رفتن به مطلب

درخواست راهنمایی در زمینه ایجاد تالار

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

من می‌خوام یک تالار برای ثبت مشکلات ثبت‌نام کاربران درست کنم تا کاربر مهمان هم بتونه موضوع جدید ایجاد کنه و پاسخ مدیر رو ببینه.

و در واقع کاربرانی که وارد آن تالار می‌شوند، فقط موضوعات خودشان را ببینند.

آیا میشه این کار رو کرد؟

[این پست رو یک بار نوشتم ولی توی آخرین پست‌ها نیست!]

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 2 ساعت قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

شما میتونید تو سطح دسترسی اون تالار انتخاب کنید که کاربر مهمان هم قادر به ارسال پست باشه

با سپاس از شما

آخه اینطوری متن پیام‌ها برای همه قابل مشاهده است، من همون‌طور که نوشتم می‌خوام فقط خود کاربر پیام و جواب رو ببینه.

چون لازمه ایمیل رو بفرسته تا بررسی بشه.

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، thaniashar گفته است :

آخه اینطوری متن پیام‌ها برای همه قابل مشاهده است، من همون‌طور که نوشتم می‌خوام فقط خود کاربر پیام و جواب رو ببینه.

چون لازمه ایمیل رو بفرسته تا بررسی بشه.

میتونید قابلیت نمایش رو بردارید اما علاوه بر اینکه  بقیه نخواهند تونست اون پیام رو بخونن ، خودش هم بعد از فرستادن نخواهد تونست پیام خودش رو بخونه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

وقت بخیر

دسترسی مهمان رو برای ارسال باز کنید. سپس گزینه « کاربران می توانند موضوع های ارسالی دیگران را ببینند؟ » رو غیرفعال کنید.

لینک ارسال

در در 4 مهر 1399 در 21:02، وحید نامنی گفته است :

دسترسی مهمان رو برای ارسال باز کنید. سپس گزینه « کاربران می توانند موضوع های ارسالی دیگران را ببینند؟ » رو غیرفعال کنید.

با سپاس

اما وقتی «کاربران می توانند موضوع های ارسالی دیگران را ببینند؟» رو غیرفعال می‌کنم، در بخش دسترسی تیک «مشاهده تالار» برای گروه Guests خاموش میشه و در نتیجه نام آن انجمن به کاربر مهمان نمایش داده نمیشه!

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...