رفتن به مطلب

حذف کامل و صحیح شمسی ساز

ارسال‌های توصیه شده

سلام وقتتون بخیر

@وحید نامنی

میخواستم بدونم چجوری شمسی ساز رو کامل کامل حذف کنم ؟؟ تا انجمن ساز به حالت اولیه اش برگرده.

اینکه غیرفعالش کنم بعد پلاگین رو حذف کنم و سپس اون فایلایی که توی هاست ریختم رو هم حذف کنم کافیه ؟؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از نظر من کافیه فقط از طریق برنامه ها حذفشون کنید و اگر هم خواستید فایل هاش رو هم پاک کنید ولی اختلالی پیش نمیاد چون یه جورایی تاریخ رو با دو فایل PHP تبدیل میکنه ولی تاریخ اصلی سیستم و باقی قسمت ها در اصل انگلیسی هست که قبل از بارگزاری هر صفحه ایی عملیات تبدیل انجام میشه سپس صفحه بالا میاد.

لینک ارسال

در 39 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

از نظر من کافیه فقط از طریق برنامه ها حذفشون کنید و اگر هم خواستید فایل هاش رو هم پاک کنید ولی اختلالی پیش نمیاد چون یه جورایی تاریخ رو با دو فایل PHP تبدیل میکنه ولی تاریخ اصلی سیستم و باقی قسمت ها در اصل انگلیسی هست که قبل از بارگزاری هر صفحه ایی عملیات تبدیل انجام میشه سپس صفحه بالا میاد.

بعضا ارور 500 داده بود

میخواستم دیگه مطمئن اقدام کنم.

لینک ارسال

فک نمیکنم مشکلی پیش بیاره. چون داده ای ازش ذخیره نمیشه.

ولی یادمه کاربر @CHRIS-7 یبار گفت که من تا حالا شمسی ساز نصب نکردم ولی انجمنم تاریخ شمسی رو نشون میده :scare:

لینک ارسال

در 27 دقیقه قبل، Arash.Ranjbar گفته است :

ولی یادمه کاربر @CHRIS-7 یبار گفت که من تا حالا شمسی ساز نصب نکردم ولی انجمنم تاریخ شمسی رو نشون میده :scare:

جل الخالق :biggrin:

لینک ارسال

آرش جان درست می فرمایند : این مشکل در حال حاضر در نقل قول ها رخ میده که واقعا عجیبه ! و بدتر از این اینه که عددش هم فارسیه 🤣 

Captur0e.JPG.4369629c53ad3a0a4c70afdbb1140b1d.JPG

تازه یه چند تا مشکل دارم که اگه بخوام بگم مطمئن هستم همه توش قفل میکنند ولی خب فعلا باهاش کنار میام.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...