رفتن به مطلب

افزودن قابلیت اسکرول به هر یک از ویجت های IPS

ارسال‌های توصیه شده

درود دوستان، وقت همگی بخیر

داخل انجمن آرش رنجبر عزیز @Arash.Ranjbar یه قابلیت جدیدی که خیلی به چشم من میاد، قابلیت اسکرول کردن «آخرین ارسالی های انجمن» هستش که تعداد زیادی از موضوعات ارسالی کاربران رو داخل یه باکس کوچک با قابلیت اسکرول کردن میشه به نمایش گذاشت

از آرش عزیز درخواست دارم که لطف کنه آموزش جامع افزودن این قابلیت رو برامون در انجمن به اشتراک بگذاره

1125354252_Screenshot_2020-10-25.thumb.png.e0182db1c66c62530f4af0cbffeb14e1.png

و یه سوال دیگه ای هم که خودم دارم اینه که چطور میشه به سایر ویجت های IPS قابلیت اسکرول کردن رو مشابه این کاری که شما کردین رو اضافه کرد آرش جان؟

مثلا به ویجت Activity stream قابلیت اسکرول کردن رو در ارتفاع باکس مثلا 800px (یا دلخواه) اضافه کرد؟

ممنون 🌹🌺

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

در 15 دقیقه قبل، Unienc گفته است :

از آرش عزیز درخواست دارم که لطف کنه آموزش جامع افزودن این قابلیت رو برامون در انجمن به اشتراک بگذاره

تو اولین فرصت حتما قرار میدم. چون دسترسی به سیستم ندارم. متاسفانه مادر بوردم نشتی داشت و زده کارت گرافیکمو سوزونده

در 16 دقیقه قبل، Unienc گفته است :

و یه سوال دیگه ای هم که خودم دارم اینه که چطور میشه به سایر ویجت های IPS قابلیت اسکرول کردن رو مشابه این کاری که شما کردین رو اضافه کرد آرش جان؟

برای ویجتهایی که تعداد نمایش مطالبش رو میشه تعیین کرد میشه با کدنویسی این مورد رو اضافه کرد

لینک ارسال

@Unienc

این مورد رو در یکی از انجمن های روسی دیده بودم مثلا نمونش لینک زیر

کد مخصوص جهت انجام اینکار را در آخر custom.css پوسته یا قالب مدنظرتون قرار داده و ذخیره کنید. ضمنا برای افزایش ارتفاع عدد 300 را افزایش دهید.

#ipsLayout_mainArea [data-blockid*="app_forums_topicFeed"] .ipsWidget_inner {
    max-height: 300px;
    overflow: auto;
}

Adding scrolling of the standard block "Threads"

لینک ارسال

@CHRIS-7  @Arash.Ranjbar

ممنون کریس عزیز، برای سایر ویجت ها باید چکار کرد ممکنه توضیح بدی؟ مخصوصا برای Activity stream که بهش اسکرول اضافه بشه؟

فکر کنم باید به جای "app_forums_topicFeed" در کد بالا، کد مخصوص ویجت Activity stream هم اضافه بشه و بعد در custom.css پوسته قرار بگیره

آرش جان شما از کد نویسی متفاوتی استفاده کردی؟ چطوری میشه واسه Activity stream هم اینو اوکی کرد؟

لینک ارسال

برای همه ویجتها نمیشه از این قابلیت استفاده کرد. من این قابلیت رو تو ویجت آخرین ارسالی ها هم تست کردم و جواب داد. برای هر ویجتی که میخواین باید آیدی اون بلوک رو پیدا کنین‌

برای بخشی هم که میگین تست نکردم چون خنک کننده سی پی یوم نشتی داشته زده گرافیکمو سوزونده الان سیستمی ندارم که این مورد رو تست کنم

لینک ارسال

آیدی بلوک Activity stream رو چی باید وارد کنم آرش جان؟ یا از کجا باید آیدی بلوک ها رو فهمید و پیدا کرد؟

من "app_core_activity_stream" رو اضافه کردم، منتهی اسکرول رو اضافه نکرد

لینک ارسال

بله طبق گفته @CHRIS-7 از کدهای overflow و max-height میتونید به مقصودتون برسید. همچنین اگه خواستید میتونید از طریق max-width این ویژگی رو برای قسمت افقی هم اعمال کنید.
@Unienc آیدی بلوک رو با بردن موس روی ویرایش بلوک مورد نظرتون تو قسمت پایین میتونید مشاهده کنید. همچنین از طریق کلید "Your Tamplate Key" بلوک مورد نظرتون میتونید داخل کدهای PHP تون بلوک مورد نظر رو فراخوانی کنید.

img_avatar2.thumb.png.4ae4cfd425c1ee480e50262563f01811.png

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...