رفتن به مطلب

انتخاب قالب

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت همه دوستان من بعد از مدتی دوباره برگشتم قبلا یک قالب اختصاصی برام طراحی شده بود از طرف اقای یوسف لاوی اما گویا نیستن و منم فایل قالبم رو ندارم چه قالبی رو پیشنهاد میدید برای یک انجمن اموزشی تا فایل قالبم پیدا بشه و جایگزین کنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود، طبق اطلاعاتی که من از ادمین محترم سایتشون جناب عادل مهدوی کسب کردم، جناب @علی یوسفلاوی از آذر ماه برمیگردند و سفارشات طراحی و پوسته و ... رو انجام میدن

پ.ن : به نظر من پوسته های روشن/تیره Dimension تا زمانی (حدودا یک ماه) که جناب یوسفلاوی برگردن و کارتون رو انجام بدن، گزینه مناسب و خوبی هستش

لینک ارسال

سلامی دوباره 

ایا  پوسته IPSFarsi v2 با اخرین نسخه IPS سازگاری داره ؟ مشکلی با اخرین نسخه های افزونه های IPS و .... نداره؟ 

لینک ارسال

سلام. 

حتما که مشکل داره. چون این قالب برای نسخه ۴.۴ طراحی شده و تو نسخه جدید کلی توابع جدید اضافه شدن که نیازه قالب بروزرسانی شه

لینک ارسال

خب اخرین نسخه 4.4 هست دیگه درسته ؟ 

الان من این قالب رو بگیرم نسخه جدید بیاد بروز مشه قالب ؟

لینک ارسال

در 25 دقیقه قبل، ayhan گفته است :

خب اخرین نسخه 4.4 هست دیگه درسته ؟ 

نه نسخه ۴.۵ هستش

در 26 دقیقه قبل، ayhan گفته است :

الان من این قالب رو بگیرم نسخه جدید بیاد بروز مشه قالب ؟

اگه شما این قالب رو تهیه کنین فقط رو نسخه ۴.۴.۱۰ میتونین استفاده کنین. و تو نسخه جدید انجمن که ۴.۵.۴ هستش کار نمیکنه و برای آپدیت قالب با طراحش در ارتباط باشین

لینک ارسال

• 9 ماه بعد...
در ۱۴۰۰/۵/۲۴ در ۲۳:۴۹، ooda گفته است:

سلام و وقت بخیر دوستان من دنبال یه قالب خوب در زمینه پزشکی هستم ممنون میشم معرفی کنید

سلام. نسخه IPS که استفاده میکنید رو بفرمایید تا دوستان براتون قالب سازگار با نسخه پیش روتون رو معرفی و پیشنهاد کنن.

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

درود بر شما دوستان

میخوام ببینم قالب این سایت برای دانلود موجود هست؟

https://irantahsil.org/پیگیری-کارت-خودرو-از-پست/

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...