رفتن به مطلب

.::|>آموزش افزودن ستون چهارم به الگوی صفحه<|::.

ارسال‌های توصیه شده

سلام خدمت همه یکایک دوستان عزیز

تو این آموزش میخوام نحوه اضافه کردن ستون چهارم به الگوی صفحه رو خدمتتون آموزش بدم. اگه دقت کرده باشین وقتی میخوایم صفحه ای بسازیم در تب "جزئیات" در قسمت الگو فقط میتونیم حالت تک ستونه، دو ستونه و سه ستونه انتخاب کنیم ولی با این آموزش میتونین حالت چهار ستونه رو هم اضافه کنین. پس تا انتهای آموزش همراه من باشید.

1. از داخل ادمین به قسمت صفحه ها رفته و گزینه "الگوها" رو بزنید.

2. در صفحه باز شده مثل تصویر زیر دکمه "جدید" رو بزنید و از میان گزینه ها گزینه "افزودن الگوی صفحه" رو انتخاب کنید

Firefox_Screenshot_2020-10-12T10-21-38_684Z.thumb.png.4fa89b27c98766c1c7ac34d322f600d1.png

3. در پنجره پاپ آپ باز شده مثل زیر اسمی رو انتخاب کنید مثلا four_columns و تیک گزینه "افزودن به گروه های موجود" رو بزنید و برای گروه موجود گزینه "page builder" رو انتخاب کنید

Untitled.thumb.png.684058d185dd77610eeb596de9eeded3.png

4. بعد ذخیره زدن در سمت چپ در قسمت کد، کدهای زیر رو اضافه کنین و ذخیره رو بزنین

<div>
	<div class='ipsGrid ipsGrid_collapsePhone'>
		<div class='ipsGrid_span3'>
			{template="widgetContainer" group="pages" app="cms" params="'col1', $widgets, 'vertical'"}
		</div>
			{template="widgetContainer" group="pages" app="cms" params="'col2', $widgets, 'vertical'"}
		</div>
			{template="widgetContainer" group="pages" app="cms" params="'col3', $widgets, 'vertical'"}
		</div>
			{template="widgetContainer" group="pages" app="cms" params="'col4', $widgets, 'vertical'"}
		</div>
	</div>
</div>

5. حالا اگه صفحه ای بخواین بسازین مثل تصویر زیر گزینه اولی رو انتخاب بکنین:

Untitledss.thumb.png.1ca0672ea4bf62145ff4c04128114c8b.png

6. در صفحه بعدی مثل تصویر زیر حالت چهار ستونه در بخش الگو اضافه میشه:

Untitleds.thumb.png.f3bcd9eaa903b4150203f84fe546e1e6.png

بعد از اتمام کار نتیجه میشه مثل تصویر زیر یعنی ستون چهارم جدید:

s.thumb.png.787147142c163496df240ae38142b445.png

امیدوارم موفق باشید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خیلی ممنون آرش عزیز بخاطر آموزش کاملی که قرار دادی 🌹🌺

من خودمم طبق کدهای اون الگوهای صفحه IPS کدهای مشابه ای رو اضافه کرده بودم ولی تو کدهایی که قرار دادم ظاهرا یه اشتباه خیلی جزئی کرده بودم که ستون چهارم رو درست نشون نمیداد! که کدهای شما رو که جایگزین کردم مشکل فیکس و اوکی شد، بازم ممنون دوست عزیز

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...