رفتن به مطلب

اضافه کردن سایدبار دوم به انجمن، صفحات و ...

ارسال‌های توصیه شده

سلام، وقت بخیر

عزیزان این امکان وجود داره که « بدون نصب افزونه » یک سایدبار دیگر هم به صورت کلی به IPS (انجمن، صفحات و ...) اضافه کرد؟

من این افزونه رو نصب کردم ولی با نسخه 4.5.1 سازگار نیستش و یه سری مشکلات داره که باید طراحش فیکسش کنه

پ.ن : @وحید نامنی @CHRIS-7 @Arash.Ranjbar @kasra_abbaszadeh

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

صحیح، آموزشی در این مورد وجود داره؟ مخصوصا تو سایت مرجع؟

لینک ارسال

ممنونم از توضیحاتت عزیز، میدونی مشکلم اینجاست که من زیاد از کد نویسی اینا سر در نمیارم و تقریبا مبتدی هستم 😁

لینک ارسال

خیلیم عالی، ممنون از وقتی که میزاری دوست عزیز 🌹

پ.ن: خیلی بهتره که خود IPS این قابلیت سایدبار های دو طرفه رو به سیستم اضافه کنه، امیدوارم تو نسخه های آینده اضافه کنن خودشون

لینک ارسال

@Unienc سلام. چه مشکلاتی داره ، من روی نسخه 4.5.1 تست کردم کارمیکرد. بعد از نصب افزونه سمت راست انجمن یه قسمت خالی ایجاد میشه که باید موارد موردنیازتون رو درگ اند دراپ کنید.

حتی بیشتر قسمت های قالب و افزونه هایی که در نسخه 4.4.10 داشتم هم در نسخه جدید 4.5.1 تا حدود زیادی کار میکنه.

لینک ارسال

سلام @CHRIS-7 وقت بخیر

ورژن فعلی این افزونه روی نسخه 4.5.0 و 4.5.1 مشکلاتی که داره اینه که وقتی شما افزونه رو نصب میکنی و فعاله :

1 ــ وقتی نخوای مثلا در صفحه تالارهای گفتمان از ساید بار استفاده کنی ولی بخوای در صفحه نخست (مقالات) از ساید بار دوم هم استفاده کنی، این باگ رو داره که در صفحه تالارهای گفتمان که شما از سایدبار استفاده نکردی ولی اون جاش خالی هستش، این عکس رو ببین، اینطوری میشه :

S1.thumb.png.9da8ef74f45ea8b58e8276d5dbf69e81.png

2 ــ علاوه بر این، حالا شما وقتی مثلا از ساید بار دوم استفاده میکنی، و مثلا از یک ابزارکی هم استفاده میکنی، بعد از اینکه همون صفحه رو رفرش میکنی ابزارکی که گذاشتی پاک میشه و هیچ اثری ازش نیست و اون صفحه دوباره مثل عکس بالا میشه و جای سایدبار خالی میمونه و اینم یه باگ و مشکل دیگه هستش که این ورژن افزونه داره متاسفانه

S2.thumb.png.257b1ad72aa87aab4ed29ea669a6a92f.png

حالا شما خودت روی نسخه 4.5.0 این کارایی که گفتم رو امتحانی انجام بده متوجه منظور من میشی دوست گرامی

ولی خب کسی کد نویسی بلد باشه میتونه این قبیل مشکلاتش رو فیکس کنه و خب بعدش طبیعتا برای نسخه های 4.5.0 به بعد هم قابل استفاده خواهد بود

لینک ارسال

مشکل پاک شدن ابزارک رو منم توی 4.5.0 داشتیم ، مشکل خود IPS بوده که توی نسخه 4.5.1 برطرف شد.

وقتی ابزارک رو اضافه کردی ، وارد یه لینک توی همون صفحه بشو - اینجوری ابزارک میمونه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...