیگه ای منتقل کنین. در کل سوالتون یکم مبهم بود!!!!!!!

لینک ارسال

در 56 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

نه فقط جداول دیتابیسو زیاد اشغال میکنه که برای همین میتونین از قابلیت بایگانی کردن استفاده کنین که تو این حالت موضوع های بایگانی شده در جداول جداگانه ای از پایگاه داده قرار می گیرند

بابت پاسختون بسیار ممنونم. اگر از قابلیت بایگانی کردن استفاده نکنم و بزنم کلا اون 1000 تا تاپیکی که نیاز نیست رو پاک کنم، دیتابیس خالی میشه؟ مثلا فرض کنید به عنوان گروهی از مدیران، یک انجمن ایجاد کردیم که یادداشت ها و برخی از برنامه ها را در آن مینویسیم. حال بعد از 1-2 سال، تعداد تاپیک های ایجاد شده در این بخش از انجمن مثلا شده است 1000 عدد و دیگر نیازی به تاپیک ها نداریم. آیا با حذف کردن آنها خالی می شود دیتابیس؟ و مشکلی وجود ندارد از این بابت؟

منظورم این است که این روش درست است؟ و برای انجام این کار روند بهتری وجود دارد؟

ممنونم.

لینک ارسال

در ۱ ساعت قبل، alifallah1998 گفته است :

اگر از قابلیت بایگانی کردن استفاده نکنم و بزنم کلا اون 1000 تا تاپیکی که نیاز نیست رو پاک کنم، دیتابیس خالی میشه؟

قطعا

آیا با حذف کردن آنها خالی می شود دیتابیس؟ و مشکلی وجود ندارد از این بابت؟

خیر

منظورم این است که این روش درست است؟ و برای انجام این کار روند بهتری وجود دارد؟

روش درستش پاک کردن همون تالار از ادمین هستش. خیالتون راحت باشه که مشکلی از این بات براتون پیش نمیاد.

لینک ارسال

سلام

هیچ محدودیت نداره!

فقط دیتابیس سنگین میشه و با حذف کردن اون تاپیک یا تاپیک ها این مشکل هم حل میشه!

فقط قبل از هر کاری بک اپ بگیرید

مثلا بنده الان حدود 214.000 هزار پست دارم و روز به روز هم بیشتر میشه

با تشکر یاحق

لینک ارسال

بعضیا میان از برنامه مخفی سازی لینکها و تصاویر استفاده میکنن که مثلا در ازای مشاهده یا دریافت پیوست یه پاسخی ارسال کنین که در این صورت هر کاربری بیاد یه پستی ارسال کنه حجم ارسالها قطعا زیاد میشه و حجم دیتابیس زیاد میشه که من اصلا پیشنهاد نمیکنم. 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...