رفتن به مطلب

اضافه نشدن اموجی به کیبورد

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت شما من با قالب Fline اموجی رو روی کیبورد نمیبینم با قالب دیگه ای امتحان نکردم ولی نوار ابزار و بقیه جاهارو گشتم اما اثری نبود که شکلک ادد کنم به کیبورد

بخش نوار ابزار دکمه هایی که در ویرایشگر قرار ندارند رو هم دیدم ولی شکلک عضوشون نبود اما یه سری شکلک های کلاسیک ذخیره شده توی بخش اموجی ولی نمیشه استفاده کرد ازشون نمیدونم مشکل از کجاست و چجور باید شکلک هارو به کیبوردم ادد کنم چنتا پک از همینجا هم دانلود کردم ولی بکارگیریشون رو نمیدونم چطور عمل کنم ممنون میشم راهنمایی کنید ❤️

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام. 

به طور پیش فرض دکمه افزودن اموجی در نوار ابزار وجود داره.

از ادمین میتونین در قسمت پوسته ها بخش اموجی رو باز کنین و اموجی های دلخواهتونو تو گروه بندی های دلخواه اضافه کنین

لینک ارسال

دقیقا همین کارو کردم اموجی هارو هم میشد گروه بندی کرد اما مشکل اصلی اینه که اصلا دکمه ای برای نمایش شکلک ها وجود نداره 

امضای انجمن هم فعال نیست و دسترسی ها و کارهارو کردم اما امضا پایین مطالب نشون داده نمیشه

🙆‍♂️

و همینطور توی بخش نمایه 

لینک ارسال

اگه دکمه اموجی وجود نداره یا میتونین از سایت مرجع ckeditor دانلود و نصبش کنین‌. یا میتونین تو همون صفحه نوار ابزارها بازگردانی رو بزنین ببینین بازیابی میشه یا نه.

برای امضاها باید این قابلیت رو فعال کنین و بعد تنظیم کنین که تو حالت نوبایل نشون داده بشه یا نه

لینک ارسال

برای امضا ها همین کارو کردم اما فایده نداشت اگه میشه یه چکی کنین ببینین مشکلم کجاست شرمنده واقعا :grin::sweat_smile:

Ckeditor هم کیبورد کاملش باید دان بشه یا میشه فقط دکمه مربوط به شکلکش

لینک ارسال

برای امضا تو گروه کاربری هم باید دسترسی بدین تا کاربرا بتونن استفاده کنن. 

بستگی به فایلش داره. بعضی دکمه ها نیاز به پیش نیاز دارن بعضیاشون هم ندارن

لینک ارسال

اره طبق کارهایی که توی تاپیک Sarvin یکی از مدیرای سایت بود رفتم ولی بازم نشد اگه تونستی سره حوصله یه نگاهی بنداز مشکل رو پیدا کنیم🙆‍♂️

لینک ارسال

مشکلتون رو بررسی کردم. 

اگه روی قالب پیشفرض نگا کنین دکمه اموجی فعال هستش و امضاتون هم نمایش داده میشه. ولی تو قالبی که نصب کردین مشکل هست که پیشنهاد میکنم از یه قالب دستکاری نشده استفاده کنید.

لینک ارسال

پس بهتره رو دیفالت کار کنم چون تنظیمات پایه هم  IPS نصبت به قالب دیفالتش مشخص شده درسته؟خودمم دوست داشتم با دیفالت اوکی کنم تشکر فراوان از مدیر فعال و دلسوز آرش که  روز به روز باعث افزایش دانش ما در IPS  و... میشه ❤️❤️

لینک ارسال

پیشنهاد میکنم اگه کدنویسی بلد هستین رو همون قالب پیش فرض کاراتونو انجام بدین.

....................

در ضمن من مدیری چیزی نیستم و مثل شما یه کاربر ساده هستم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...